Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.4k puan)
Rüya karışık bir mekanda geçiyor. Binanın girişi dini eğitim veren bir bina ama içi alışveriş merkezi . Ayağımda botlar var bir türlü bağcıkları bağlayamıyorum alışveriş merkezinde yere oturmuş bir halde botlarımı bağlamaya çalışıyorum.İçeriye girdiğim kapıdan kedi giriyor. Giren kedi benim kedimmiş Ben bu kediyi pek çok kez farklı rüyalarımda görsem de hiç iletişim kurmadım. Kedi genellikle rüyalarımda bir iş peşinde oluyor ve bu nedenle sürekli bir yere yetişmesi gerekliymiş gibi etrafta dolanıyor. Kedi renk olarak benzemese de boyut olarak Garfield gibi hatta iki katı bir kedi . Koşturup duruyor sağda solda. Onu yakalamaya çalışan görevlilerden kaçıyor.Bunlar olurken ben hala ayakkabı bağlamaya çalışıyorum sarışın bir kiz geliyor yabancı bir kız Türk değil. Samimi bir şekilde, Yardım etmemi ister misin? Diyor . Kurduğu cümle ve bağcıklarımı bile bağlayamayışım kötü hissettiriyor. Utanıyorum doğal olarak. Ne dediğimi hatırlamıyorum ama kibarca reddediyorum ve bu sefer bağlamayı başarıyorum. Kediyi tam karşımda oda gibi bir yere sokaktaki başıboş hayvanların toplandığı yere götürüyorlar. Kedim  onu yakalamaya çalışan görevlilere tehditler yağdırıyor. Diğer hayvanların olduğu kafeslere tırmanıyor. Üstlerinden atlıyor, kafesleri veya etraftaki diğer eşyaları yıkıyor. ortalığı karıştırıyor bağırıp çağırıyor, herkesi tehdit ediyor. Görevliler ondan kaçar hale geliyor. Sonra onu almaya gidiyorum. Alıp bırakıyorum yere -tabi hala tehditler savuruyor- sonra o binadan çıkıyorum. Kedi hala etrafımda geziniyor. yakın arkadaşım ile bir mağaraya gidiyoruz. Kedi bizimle gelmiyor. mağara dar eğilemiyoruz bile anca sürünüyoruz. Sürünme hızımız çok fazla. Sürünürken hızımızdan belki de etraftakilere görünmüyoruz. arkadaşım ile İlerliyoruz. İkimizden başka ilerleyen yok. herkes mağaranın belli bir yerinde, girişine yakın, aydınlık yerlerde kalmış  yerlere örtü serip oturuyorlar.  mağaranın sonunda insanların canavar dediği korktuğu bir hayvan var biz korkmuyoruz simsiyah bir hayvan, net  göremedim ama puma benzeri bir hayvan. Hayvan zeminden daha aşağıda bir yerde yukarıdan bakıldığında net bir şey gözükmüyor. O çukurun  etrafında birkaç kasa var. Arkadaşım ne yapacağımızı soruyor. Ben ona bir arkadaşımdan bahsediyorum. O olsaydı kesin bilirdi diyorum.(bana pek çok konuda yardımcı olan bir şaman arkadaşım bahsettiğim kişi, bu rüyayı ilk şamanlık işaretlerinin ortaya çıktığı, bol bol vizyonların rüyaların olduğu bir süreçte görmüştüm süreç boyunca sürekli vizyonlarımda görünüp bir şeyler öğretirdi.)  Sonra bahsettiğim kişi bir anda filmlerdeki gibi etrafa ışıltılı bir şeyler saçarak ortaya çıkıyor "hayvana fıstık atınca deli oluyor" diyor ve gülerek yine etrafa toz saçıp yok oluyor. Arkadaşımla bakışıyoruz. Kasalara baktığımızda içlerinin fıstık dolu olduğunu görüyoruz. sonra  hayvanın bulunduğu çukura fıstık atıp son hızla gülerek kaçıyoruz hayvandan. Hayvan çıldırsa da bizi kovalamıyor. Kaçarken uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 29 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 24 okuma
4 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 28 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde abdullah yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
27 Haziran 2018 Rüya kategorisinde ademoglu yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...