Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
61 okuma
Durugörü kategorisinde Rüya Tabircisi (6.3k puan)
yeniden gösterildi
Rüyamda telefonum bozulmuş, ablamın telefonu da bozulmuş, farklı telefonlar kullanıyoruz. Ben ablamın telefonunu elime alıyorum. Telefon bana komik geliyor. Telefonumuz bozulsa bile kullanmayacağımız bir telefon olduğundan bir rüyanın içinde olduğumun farkına varıyorum. Telefonda bir şeylere bakıyorum o esnada  Eski sevgilim mesaj atıyor. Çift hatlı telefon değil kullandığım telefon, tanışmıyorlardı da, bu nedenle mesaj atması garip geliyor. Mesaj attığı hat ve telefon bana ait değilse bile yazdıkları ablama değil banaydı. Yazdıkları tam aklımda kalmadı zaten her cümlesi birbirinden bağımsızdı, anlamsızdı. Cümle içinde bile konu bütünlüğü yoktu. Yazdıklarını oldukça saçma bulmuştum. Cevap olarak bu düşüncemi onunla da paylaştım. Telefonu bırakıp koltuğa uzandım. Odada kertenkeleler var. 25-30 cm kadar varlar. Kertenkeleler ablama aitmiş. Başımın altındaki yastığı alıyorum. Görmemi engelleyecek bir biçimde gözlerimin önünde tutuyorum. Gözlerimi kapatıp durugörü çalışıyorum. Görme duyum kırmızı bir enerji ile duvarları, yastığı,diğer engelleri delip geçiyor. Evin diğer bir odasını izliyorum. Bu rüyada bulunduğum ev gerçek bir ev değil. Birkaç binanın karmakarışık halde birleşmesinden oluşuyor. Benim 2 yıl  kadar önce lusid rüyaya merak sardığım zamanlardan kalma bir ev, plansız bir biçimde oluşturulmuş bir ürün. Lusid rüya denemeleri yaptığım zamanlar bu evde bulurdum kendimi. planlı veya plansız başka rüyalardayken bu ev bir şekilde Bana görünürdü ve görür görmez rüya luside dönerdi. Aynı şekilde astral projeksiyon için olan başka bir ev daha var. Bu iki ev arasında tuhaf bir bağlantı var. Astral için olan ev daha önceden var olmuş. Bir kayanın oyulması ile olmuş gibi duruyor. Bir bina denemez aslında. İçi sadece koridorlardan oluşuyor. İçi harabe gibi, rahatsız etmiyor ama pis bir yer. Bu iki ev birbirine çok yakın, evin birinden  camdan baktığımızda diğer evin içi görülebilir. Genelde Astral projeksiyon evinde eril bir varlığı kovalamak veya peşinden koşmak zorunda kalırım. Sonra bir anda odağın bedenim olur ve bedenden çıkarım. Bu sefer Astral projeksiyon evine girmedim. Durugörü yapmayı tamamladıktan sonra odadaki kertenkelelere bakıyorum. Kabullenmediğim, işime gelmeyen bir şeyi çağrıştırıyorlar. Kabullenemediğim şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Ama onları görmek hoşuma gitmiyor kovuyorum. Bir tanesi perdenin yanında duruyordu. Kovmamla birlikte sadece birazcık ilerledi o da rahatsız ettiğim içindi. Azıcık kımıldadı ve o an kendisiyle aynı boyutta 2 tane daha kertenkeleyi kamufle ettiğini gördüm. Kovdum sanarken iyice artmaları hoşuma gitmemişti, rüya burada bitti .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (120k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Ne güzel çalışmalar bunlar. Rüyayı yazalı iki yıl olmuş ama yine de üst taraflara yükseltme açısından bu yorumu yapmak istedim. Son zamanlar sitemizde bu tür mistik rüyalar gören üyelerimiz oldukça arttı. Bence birbirinize bu konularda destek olmalısınız. Rüyalarla yola çıkıp günlük algınızı olduğu gibi değiştirecek çok şey bulacaksınız eminim.

Bekliyoruz seni yine aramızda görmek için.
Rüya Tabircisi (6.3k puan)
Teşekkürler.

İlgili rüyalar

+6 oy
4 yorum 57 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüyazede (532 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 93 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (6.3k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 40 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 37 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 33 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (50.9k puan) yazdı
+11 oy
8 yorum 159 okuma
2 Temmuz Durugörü kategorisinde Liz Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
4 yorum 60 okuma
4 Nisan Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+1 oy
3 yorum 21 okuma
3 Nisan Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 49 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (6.3k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 32 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (6.3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 30 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (17.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

89 Aktif
2 Üye ve 87 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16706
Dün : 19792
Toplam : 9495467
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...