Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
7 okuma
mustafaharputi önce Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada bebek görmek, yeni bir hayata başlanılacağına, mutluluk, sevinç, huzur ve refaha delalet etmektedir. Rüya sahibinin çok çalışarak büyük paralar kazanacağına ancak iş hayatında fazlaca yorulacağına işaret etmektedir. İş hayatında karşılaşacağı zorluklarla mücadele ederek başarıya ulaşacağına yorulmaktadır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

100 Yorum

0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmenin çok sayıda yorumu vardır. Tabirciler, rüyada bebek görmenin haber olduğunu dile getirirler. Rüyada bebek görmenin yorumlarını detaylarıyla öğrenmek istiyorsanız, hazırlanan kaynakta dilediğinizi bulabilirsiniz.

 Rüyada bebek görmek sıkça rastlanan bir rüya nesnesidir. Bebeklerin rüyalarımızda bizlere verdiği mesajlar bebeğin durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 Rüyada Bebek Görmek Nedir?

 Rüyada bebek görmek, haber alınacağını ifade eder. Tabirciler, rüyada bebek görmenin, gelecek olan habere işaret ettiğini belirtirler. Bebeğin güzelliği, büyüklüğü gibi durumların, tabiri değiştireceğini söylerler. Rüyada güzel bebek görmek, alınacak çok güzel haberlere işarettir. Rüya sahibinin kendisi veya ailesi kısa sürede mutlu olacakları birçok haber alabilirler.

 Rüyada çirkin bebek görmenin manasını tabirciler, kötü haberler şeklinde yorumlarlar. Bazı İslam alimleri, bebeklerin ister güzel ister çirkin olmasının, mutluluğa işaret ettiklerini söylerler. Alimler, bebeklerinin tümünün Allah'ın güzel nimeti olduğunu söylerler. Bu yüzden bebeklerin kötüye yorumlanmasının mümkün olmadığını dile gelirler. Tabi sadece eski İslam alimleri bunu ifade ederler. Tabirciler ise olaya daha farklı bakarlar.

 Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

 Rüyada bebek görmenin çok sayıda manası vardır. Alimler genellikle rüyada bebek görmenin anlamını alınacak habere yorarlar. Bir kısım alim, rüyada bebek görülmesinin para geleceğine yorumlanabileceğini söylerler. Rüya tabirinde bulunan kişiler, rüyada bebek görmenin, erdemlik simgesi olduğunu, rüyayı görenin, ilimle uğraşacağını ifade ederler.

 Rüyada bebek gören kimsenin, kısmeti tez zamanda açılabilir. Kişinin yaptığı işler rast gitmeye başlar. Rüya sahibi kısa sürede istediği mevkilere gelir. Rüyada bebek görmek, ağzı sıkı olan dostlarla tanışılması manasına gelir. Rüyada bebek görmenin ne anlama geldiği konusunda, alimler, güzel işler şeklinde yorumlarlar.

 Rüyada Bebek Görmek Neye İşarettir?

 Rüyada bebek görmenin neye işaret ettiğini yukarıda az çok belirtmiş olduk. Rüyada bebek, gelecek habere işarettir. Bu haber çok uzaktan veya yakın yerden gelebilir. Haberin nereden geleceği bilinemez. Haber alındıktan sonra mutlu olunacağı ifade edilmiştir. Tabircilerin bir kısmı rüyada çirkin bebek görmenin, üzücü haberler almaya delalet ettiğini bildirirler.

 Küçük boyutta bebek görmenin ise, bir düğüne veya anlaşmaya hikmet ettiğini söylerler. Rüyada bebek görmek genel olarak, habere işarettir. Rüyada erkek bebek müjdeye, kız bebek görmek zorluk sonrası kolaylığa işarettir. Gülen bebek görmek, samimi arkadaşlara işaret eder. Rüyada ağlayan bebek görmek ise tatlı sözlerin söylemine yorumlanmıştır.

 Rüyada Bebek Görmek

 Rüyada görülen bebek, sevinçli ve sağlıklıysa aile içi huzurun tam olacağına hikmet edilir. Rüyada görülen bebeği sevmek, onu okşamak sevinçli yuvaya yorumlanmıştır. Kişinin yuva kuracağı veya kurmuş olduğu yuvada mutlu yaşayacağı belirtilir. Rüyada terk edilen bebek görmek, çok yakın akrabalardan gelecek olan miras anlamına gelir.

 Kişinin yakın zamanda akrabalarından birinden miras alabileceğine yorumlanır. Rüyada bir bebeğin uyuduğunu görmek, iş manasına gelir. Rüya sahibinin iş konusunda yakın zamanda güzel haberler almasına yorumlanır. Rüya sahibi, işsizse işe girer, işi varsa durumu daha iyi hale gelir. Rüyada bebek görmek işte bunlara hikmet edilir.

