Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+6 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sevdiğim kişiyle evlenmiştim ve hamileydim. Çocuğun doğum vakti gelmişti ve ben ailemin yanındaydım. Eşim ise nedenini tam hatırlamıyorum galiba iş nedeniyle benimle gelememişti ama konuşuyorduk en yakın zamanda geliceğini söyelmişti. Bebeğim olmuştu erkek çocuğuydu. Ve bebek olmasına rağmen konuşmaya başlamıştı ve apalamaya çok duygulandırdı beni. Hatta sonrasında ayağa kalkıp yürümeye bile başlamıştı. Sabah uyandığımda huzurla uyandım

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Yeni bir iş yeni bir proje ya da okul benzeri bir şeye başlayacaksınız ve buna hazırsınız. Bu durum sizi mutlu edecek. Ve hızlı bir gelişimle istediğiniz şeyler olacak gibi duruyor. Hadi hayırlısı bakalım.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+1 oy
1 yorum 11 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
6 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde Deniz yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 24 okuma
26 Ocak Rüya kategorisinde Uçan sandalye yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
24 Ocak Rüya kategorisinde Yaren yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
16 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Ece akın yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...