Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
127 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.5k puan)
yeniden etikenlendirildi
Rüyanın başlarını hatırlayamıyorum fakat canım sıkkın. Başka bir şehre gidiyorum. Orada pek hoşlanmadığım daha doğrusu kıskandığım bir kızın evinin bahçesindeyim. Kız beni tanımıyordu aslında ama rüyada tanıyor. Bana karşı nefret dolu. Bu ilçeye neden geldim biliyor musun diye soruyor. Kız pek hoşnut değil bu ilçede olmaktan. Yeni kurulan değerli bir ilçe diyor. İlçenin adı "bor" fakat rüyada bulunduğumuz şehirde bor adında bir ilçe yok. Kız elinde büyük,sarışın, mavi elbiseli oyuncak bebek tutuyor. Bebek güzel değil elbisesi de aynı şekilde güzel değil. Bebeği görünce dehşete kapılıyorum. Birazdan fazlasıyla üzüleceğimin farkına varıyorum görür görmez. Bebeği elinde tutup inceliyor. Bebeğin bir lakabı var. Rüyada da anlamaya çalıştım fakat anlayamadım. Lakabını kullanarak tıpkı onun gibi çirkinsin diyor. Bebek çirkin olmasına rağmen katil bebek Chucky kadar bilindik. O nedenle etraftakiler duyar diye endişeye kapılıyorum. Duyarlarsa o bebeğin lakabı benim lakabını olur diye düşünceler geçiyor aklımdan. Rüyada o bahçeye gelmeden öncesinde de canım sıkkın olunca ağlayarak kaçıyorum oradan. Ortaokul okuduğum binadan ağlayarak merdivenleri çıkıyorum. İlk okul ortaokul lise öğretmenlerim çıktığım katlarda bulunuyor. İlkokul ve lise öğretmenlerinin rüyada bulunması garibime gidiyor çünkü ortaokuldayız. Onlar benim ağlama nedenimi öğrenmeye çalıştıkça veya bir şekilde  beni sakinleştirmeye çalıştıkça daha da kötü oluyorum. Koşarak çıkıyorum en üst kata. Birsürü insan var ben sonradan katılıyorum. İçeri girince ağlamayı kesiyorum. Fakat hala mutsuzum. İçeride lise arkadaşlarım var. Bir şeyler yiyip içiyorlar. Girdiğimde Bana bir içecek veriyorlar onu içiyorum. Sonra masalardan birine oturuyorum. Masadakiler kendi masalarındaki içeceğin başka biri tarafından alındığını söylüyorlar. Bu durum onları kızdırıyor. Bana içeri girdiğimde ikram edilen içeceğin onlara ait olduğunu fark ediyorum. Utanıyorum doğal olarak. Onlar kimin içeceği almış olacağı hakkında fikir yürütürken benim utanmış halimi görünce anlıyorlar içtiğimi. İçlerinden biri sen var ya hep böylesin sessiz sessiz duruyorsun ama her işin içinde de sen varsın. Sessizce yapıyosun yapacağını diyor. Böyle denince çok kötü hissediyorum. Ağlayarak iniyorum merdivenlerden.
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
yeniden gösterildi
Günlük yaşantımda  Sessiz biri olmam Hakkında çok fazla eleştiri alıyorum. Çevremdeki insanlar ile iletişim kurmamam onların dikkatini çekiyor zaman zaman kırıcı davranabiliyorlar veya konuşmamamı bir tercihten değil de daha çok sinsilikten kaynaklandığını ima ettikleri çok oluyor. Bu durumun rüyamı etkilediğini düşünüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 16 okuma
28 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Mehmet samil Rüyazede (58 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 18 okuma
17 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Wolverine Rüyazede (226 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 37 okuma
+8 oy
1 yorum 71 okuma
+9 oy
1 yorum 49 okuma
15 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Daphne Uzman Yorumcu (29k puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 38 okuma
3 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Kurucu (86.4k puan) yazdı
+11 oy
0 yorum 118 okuma
24 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (57.8k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 63 okuma
20 Ekim 2019 Tabir kategorisinde İpekD Rüyazede (514 puan) yazdı
+8 oy
2 yorum 30 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

98 Aktif
4 Üye ve 94 misafir
Bugün : 17953
Dün : 19647
Toplam : 13395941
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 51 e
  2. Karga - 11 e
  3. Likya - 9 e
  4. Cansuuüu - 7 e
  5. Rüya Tabircisi - 6 e
  6. KARWAN - 5 e
  7. Simge - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...