 Rüyada Bebek Emzirmek

 Rüyada bebek emzirmek, güzel işler manasına gelir. Sevinçli zamanı ifade eden rüyada bebek emzirme durumu, tabirciler tarafından yorumlanır. Rüyasında bebek gören bir kimsenin, evlatlarından 1 veya 2 tanesi çok makbul makamlara geleceklerdir. Rüya sahibinin rüyasını kimseyle paylaşmaması gerektiği de alimler tarafından ifade edilir. Rüyada bebek görmenin diğer hikmeti, sağlıklı ve dindar erkeğe ve kadına işaret eder.

 Rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görmek, kısa sürede güzel habere tabir edilir. Rüyada başkasının bebeğini emzirdiğini görmek, yapılmış bir sevabın karşılığı manasına gelir. Kişi başkasının bebeğini emzirdiğini görüyorsa, dar günündeyse mutlaka sevindirici bir haber kapısını çalacaktır. Rüyada bebek emzirmenin anlamı bu şekildedir.

 Rüyada Erkek Bebek Görmek

 Rüyada erkek bebek görmek, iyi, sevindirici, mutluluk verici haberler manasına gelir. Rüyada erkek bebeğin diğer anlamı, servet edinmeye işaret eder. Rüya sahibinin kendi servetini edinmesine, başka birinin servetinden pay almaya hikmet edilmiştir. Erkek bebeği ağladığını görmek, hafif hüzün manasına gelir.

 Görülen bebeğin durmadan ağladığını görmek, bazı işlerin yolunda gitmeyeceğine işaret edilir. Rüyada erkek bebeğin güldüğünü görmek, çok akıllı insana delalet eder. Kişinin akrabalarından veya tanıdıklarından birinin mevki makamının artacağına hikmet edilmiştir. Rüyada erkek bebek görmek, zamanında yapılmış hatanın kişinin karşısına çıkacağına mana edilir. Ancak bebeğin sağlıklı olduğu görülürse, çıkan hatadan kurtulmak olarak ifade edilir.

 Rüyada Kız Bebek Görmek

 Rüyada kız bebek görmenin genel olan yorumu, dertlerden kurtulmak manasına gelir. Rüya sahibinin dertlerinden kurtulacağı, refaha kavuşacağı ifade edilir. Rüya kız bebek görmenin diğer anlamı, borçların kapanacağına, güzel işlerin yapılacağına rivayet edilir. Rüyada ağlayan kız bebeğin görülmesi, münasip insanlarla tanışmaya işaret eder.

 Rüyada kız bebeği olduğunu görmek, Allah'ın sunacağı nimetlerden faydalanma manasına gelir. İslam alimleri kim rüyasında kız bebeği olduğunu görürse, o kişi kısa zamanda nimetlerden faydalanacak demişlerdir. Rüyada yakınlarının kız bebeğini görmek, yakınlarının hayatının çok güzel olacağına delalet edilmiştir.

 Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

 Rüyada erkek bebek doğurmak, huzurun geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin birkaç günlük bunalım yaşayabileceğine, bunun atlatılacağına yorumlanır. Rüyada erkek bebek doğurmanın diğer manası, zenginliktir.

 Yapılan ticaret işlerinde başarılı olmaya tekabül eder. Rüyada erkek bebek doğuran birini görmek, alın yazısı anlamındadır. Kişinin alın yazısında eğer biriyle evlenmek varsa, bunu başaracağına işarettir. Rüyada yakınlarının erkek bebek doğurduğunu görmek, ticarete atılmayı ifade etmektedir. Rüyada erkek bebek doğurmanın hikmeti, yalnızlıktan kurtulmaktır.

 Rüyada Kız Bebek Doğurmak

 Rüyada kız bebek doğurmak, itibarlı olunacağına, değer görülmeye yorumlanır. Rüyada kız bebek doğurmanın hikmeti, uysal insanlarla iş yapmaya da tabir edilmiştir. Rüyada kendisi kız bebek doğurmak, mantıklı işlerden pay alınacağı manasına gelir.

 Kişinin rüyasında kız bebek doğurmayı görmesi, dikkat etmenin gerekliliğine tabir edilmiştir. Kız bebeğin kim tarafından doğrulduğunu bilmemek, bazı soru işaretlerinin olacağına yorumlanır. Kişinin etrafındaki insanları yeterince iyi tanımadığına hikmet edilmiştir.

 Rüyada İkiz Bebek Görmek

 Tabirciler, rüyada ikiz bebek görmenin, şansın yaver gideceği manasına geldiğini ifade ederler. Kişinin tüm hayatı boyunca her anlamda çifter şanslı olacağını belirtirler. Rüyada ikiz bebek görmenin diğer hikmeti, rüya sahibinin istediği hemen her şeye sahip olması manasına gelir.

