Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
27 okuma
Durugörü kategorisinde Rüyakar (2.4k puan)
yeniden gösterildi
Rüyamda telefonum bozulmuş, ablamın telefonu da bozulmuş, farklı telefonlar kullanıyoruz. Ben ablamın telefonunu elime alıyorum. Telefon bana komik geliyor. Telefonumuz bozulsa bile kullanmayacağımız bir telefon olduğundan bir rüyanın içinde olduğumun farkına varıyorum. Telefonda bir şeylere bakıyorum o esnada  Eski sevgilim mesaj atıyor. Çift hatlı telefon değil kullandığım telefon, tanışmıyorlardı da, bu nedenle mesaj atması garip geliyor. Mesaj attığı hat ve telefon bana ait değilse bile yazdıkları ablama değil banaydı. Yazdıkları tam aklımda kalmadı zaten her cümlesi birbirinden bağımsızdı, anlamsızdı. Cümle içinde bile konu bütünlüğü yoktu. Yazdıklarını oldukça saçma bulmuştum. Cevap olarak bu düşüncemi onunla da paylaştım. Telefonu bırakıp koltuğa uzandım. Odada kertenkeleler var. 25-30 cm kadar varlar. Kertenkeleler ablama aitmiş. Başımın altındaki yastığı alıyorum. Görmemi engelleyecek bir biçimde gözlerimin önünde tutuyorum. Gözlerimi kapatıp durugörü çalışıyorum. Görme duyum kırmızı bir enerji ile duvarları, yastığı,diğer engelleri delip geçiyor. Evin diğer bir odasını izliyorum. Bu rüyada bulunduğum ev gerçek bir ev değil. Birkaç binanın karmakarışık halde birleşmesinden oluşuyor. Benim 2 yıl  kadar önce lusid rüyaya merak sardığım zamanlardan kalma bir ev, plansız bir biçimde oluşturulmuş bir ürün. Lusid rüya denemeleri yaptığım zamanlar bu evde bulurdum kendimi. planlı veya plansız başka rüyalardayken bu ev bir şekilde Bana görünürdü ve görür görmez rüya luside dönerdi. Aynı şekilde astral projeksiyon için olan başka bir ev daha var. Bu iki ev arasında tuhaf bir bağlantı var. Astral için olan ev daha önceden var olmuş. Bir kayanın oyulması ile olmuş gibi duruyor. Bir bina denemez aslında. İçi sadece koridorlardan oluşuyor. İçi harabe gibi, rahatsız etmiyor ama pis bir yer. Bu iki ev birbirine çok yakın, evin birinden  camdan baktığımızda diğer evin içi görülebilir. Genelde Astral projeksiyon evinde eril bir varlığı kovalamak veya peşinden koşmak zorunda kalırım. Sonra bir anda odağın bedenim olur ve bedenden çıkarım. Bu sefer Astral projeksiyon evine girmedim. Durugörü yapmayı tamamladıktan sonra odadaki kertenkelelere bakıyorum. Kabullenmediğim, işime gelmeyen bir şeyi çağrıştırıyorlar. Kabullenemediğim şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Ama onları görmek hoşuma gitmiyor kovuyorum. Bir tanesi perdenin yanında duruyordu. Kovmamla birlikte sadece birazcık ilerledi o da rahatsız ettiğim içindi. Azıcık kımıldadı ve o an kendisiyle aynı boyutta 2 tane daha kertenkeleyi kamufle ettiğini gördüm. Kovdum sanarken iyice artmaları hoşuma gitmemişti, rüya burada bitti .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 32 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 62 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 31 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 23 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 28 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.1k puan) yazdı
+3 oy
4 yorum 32 okuma
4 Nisan Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+1 oy
3 yorum 12 okuma
3 Nisan Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 38 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 25 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 27 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 29 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...