Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
35 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (6.3k puan)
Rüya karışık bir mekanda geçiyor. Binanın girişi dini eğitim veren bir bina ama içi alışveriş merkezi . Ayağımda botlar var bir türlü bağcıkları bağlayamıyorum alışveriş merkezinde yere oturmuş bir halde botlarımı bağlamaya çalışıyorum.İçeriye girdiğim kapıdan kedi giriyor. Giren kedi benim kedimmiş Ben bu kediyi pek çok kez farklı rüyalarımda görsem de hiç iletişim kurmadım. Kedi genellikle rüyalarımda bir iş peşinde oluyor ve bu nedenle sürekli bir yere yetişmesi gerekliymiş gibi etrafta dolanıyor. Kedi renk olarak benzemese de boyut olarak Garfield gibi hatta iki katı bir kedi . Koşturup duruyor sağda solda. Onu yakalamaya çalışan görevlilerden kaçıyor.Bunlar olurken ben hala ayakkabı bağlamaya çalışıyorum sarışın bir kiz geliyor yabancı bir kız Türk değil. Samimi bir şekilde, Yardım etmemi ister misin? Diyor . Kurduğu cümle ve bağcıklarımı bile bağlayamayışım kötü hissettiriyor. Utanıyorum doğal olarak. Ne dediğimi hatırlamıyorum ama kibarca reddediyorum ve bu sefer bağlamayı başarıyorum. Kediyi tam karşımda oda gibi bir yere sokaktaki başıboş hayvanların toplandığı yere götürüyorlar. Kedim  onu yakalamaya çalışan görevlilere tehditler yağdırıyor. Diğer hayvanların olduğu kafeslere tırmanıyor. Üstlerinden atlıyor, kafesleri veya etraftaki diğer eşyaları yıkıyor. ortalığı karıştırıyor bağırıp çağırıyor, herkesi tehdit ediyor. Görevliler ondan kaçar hale geliyor. Sonra onu almaya gidiyorum. Alıp bırakıyorum yere -tabi hala tehditler savuruyor- sonra o binadan çıkıyorum. Kedi hala etrafımda geziniyor. yakın arkadaşım ile bir mağaraya gidiyoruz. Kedi bizimle gelmiyor. mağara dar eğilemiyoruz bile anca sürünüyoruz. Sürünme hızımız çok fazla. Sürünürken hızımızdan belki de etraftakilere görünmüyoruz. arkadaşım ile İlerliyoruz. İkimizden başka ilerleyen yok. herkes mağaranın belli bir yerinde, girişine yakın, aydınlık yerlerde kalmış  yerlere örtü serip oturuyorlar.  mağaranın sonunda insanların canavar dediği korktuğu bir hayvan var biz korkmuyoruz simsiyah bir hayvan, net  göremedim ama puma benzeri bir hayvan. Hayvan zeminden daha aşağıda bir yerde yukarıdan bakıldığında net bir şey gözükmüyor. O çukurun  etrafında birkaç kasa var. Arkadaşım ne yapacağımızı soruyor. Ben ona bir arkadaşımdan bahsediyorum. O olsaydı kesin bilirdi diyorum.(bana pek çok konuda yardımcı olan bir şaman arkadaşım bahsettiğim kişi, bu rüyayı ilk şamanlık işaretlerinin ortaya çıktığı, bol bol vizyonların rüyaların olduğu bir süreçte görmüştüm süreç boyunca sürekli vizyonlarımda görünüp bir şeyler öğretirdi.)  Sonra bahsettiğim kişi bir anda filmlerdeki gibi etrafa ışıltılı bir şeyler saçarak ortaya çıkıyor "hayvana fıstık atınca deli oluyor" diyor ve gülerek yine etrafa toz saçıp yok oluyor. Arkadaşımla bakışıyoruz. Kasalara baktığımızda içlerinin fıstık dolu olduğunu görüyoruz. sonra  hayvanın bulunduğu çukura fıstık atıp son hızla gülerek kaçıyoruz hayvandan. Hayvan çıldırsa da bizi kovalamıyor. Kaçarken uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 38 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (6.3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 20 okuma
16 Ağustos Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (3.1k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-5,159 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 18 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde Çeçen Rüyazede (62 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 25 okuma
+3 oy
1 yorum 12 okuma
1 Ağustos Rüya kategorisinde Mercan Rüyazede (102 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 17 okuma
26 Temmuz Tabir kategorisinde Dkk Rüyazede (153 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 34 okuma
21 Mayıs Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (119k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 31 okuma
4 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (71.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.8k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

93 Aktif
11 Üye ve 82 misafir
Bugün : 5560
Dün : 19792
Toplam : 9484324
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...