 Rüyasında ikiz bebeklerin kendisinin olduğunu görmek, herkes için zor olan şeylerin, basit geçilmesi manasına gelir. Kişinin şansının gerçekten mükemmel olacağı şeklinde yorumlanır. Alimler rüyasında ikiz bebek gören kimselerin, sadakalarını artırmalarını tavsiye etmişler. Neden olarak; rüya sahibinin çok daha karlı olmasını sağlaması şeklinde söylenmiştir.

 Rüyada Üçüz Bebek Görmek

 Rüyada üçüz bebek görmek, farklı yerlerden gelen haberler şeklinde değerlendirilir. Gelecek olan tüm haberlerin çok güzel olacağına işaret edilir. Rüyasında üçüz bebek gördüğünü söyleyen kişiler için alimle, iş hayatının başarılı oluşundan bahsederler.

 Rüyasında üçüz bebekleri olduğunu görmek, makbul, tez canlı çocukların habercisidir. Üçüz bebeklerin başkasının olduğunu görmek, yakın zamanda gelen ve faydası olan güzel habere yorumlanır. Rüyasında üçüz bebeklerin kız olduğun görülmesi, bilinçli yaşama yorumlanır. Kişinin sağlığını çok iyi koruduğuna yorumlanmıştır.

 Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

 Rüyada erkek bebek emzirmek, rızkın bolluğuna rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hem kendisinin hem ailesinin kısmetlerini çok genişleyeceğine hikmet edilmiştir. Rüyada erkek bebek emzirdiğini gören kimseler için mal ve kazanç kapılarının açılması demektir.

 Rüyada kendi erkek bebeğini emzirdiğini görmek, hayırlı iş şeklinde tabir edilmiştir. Kişinin kendisi veya yakını için hayırlı olan kısmet manasına gelir. Rüyada erkek bebek emzirdiğini görmek, güzel işlere, kısmetin açılmasına hikmet edilmiştir.

 Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

 Rüyada yeni doğmuş bebek, her yerde hayırlı ve güzel olanını ifade eder. Yeni doğan bebeğin ağladığını görmek, her şeyin yolunda olacağının, bazen sevinç bazen mutluluk olacağının işaretidir. Rüyada yeni doğan bebek esasında alimlerce en müjdeli haber biçiminde yorumlanır. Bunun dışında devlet büyükleriyle bir araya gelme yeni doğmuş bebek için diğer tabirler arasındadır.

 Eski tabirciler, rüyada yeni doğan bebeğin kendisinin olduğunu görmenin, kısmet kapalılığının sona ereceğine işaret ederler. Rüyada yeni doğmuş bebek, Salih amelleri işleyen, güzel evlatlara sahip olmaya yorumlanır. Rüyada yeni doğan bebeğin güldüğünü görmek berekete işaret eder. Rüyada yeni doğan bebeğin konuştuğunu görmek, tevazu göstermeye delalet edilir.

 Rüyada Bebek Sevmek

 Rüyada bebek sevmek, güzel olan habere delalet edilir. Rüyada bebeği severken okşadığını görmek, sıkıntıların bitmesi manasına gelir. Rüyada sevilen bebeğin erkek olduğunu görmek, zararlı işlerden uzak durulmasına yorulur. Sevilen bebek kız ise Allah'ın rahmetine nail olmaya yorumlanmıştır.

 Kim ki rüyasında bebek sevdiğini görürse, onun işleri düzelecek, dünyada hayırlı işler yapacaktır. Rüyasında bebek sevdiğini gören kimsenin, yakın zamanda fakirlere yardım edeceği yorumları yapılmıştır. Yardım eden kişi için karşılığını kat kat alması hiç uzak değildir.

 Rüyada Bebek Doğurmak

 Rüyada bebek doğurmanın bir takım yorumları vardır. Kimi alimler, rüyada bebek doğurmanın, ihsan sahibi olmaya işaret ettiğini ifade ederler. Rüyasında bebek doğurmak, iki türlü yorumlanır. Fakir kimsenin sıkıntılardan kurtulacağına, zenginlerin ise bazı zor zamanlar geçireceğine yorumlanır. Rüyada bebek doğurmak, akılsız bir kişiyle tanışma manasına gelir.

 Doğuma şahit olmak, zararlı işten kurtulmaya, kendisi bebek doğurmak gelir kapısı manasına gelir. Rüyada kendisi bebek doğurduğunu görmek, tez zamanda yeni gelir kapısına işarettir. Aile içerisinde veya kendisinin gelirlerin artacağı manasına gelir. Rüyada bebek doğurmanın hikmetleri birbirlerinden farklıdır.

 Rüyada Oyuncak Bebek Görmek

 Oyunca bebek görmenin iki fazileti vardır. Bunlardan biri mutluluk iken diğeri kavuşmaktır. Rüyada oyuncak bebek görmenin iki hikmeti şöyle açıklanmıştır. Kim ki rüyasında oyuncak bebek gördüyse, onun için mutluluk yakındır. Mutluluk kişinin kalbine göre gelecektir. Kimisi parayla, kimisi borçlardan kurtulmayla mutluluğa erişecektir.

