Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+5 oy
39 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (207 puan)
Yaklaşık iki aydır muhakkak haftada 1 kez tanımadığım bir kadını görüyorum rüyamda.

Kumral uzun saçlı kahverengi gözlü benimle aynı boylarda ve beyaz elbiseli bir kadın. Bana hayat dersi veriyor resmen. Gece gökyüzünde geziyoruz onunla ve bana hayatımda dikkat etmem gereken konuları söylüyor.

En son gördüğüm rüyamda çalıştığım işyerinin üzerinde ve evimin oralarda gezdik. İşyerinin oradayken bana iki beyaz ve bir siyah ip verdi. Onları kaybetmemem gerektiğini söyledi. Çevremdekilere dikkat etmemi ve herkese güvenmememi söyledi. Sonra bana sarı bir papatya uzattı ama ben onu tutamadım, eğilip alacakken bir daha uzattı. Bu sefer tutabildim ve rüyam orda bitti.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
Bu gördüğünüze diğer şaman üyelerimiz ne der bilemiyorum ama bana sorarsanız üst benliğiniz. Sizin farkında olmadığınız konularda sizi uyarmaya çalışıyor. Bilinçaltı mesajı da diyebilirsiniz. Zaten size benzer biri olması da bu tezi destekliyor.

Gelelim iki beyaz ve bir siyah ipin ne olacağına. Bu üç kişiyi temsil ediyor olabilir iki kadın bir erkek, iki sarışın bir esmer gibi. Artık o kısmı siz düşünüp bulmaya çalışın. İş yerindeki çalışma arkadaşlarınızdan kimleri temsil edebiliyor olabilir. Yine sarı papatya bir kişiyi ya da bir işi, durumu temsil ediyor olabilir.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
+2 oy
0 yorum 14 okuma
3 Nisan 2018 İstihare kategorisinde Elif duygu yazdı
+3 oy
0 yorum 33 okuma
19 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 33 okuma
+5 oy
0 yorum 12 okuma
29 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (16k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
17 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
+3 oy
1 yorum 44 okuma
3 Ocak 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...