Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+4 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden etikenlendirildi
Arkadaslarla birlikte bir yere gidiyorduk.biz arabadaydık.kız kardesim motor kullaniyordu.bi anda gözden kayboldu.sonra biz gidicegimiz yere vardıgımızda kız kardesim oraya yoktu.saatlerce bekledim.aradim telefonu cekmiyordu.daha sonra kendisi aradi.sesi kesik kesik geliyordu.dedi ki:şükürün yanina gittim.polisten sabıkası varmıs.ama bana bisey olmadi diyordu ve agliyordu.bende dedim ki allah seni kahretsin.hemen gel diye bagirdim.ve ruyadan aglayarak uyandim

1 yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
Size yakın birisinin başına gelenlerden dolayı üzülmüşsünüz. Ve bu durum metafor olarak rüyanıza yansımış. Günlük hayatta kime üzüldüğünüzü bulmaya çalışın. Yakın bir arkadaşınız olabilir.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 41 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
+3 oy
1 yorum 29 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
13 Ocak Rüya kategorisinde Meryem Eğdi yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
0 yorum 35 okuma
9 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Didem yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 İstihare kategorisinde Melek Güler Rüyazede (156 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
2 Ocak Rüya kategorisinde Dilan yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
14 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Eda yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...