 İkincisi, rüyada oyuncak bebek görmek, kavuşmaya yorumlanmıştır. Rüyasında oyuncak bebek gören kimse, kısa zamanda sevenleriyle kavuşacaktır. Bunlar akrabaları, eşi, çocukları şeklinde tanımlanır. Rüyada oyuncak bebek görmek, mutlu yuvaya işaret eder. Aile bireylerinin tümünün bir araya gelmesini ifade eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Yeni Doğmuş Bebek görmek

Rüyada yeni doğan bebek görmek, rüya sahibinin hayırlı işlere gireceğine yorulmaktadır. Kişinin bir şans oyunundan büyük miktarda para kazanacağına, hayatını düzene oturtup iş kuracağına delalet etmektedir. İşinde çok başarılı birisi olacağı manasına da gelmektedir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Kundakta Bebek Görmek

Rüyada kundakta bebek görmek, kötü haber almaya ve yaşanacak sıkıntılı olaylara işarettir. Rüya sahibinin çok sevdiği birisiyle kavga edeceğine, kavgada kan döküleceğine, kişinin galip geleceğine delalet etmektedir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Konuşan Bebek Görmek

Rüyada konuşan bebek görmek, eğer çalışıyorsanız işleriniz yoluna girecek ve daha mutlu bir iş ortamına ulaşacağınıza yorumlanır. Eğer işsizseniz yeni bir iş bulacağınıza, bu işte kendinizi kanıtlayacağınıza işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Kucağında Bebek Görmek

Rüyada kucakta bebek görmek, kişinin canayakın birisi olacağına, etrafındaki insanlar tarafından çok sevileceğine işarettir. Ayrıca rüya sahibinin iş hayatında çok iyi bir başarı yakalayacağına, maddi kazancını ikiye katlayacağına delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Bebek Arabası Görmek

Rüyada bebek arabası görmek, rüya sahibinin karlı ama riskli bir iş teklifini kabul edeceğine işarettir. Rüyada ikiz bebek arabasını sattığını görmek önemli bir borcu ödemeye ya da büyük bir projeyi tamamlamaya delalet eder. İkiz bebek arabasını kaybettiğini görmek ise kişinin hem maddi hem de psikolojik olarak bir kayıp yaşayacağına yorulur.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek, rüya sahibinin bazı kayıpları olabileceğine yorulur. Bu yüzden dikkatli olmanız önerilir. Özellikle çevrenizdeki kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Bilerek ya da bilmeyerek etrafınızdaki kişiler size zarar verebilirler.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek genelde psikolojik durumlarla yorumlanır. Duygusal olarak boşlukta olabilirsiniz.Etrafınızdaki insanlardan daha çok ilgi ve alaka bekliyor olabilirsiniz. Eğer rüyanızda ağlayan bebeği susturmaya çalışıyorsanız, karşılaşabileceğiniz sorunlarla mücadele edeceğinize işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Üçüz Bebek Görmek

Rüyada üçüz bebek görmek, müjdeli bir haber anlamına gelir. Rüyada yaşlı ve hasta bir kişi erkek çocuğu sahibi olduğunu görürse, eceli yaklaşmış demektir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Kız Bebek Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin uzun zamandır aklında olan yuva kurma düşüncesini simgelemektedir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Kız Bebek Yıkamak

Rüyayı gören kişinin yapmaktan hoşlanmadığı, zorunluluktan yaptığı şeylerden kurtulacak olması anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Rüyada kız bebek emzirmek, takdir anlamına gelir. Rüya sahibinin başarılı ve iyi davranışlarında dolayı takdir göreceğine delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Kız Bebek Sevmek

Rüyada kız bebek sevdiğini görmek, iş ve ev hayatında yaşanacak olan güzel gelişmelere alamet eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüya sahibinin uzun zamandır aklında olan bir konu ile ilgili başarı kazanacak olmasına yorulmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceği manasına gelir. Kız çocuğu binlerce yıldır berekete yorulur. İşlerinizde sorunlar sıkıntılarınız varsa bunlar kısa süre içinde yoluna girecektir. Etrafınızda itibarınız artacaktır. Eğer kız çocuğunu rüyanızda kucağınıza aldıysanız işlerinizin yoluna gideceği yönünde yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada bebek görmek, bolluk ve bereket demektir. Rüya sahibinin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, kişi eğer bekar ise vatana millete hayırlı evlat yetiştireceğine, evli ve çocuk sahibi ise çocuğundan hayır göreceği anlamına gelmektedir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek, bu günlerde alacağınız hayırlı bir habere işaret eder. Hamile bir kadın rüyasında erkek bebek görmüşse kız çocuğu olacağına yorumlanır.
Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Yeni Doğmuş Erkek Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek görmek, esenliğe işaret eder. Rüyayı gören kadınsa yakın zamanda evleneceğine ve bir kız çocuğu doğuracağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Erkek Çocuk Evlat Edinmek

