Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
65 okuma
Hypnos Bilgi kategorisinde Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Gerçekten bu sitede beni çeken şey rüyalara yapılan özgün yorumlar oldu. Bu anlamda çok güzel bir çalışma tebrik ederim. Ben de özgün rüya yorumu yapabilmek için bir kaç ipucu ekleyeceğim.
asiya Uzman Yorumcu (29.4k puan)  
faydalı bir yazı teşekkürler
Karga Rüya Bilgesi (705k puan)  
Özgün rüya yorumları için güzel ipuçları.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

10 Yorum

+10 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyaların sembolik dilini keşfedin:

Elbette günlük hayatta kullandığımız dille rüyaların sembolik dili birbirinden oldukça farklıdır. Burada yapılması gereken bu bilinçaltı semboller dilini bilinç düzeyi dile çevirmek olmalıdır. Bunu yapmayı başardığınızda aslında rüyalarınızın şifresini çözecek ve rüyanın size ne demek istediğini anlayacaksınız. Örneğin, rüyada araba gerçek hayatta araba değildir. Rüyadaki araba sadece bizi hayat yolculuğumuzda bir noktadan başka bir noktaya götüren bir yardımcı, bazen de bir vesiledir. Bazen bir araba bir işin olmasına sebep olan bir insanı temsil ediyor bile olabilir.
+10 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Objeleri konuşturun:
Objelerin kendileri hakkında bilgi vermesini, ne işe yaradıklarını, rüya sahibi için ne derece önemli olduklarını ve orada ne yaptıklarını onlara sorun. Örneğin, tekerlek bir objedir ve sizinle konuştuğunda size muhtemelen şunları söyleyecektir. Ben bir tekerleğim, bir aracın bir yerden bir yere gitmesini sağlayan önemli bir parçasıyım. Benim eksikliğimde aracın yerinden kıpırdaması ve seyahat etmesi mümkün değildir. Ben bir aracın kullanılması için çok gerekliyim.
+10 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Rüyadaki kişilere ve onların rollerine dikkat edin:
Rüyada gördüğümüz kişiler aslında hayatımızdaki kişilerin kılık değiştirmiş halidir. Örneği rüyada görülen bir kral gerçek hayatta hayatımızda emir verme yetkisi olan bir birey bazen bir baba bazen de bir patrondur. Rüyadaki kişilerin karakteristik özelliklerini analiz edin ve bu özelliklerin kimde bulunduğunu çözerek aslında kimi temsil ettiğini keşfedin. Bir başka örnek verece olursak, rüyada bir filmin başrol oyuncusu esas oğlan ya da sevilen erkek aslında rüya sahibi bir kadın ise onun sevdiği erkeği temsil etmektedir. Bu gibi örneklere dikkat ederek rüya yorumuna başlayın.
+10 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Rüyadaki mekana dikkat edin:
Rüyadaki mekan bazen gerçek hayatta da bir mekanı temsil ederken bazen sadece insanları gruplara ayırma aracıdır. Örneğin, bir bina aslında içinde bulunan kişilerin ortak özelliklere ayrıldığı odalardan oluşur. Aynı odadaki kişiler aslında aynı gruba dahil kişilerdir. Örneğin bir şirket çalışanı tüm şirketi bir bina içinde görebilir. Ya da taşıt araçları bazen mekan değil sadece gruplara ayırma araçlarıdır. Aynı taşıt aracı içinde olan kişiler gerçek hayatta aynı hedefe ya da aynı amaca doğru hareket eden bireylerdir. Rüyadaki mekanın sizin için neyi ifade ettiğini anlamaya çalışın.
+10 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Rüyada başlangıç, bitiş noktaları ve duraklar:

