Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
52 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (6.3k puan)
yeniden etikenlendirildi
Rüyanın başlarını hatırlayamıyorum fakat canım sıkkın. Başka bir şehre gidiyorum. Orada pek hoşlanmadığım daha doğrusu kıskandığım bir kızın evinin bahçesindeyim. Kız beni tanımıyordu aslında ama rüyada tanıyor. Bana karşı nefret dolu. Bu ilçeye neden geldim biliyor musun diye soruyor. Kız pek hoşnut değil bu ilçede olmaktan. Yeni kurulan değerli bir ilçe diyor. İlçenin adı "bor" fakat rüyada bulunduğumuz şehirde bor adında bir ilçe yok. Kız elinde büyük,sarışın, mavi elbiseli oyuncak bebek tutuyor. Bebek güzel değil elbisesi de aynı şekilde güzel değil. Bebeği görünce dehşete kapılıyorum. Birazdan fazlasıyla üzüleceğimin farkına varıyorum görür görmez. Bebeği elinde tutup inceliyor. Bebeğin bir lakabı var. Rüyada da anlamaya çalıştım fakat anlayamadım. Lakabını kullanarak tıpkı onun gibi çirkinsin diyor. Bebek çirkin olmasına rağmen katil bebek Chucky kadar bilindik. O nedenle etraftakiler duyar diye endişeye kapılıyorum. Duyarlarsa o bebeğin lakabı benim lakabını olur diye düşünceler geçiyor aklımdan. Rüyada o bahçeye gelmeden öncesinde de canım sıkkın olunca ağlayarak kaçıyorum oradan. Ortaokul okuduğum binadan ağlayarak merdivenleri çıkıyorum. İlk okul ortaokul lise öğretmenlerim çıktığım katlarda bulunuyor. İlkokul ve lise öğretmenlerinin rüyada bulunması garibime gidiyor çünkü ortaokuldayız. Onlar benim ağlama nedenimi öğrenmeye çalıştıkça veya bir şekilde  beni sakinleştirmeye çalıştıkça daha da kötü oluyorum. Koşarak çıkıyorum en üst kata. Birsürü insan var ben sonradan katılıyorum. İçeri girince ağlamayı kesiyorum. Fakat hala mutsuzum. İçeride lise arkadaşlarım var. Bir şeyler yiyip içiyorlar. Girdiğimde Bana bir içecek veriyorlar onu içiyorum. Sonra masalardan birine oturuyorum. Masadakiler kendi masalarındaki içeceğin başka biri tarafından alındığını söylüyorlar. Bu durum onları kızdırıyor. Bana içeri girdiğimde ikram edilen içeceğin onlara ait olduğunu fark ediyorum. Utanıyorum doğal olarak. Onlar kimin içeceği almış olacağı hakkında fikir yürütürken benim utanmış halimi görünce anlıyorlar içtiğimi. İçlerinden biri sen var ya hep böylesin sessiz sessiz duruyorsun ama her işin içinde de sen varsın. Sessizce yapıyosun yapacağını diyor. Böyle denince çok kötü hissediyorum. Ağlayarak iniyorum merdivenlerden.
Rüya Tabircisi (6.3k puan)
yeniden gösterildi
Günlük yaşantımda  Sessiz biri olmam Hakkında çok fazla eleştiri alıyorum. Çevremdeki insanlar ile iletişim kurmamam onların dikkatini çekiyor zaman zaman kırıcı davranabiliyorlar veya konuşmamamı bir tercihten değil de daha çok sinsilikten kaynaklandığını ima ettikleri çok oluyor. Bu durumun rüyamı etkilediğini düşünüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 16 okuma
+4 oy
1 yorum 43 okuma
+6 oy
1 yorum 44 okuma
15 Mayıs Bilgi kategorisinde Daphne Uzman Yorumcu (28.5k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 34 okuma
3 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (71.5k puan) yazdı
+9 oy
0 yorum 104 okuma
24 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (50.9k puan) yazdı
+6 oy
9 yorum 96 okuma
13 Temmuz Analiz kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.4k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 26 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

72 Aktif
2 Üye ve 70 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2858
Dün : 17747
Toplam : 9499366
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...