Rüyada erkek çocuk evlat edinmek, hayırlara vesile olan bir rüyadır. Gerçekleşecek bir niyetin ifadesidir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Erkek Çocuk Emzirmek

Rüyada erkek çocuk emzirmek, rüya sahibi gören kadınsa yakında hamile kalacağı ve kız çocuk doğuracağı anlamına gelir. Evli ve çocuk sahibi bir kadın, rüyasında kendi çocuğunu emzirdiğini görüyorsa o çocuk çok başarılı olacak demektir. Bir kadının yabancı birinin erkek çocuğunu emzirdiğini görmesi ise düşmanlık anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Erkek Çocuk Öpmek

Rüyada erkek çocuk öpmek, huzura işarettir. Aynı zamanda iş hayatında büyük bir yükseliş ve para anlamına da gelir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

Rüyada erkek çocuk doğurmak, tam tersine kız çocuğunun doğmasına işarettir. Rüyada bir kadının erkek çocuk doğurduğunu görmesi, ailede huzursuzluk olarak da yorumlanır. Eğer bu rüyayı gören kadın hasta ise ölüme delalettir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Erkek Çocuk Sevmek

Rüyada erkek çocuk sevmek, kişinin büyük bir düşmanı olduğunu ifade eder. Bu erkek çocuk, beyaz tenli ve uzun boyluysa gizli düşman demektir. Eğer rüyada görülen erkek çocuk, kısa boylu ve esmer ise zengin ve çok tehlikeli bir düşmana işaret eder. Rüya sahibi, sarışın bir erkek çocuk sevdiğini görmüşse yaşlı bir düşman demektir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Bebek Düşürdüğünü Görmek

Rüyada bebek düşürmek, kötü şekilde düşünülen bir olayın başa gelmesi demektir. Kısaca belirtmek gerekirse rüya sahibinin yaşadığı herhangi bir olayı bir olayı kötüye yoracağı ve bu kötü olayı da harfi büyük ihtimal yaşayacağına delalet eder.

Rüyada bebek düşürmek, çoğu rüya sözlüğü yazarına göre maddi ve manevi zarar görmektir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada İkiz Bebek Doğurmak

Rüyada ikiz bebek doğurmak rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin toplum içinde itibar görecek bir insan olmasına işaret etmektedir.

Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek, rüya sahibinin iş ya da eğitim iyi kazançlar sağlayacağına işaret etmektedir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Bebek Ağlaması

Rüya sahibinin çok sevdiği bir kişiyle küseceği ve bunun sonucunda hayatının alt-üst olacağı şeklinde açıklanır.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada İkiz Bebek Görmek

Rüyada ikiz bebek görmek, çok hayırlı ve güzel yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayatı boyunca her zaman çifte şans yaşayacağına ve istediği şeylerin büyük ihtimalle iyi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ikiz bebek görmek, kişinin hayatı boyunca yaşayacağı şans anlamında yapılır. Kişinin önündeki bir kapı kapansa bile mutlaka başka bir kapının açılacağına işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Anne Karnında İkiz Bebek Görmek

Rüyada kişinin kendi karnında ikiz bebek görmesi, ailevi bir sorunun çözüleceğine işaret eder. Başkasının karnında ikiz bebek görmek ise rüya sahibinin istediği müjdeli bir gelişmenin yaşanacağı anlamına gelmektedir.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Beşikte İkiz Bebek Görmek

Rüyada beşikte güzel ikiz bebek görmek, kişinin evli olması durumunda evlilik hayatına renk katacak gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir. Beşikte görülen ikizlerin çirkin olması ise eşlerin aralarında bir anlaşmazlık yaşanacağı anlamına gelir.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Çirkin Bebek Görmek

Rüyada çirkin bebek görmek, alacağınız kötü habere yorumlanır. Rüya sahibinin çok kötü bir olayla karşı karşıya kalacağına, bu olayın sonucunda eşiyle uzun süreler küs kalacağına işaret etmektedir.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Erkek Bebek Kucağına Almak

Rüya sahibinin rüyasında erkek bebeğini kucağına aldığını görmesi hayra yorulur. Dostlarınız ve yakınlarınız ile güzel günler ve zamanlar geçireceğinize işaret eder.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Küçük Kız Çocuğu Görmek

Rüyada küçük kız çocuğu görmek, mutlu olmaya yorulur. Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görmesi; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada Bebek (Yeni Doğmuş) Görmek

Rüyada bebek görmek haber anlamına gelmektedir.