Rüya yorumunda bir dikkat edilmesi gereken rüyanın nerede başladığı ve sizi nereye sürüklediğidir. Bunun dışında rüyadaki duraklar ya da inme binme yerleri aslında gerçek hayattaki geçiş noktalarıdır. Rüyasında otobüse binen bir gruba dahil olur, otobüsten inen bir gruptan ayrılı. Otobüs durağında beklemek ise yeni bir yaşam yolculuğu öncesindeki düşünme ya da değerlendirme süreci, bazen ufak bir dinlenme molası ya da boşluktur. Rüyadaki bu tip ayrıntıları keşfedin.
+10 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Rüyadaki abartı dilinden sıfatlar bulmaya çalışın:
Rüyada objeler abartılı bir şekilde büyük, uzun ya da kısa olabilirler. Bunlar gerçek hayatta karşımıza çıkacak kişilerin ya da olayların özellikleridir. Örneğin gökdelen uzun bir cisimdir bazen uzun yolculukları hatta uzun boylu insanları temsil ediyor olabilirler. Rüyadaki bu uzunluk, kısalık, büyüklük, küçüklük gibi sıfatları bir kenara yazarak gerçek hayatta bunların size neyi anımsattığını anlamaya çalışın.
+10 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Rüyada yaşanan duygular:
Rüyada hissettiğiniz duygular da gerçek hayatta yaşadıklarınızla bağlantılıdır. Örneğin, rüyada kaçmak aslında kaçtığınız objeden (gerçek hayatta bazen birinden yad a istenmeyen durumlardan) uzaklaşma çabasıdır. Rüyasında birinden kaçan, kaçarken korkan kişi bir şeyle, biriyle ya da bazı durumlarla yüzleşmek istememektedir. Bu kaçış bazen aşktan kaçış, bazen borçtan kaçış hatta bazen gerçeklerden kaçış olabilir.
+10 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Rüyadaki önemsiz objeler, çocuklar ya da hayvanlar neyi ifade eder?


Rüyada çok fazla dikkat çekmeyeni arka plandaki figüranlar, objeler, çocuklar ya da hayvanlar aslında rüya sahibi için değersiz ya da önemsiz, onun zihninde fazla yer işgal etmeyen kişileri temsil eder. Örneğin, rüyada bir köpek bazen rüya sahibi için önemsiz bir insan, ya da hayatında hiçbir zaman değer vermediği birini temsil ediyor olabilir ve rüyada köpeğin başına gelenle bu kişinin başına gelen bir olay arasında benzerlik olabilir.
+9 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Rüyadaki cümleler, kelimeler, sayılar ve renkler:Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise rüyada duyulan cümleler, kelimeler, sayılar ve renklerdir. Bunlar gerçek hayatta olacaklarla ilgili şifreler ve ipuçlarıdır. Bir diğer çok dikkat edilmesi gereken ise rüyada görülen kişiler ve bu kişilerin konuşmaları aslında o kişilerin bilinçaltlarından gelen mesajlardır. Bu görüşmeler bazen bir bilinçaltının başka bilinç altına yaptığı ziyaretlerdir. Rüyada bir kişiyi görmek aslında o kişinin bilinç altıyla kurulan bir bağlantıdır. Bu kişilerin isimleri ve söyledikleri sözler önemlidir ve bu sözler bilinç diline çevrilerek yorumlanmalıdır.
+8 oy
Hypnos Rüya Kurucu (92.9k puan)  
Rüyada yaşanan olaylar ve rüyanın sonu:Rüyada yaşanan olaylarla gerçekte yaşanalar arasında da büyük bağlantılar vardır. Rüyanın sonu ise bizi götürdüğü nokta ve sonuçtur. Yine yaşanan olaydaki kişiler, gidiş yönü, objeler ve her ayrıntı incelenerek dikkate alınmalıdır. Örneğin rüyada kaza yapmak hayatınızda bir kör düğüm ya da ani bir aksamadır. Herşey yolunda ilerleyen bir arabanın kaza yapması ani bir engel ve bu engele bağlı hayatınızın geçici bir süreliğine de olsa askıya alınmasına delalet edebilir.

İlgili rüyalar

+17 oy
21 yorum 683 okuma
Karga 3 Ekim 2019 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (705k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 51 okuma
+4 oy
4 yorum 98 okuma
+6 oy
0 yorum 36 okuma
+6 oy
0 yorum 29 okuma
Lazut_61 21 Mart 2020 Tabir kategorisinde Lazut_61 Karabasan (459 puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 52 okuma
+6 oy
3 yorum 48 okuma
Samet.38 20 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Samet.38 Rüyazede (529 puan)   yazdı
+13 oy
16 yorum 3.9k okuma
Gamzeyğzsmt 16 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Gamzeyğzsmt Rüyakar (4.6k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 80 okuma
sonsuz 19 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Bilgesi (118k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 60 okuma
Ahmet0606060 23 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Ahmet0606060 Karabasan (443 puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 60 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...