Rüyanızda dünyaya yeni gelmiş bir bebek görmek, zor bir dönem geçireceğinize ancak bu durumun kısa süreceğine işaret etmektedir. Güzel bir bebek görmek, müjdeli haber anlamına gelmektedir.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Kız Çocuğunu Kucağınıza Aldığınızı Görmek

Bir kız çocuğunu kucağa almak, fakirlikten zenginliğe; hasta kimse için sağlığına kavuşmaya sıkıntıdan kurtulup rahata kavuşmaya delalet eder.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Çıplak Bebek Görmek

Çıplak bebek görülmesi göz aydınlığına delalet etmektedir.
Zayıf, Çirkin Bebek Görmek

Zayıf, çirkin bebek görmek, arkanızdan dedikodunuzun edildiğine işaret eder.
Kirli Bir Bebek Görmek

Kirli bir bebek görülmesi, elinize kısa bir sürede para geçeceğine delalettir.
Çok Ağlayan Bebek Görmek

Çok ağlayan bebek görmek ise, hayal kırıklığı yaşayacağınıza delalet eder.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Neşeli Gülen Bir Bebek Görmek

Mutlu gülen bir bebek görmek; sevince, neşeye ve mutluluğa işaret eder.
Ayrıca bkz: Bebek Emzirmek
Emzirilen Bir Bebek Görmek

Emzirilen bir bebek görmek, etrafınızdan  kötülük geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Bebek Görmek tabirine de bakmanızı tavsiye ederiz.
+1 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
"Günlük hayatta yaşadıklarımızın bir yansıması olan rüyalar, içerdikleri bir takım sembollerle ne anlamlara geldiği merak edilenler arasında yer alıyor. Rüyalardan anlamlar çıkarmak isteyen vatandaşlar özellikle rüyada bebek görmenin ne anlama geldiğini merak ediyor. Rüyada erkek ve kız bebek görmenin tabiri vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, rüyada bebek görmek ne anlama gelir?"

Rüyada bebek gören kişi, mutluluk ve huzura kavuşacak demektir. Kimi zaman rüyada bebek görmek, iç sıkıntısı anlamına da gelir. Ancak bu tür vaziyetlerde olumsuz düşünmeye gerek olmaz. Rüya içerisinde bebek görmek her daim iyiye yorulur. Bebek bilhassa şansı simgelemektedir. Şanslı günlerin kapıda olduğunun işaretçisidir. Beklenmeyen kapılar rüya sahibine açılacaktır. Gündemde olmayan maddi gelir söz konusu olabilir.

Kişi, fikirlerine ve içgüdülerine güvenmelidir. Girilecek olan işlerde bireyin şansı yüksek olacaktır. Bu rüyanın pek çok güzel anlamı vardır. Kişinin çevresindeki insanlardan göreceği yararlarda mümkündür. Bunun dışında bebek, doğum sonrası ortaya çıkan mucizevi varlık olduğundan, rüyalarda yeni oluşan vaziyetleri, gelir kapılarını, işleri, aşkı, dostlukları da simgeler. Rüya içerisinde görülen bebek huzurun, mutluluğun, neşenin sembolü şeklinde açıklanabilir.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek; güzel gelişmeler ve hayırlı olayların yaşanacağına işaret etmektedir. Şirin ve sevimli bir erkek bebek görmek, yaşamda her türlü dileğin gerçekleşmesine, bebeğin huzursuz ve sevimsiz olması sorunlara, aksiliklere ve sıkıntılara delalet eder. Rüya içerisinde erkek bebek görmek; aynı zamanda bireyin toplumda göreceği itibara ve saygıya işarettir. Bu birey toplumda yapmış olduğu, güzel işlere ve insanlara karşı iyi yaklaşımıyla etrafındaki bireyler tarafından oldukça sevilen ve onların gözünde önemli saygınlığı olan bireydir. Rüyayı gören kişinin de, dostlarının iyi gün dostu olarak değil, kötü günde de yanında olacağı gerçek dostları şeklinde tanımlanabilir.

Rüya İçerisinde Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören bireyin; mutluluk, şifa, esenlik ve huzur bulduğu söylenir. Kişi, içerisinde bulunduğu sıkıntılı koşulları gerisinde bırakır.

Rüya İçerisinde Kız Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek, alınacak bir kısmet şeklinde yorumlanır. Bu kısmet, türlü yollar ile kendisini gösterir. Bulunulan dönem içinde çok sayıdaki olayın olumlu biçimde sonuçlanması beklenmelidir. Bu rüyanın bir başka yorumu arasında, kişiye gönderilen eşya da bulunur. Bir hediye alınabilir veya bunun dışında kişiye kargo gelebilir. Maddi bakımdan oldukça güzel günlerin ortaya çıkacağı da bu rüyanın görülmesinin ardından düşünülür. Maddi bakımdan zor günler yaşanıyor ise, bunların aşılacağı rüya ile belirtilmiş olacaktır. Rüya görüldükten sonra kişiyi sevindirecek gelişmeleri meydana getirecek rüya olduğu söylenebilir.

Rüya İçerisinde Kız Bebek Doğurmak

Bu rüyayı gören kişinin, uzun dönemdir aklında olan ve meydana gelmesini istediği bir konuda, başarı kazanacağının işaretidir. Bu başarının hem rüya sahibi hem de ailesinin çok mutlu olacağı söylenebilir. Bir seviye atlama şeklinde de düşünülmesi mümkün olan vaziyetin, kişinin üzerindeki can sıkıntısından kurtulması kesindir.

Rüyada İkiz Bebek Görmek

Rüyada ikiz bebek görmenin anlamı; oldukça güzel ve hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin yaşamı boyunca çifte mutluluk yaşayacağına, hiçbir eksiğinin olmamasıyla beraber, kendisinin her şeyin en fazlasına sahip olacağına, huzurlu biçimde yaşayacağına rivayet edilmektedir. Rüya içerisinde ikiz bebek görmek, bireyin şansı şeklinde kabul edilmektedir. Allah'ın kendisi adına kapıyı kapatsa bile, yine onun izniyle kendisi adına ikinci bir kapının mutlaka olarak açılacağına alamet eder.

Rüyada İkiz Bebek Doğurmak

Rüyada ikiz bebek doğurmak; ikiz bebek yorumundaki gibi önemli bir kısmet veya sevinç şeklinde kabul edilmez. Rüya sahibinin yalnızca kendisi adına yetecek, toplumda öne çıkmasına veya itibar görmesine yetmeyecek olan potansiyele sahip olduğu manasına gelir.

Rüyada İkiz Bebek Haberini Almak

Rüyada ikiz bebek haberini almak; rüyayı gören kişinin dahi fikirleri, yetenekleri, kıvrak zekası ve olaylara değişik bakış açısı ile herkesin dikkatini çekmeye delalet eder.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada bebek gören kişi, mutluluk ve huzura kavuşacak demektir. Kimi zaman rüyada bebek görmek, iç sıkıntısı anlamına da gelir. Ancak bu tür vaziyetlerde olumsuz düşünmeye gerek olmaz. Rüya içerisinde bebek görmek her daim iyiye yorulur. Bebek bilhassa şansı simgelemektedir. Şanslı günlerin kapıda olduğunun işaretçisidir. Beklenmeyen kapılar rüya sahibine açılacaktır. Gündemde olmayan maddi gelir söz konusu olabilir.
Kişi, fikirlerine ve içgüdülerine güvenmelidir. Girilecek olan işlerde bireyin şansı yüksek olacaktır. Bu rüyanın pek çok güzel anlamı vardır. Kişinin çevresindeki insanlardan göreceği yararlarda mümkündür. Bunun dışında bebek, doğum sonrası ortaya çıkan mucizevi varlık olduğundan, rüyalarda yeni oluşan vaziyetleri, gelir kapılarını, işleri, aşkı, dostlukları da simgeler. Rüya içerisinde görülen bebek huzurun, mutluluğun, neşenin sembolü şeklinde açıklanabilir.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada bebek görmek haberdir, güzel bebek iyi haberdir. Bebek Rüyası habere, sevince, mirasa, işe, şifaya yorulur. Rüyasında bebek gören, hastalıktan, üzüntüden kurtulur. Çirkin, cılız, sıska bebek, tatsız haber ve dedikodunun işaretidir. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğine işarettir.

Molla Camiye göre: Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye işaret eder. Rüyada kız çocuğu görmek ise bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, kız çocuğunu görmekse, sevinçli bir işle karşılaşılacağına yorumlanır.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada bebek görmek
Yeni doğmuş bebek üzüntü ve kedere, bir diğer anlamı ise iyi habere hayırlı kısmete delalet eder. Yerde bulunan kız çocuğunu kucağınızı aldığınızı gördüğünüzde yoksul ise zengin olmaya, hasta ise şifa bulmaya delalet etmektedir. Güzel bebek görmek iyi habere, çirkin bebek görmek kötü haber veya dedikoduya delalet eder. Rüyasında bebek sevdiğini gördüğünü gören kişi hiç beklemediği yerden bir iyi haber alacağına , ağlayan bebeği susturmaya çalıştığını görmek ticarette kazanç için uğraştığına, bebeği cami avlusunda veya bahçede terk edilmiş olarak görmek akrabadan gelecek olan mirasa, bebek beşiğini salladığınızı görmek bir işe girip mutlu olacağına, erkek bebek görmek müjdeye, kız bebek görmek bolluğa ve şerefe delalet eder.
Yeni doğan bebek görmek; Sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada bebek görmek

Rüyada bebek görmek farklı anlamlara yorulabilir. İşte sizler için hazırladığımız rüyada bebek görme anlamları;

    Rüyada yeni doğan bebek görmek: Rüyada yeni doğan bebek görmek sevinç, neşe, mutluluğa işaret eder.
    Rüyada camiye bırakılmış bebek görmek: Rüyada cami avlusuna bırakılmış kız görmek, yakın bir zamanda mirasa erişileceğini gösterir.
    Rüyada bebek emzirmek: Rüyada bebek emzirildiğini görmek, diğer tabirlerden uzak olarak rüyayı gören kişi için uyarı mahiyetindedir. O yüzden dikkatli olmak gereklidir.
    Rüyada ölü bebek görmek; kişi için korkutucu olan bu rüyanın mahiyeti de aynı doğrultuda uyarıdır. Bu rüyayı gören kişi için sevilen bir eşya, yakın vb. kayıplar yaşanabilir.
    Rüyada bebek yıkamak; rüyada bir bebeği yıkadığını görmek kişi için, günah ve hatalardan kurtuluşa, hüzün ve kederin gitmesine tabir edilir. Ayrıca rüya sahibi için büyük bir mirasa da işaret eder.
    Rüyada bebek görmenin psikolojik yorumu; rüyasında bebek gören kimse için bu durum bilinç altının yansımalarını sembolize eder. Rüyasında bebek gören kişi için bu durum genellikle masumiyet, sıcaklık ve yeni başlangıçlardır.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Bir başka rivayete göre de
Rüyada erkek bebek görmek müjdeye işarettir. Rüyada kız çocuğu görmek bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa işarettir. Kız çocuğu, sevinçli bir işle karşılaşılacağına yorulur.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada yeni doğmuş bebek ne anlama gelir:
Sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun. Rüyada bebek, iyi habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, çok sevinç verir.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada erkek bebek görmek;
Müjde alınacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini görmesi; o kimsenin üzüntüye maruz kalacağına ve hastalanacağına delalet eder. Yine bir kimsenin rüyasında bir kız çocuğu görmesi; o kimsenin bolluğa ereceğine, şerefinin artacağına ve zorluktan sonra kolaylık göreceğine yorumlanır.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada yeni doğmuş kız bebek görmek
Rüyanızda henüz meme emen bir kız çocuğu görmeniz; övgüye layık ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe işaret sayılır. Rüyada küçük kız çocuğu görülmesi; rüyayı gören kimse için dünyalığa delalet eder.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Yeni Doğmuş Bebek Görmek:
Rüyada yeni doğmuş bebek görmek bazende üzüntü ve kedere, cahil halkı hoş tutmaya yorumlanmıştır. Yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya - yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması gibi.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Hasta birinin bebek doğurması
Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalettir. Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine işarettir. Oyuncak bebek, eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Bir kimsenin rüyasında bir yere bırakılmış bir kız çocuğunu kaldırdığını veya onu yüklenip götürdüğünü, ya da kendisinin bir kız çocuğunun doğduğunu görse; bu rüyayı gören kimse eğer tutuklu ise veya hukukuna tecavüz edilmiş ise veyahut da borçlu ise bütün bu sayılanlardan kurtulacağına ya da bir çocukla müjdelenerek sıkıntı ve üzüntüsünün gideceğine ve sayılanlardan hiçbiri kendisinde yoksa üzüntü ve kedere maruz kalacağına yorumlanır.
0 oy
mustafaharputi önce Rüya Bilgesi (5.4m puan)  
Rüyada bebek yıkamak
Rüyada bebeği yıkamak, büyük bir mirasa delalettir. Yine rüyasında bebeğini yıkadığını banyosunu yaptırdığını görmek günah ve hatalardan kurtuluşa, hüzün ve kederin gitmesine tabir edilir.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 39 okuma
5 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir   12 33 167 yazdı
+5 oy
100 yorum 2k okuma
mustafaharputi 29 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)   yazdı
+6 oy
76 yorum 1.3k okuma
mustafaharputi 3 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)   yazdı
+1 oy
19 yorum 7 okuma
+1 oy
33 yorum 7 okuma
mustafaharputi 2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)   yazdı
+1 oy
96 yorum 15 okuma
mustafaharputi 2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)   yazdı
+1 oy
94 yorum 8 okuma
mustafaharputi 2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 28 okuma
+5 oy
101 yorum 228 okuma
mustafaharputi 15 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.4m puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 17 okuma
11 Şubat 2018 Tabir kategorisinde Ece   1 yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
Denix 4 Mart Rüya kategorisinde Denix Rüyazede (501 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.6k rüya

78.9k yorum

26.1k düş-ünce

4.3k üye

74 Aktif
8 Üye ve 66 misafir
Bugün : 14376
Dün : 23748
Toplam : 16933836
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 5214 e
  2. Karga Karga - 535 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 476 e
  4. Hypnos Hypnos - 276 e
  5. Kahin Kahin - 135 e
  6. Simge Simge - 106 e
  7. Adams Adams - 78 e
Rüya tabiri sözlüğü
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...