Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
53 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Rüyamda Daha önceden yaptığım bir büyü kesesinden kurtulmam gerekiyor. Ama kurtulmam gerektiği için biraz mutsuzum .Kese Kırmızı ve pembe renklerde çiçeklerle dolu. Normalde hazırlanan büyü keselerinden çok çok büyük. Keseyi, annemle bu konularda tartıştığımız için bozmam gerekiyor. Annem keseyi daha doğrusu büyü vb. şeyleri istemiyor. Zar zor  kurtuluyorum. Nereye atacak bırakacak olsam veya bozmak istesem bir şekilde planım bozuluyor. Bana pek çok konuda destek olan Şaman arkadaşım, bir hayvan adı söylüyor.hem mesaj atıyor hem de resmini çiziyor. O hayvan bu iş için daha iyi aslında diyor. Yolun ortasında bir masada hayvanın etlerini kemiklerini ayırıyorum İstanbul'da bir yerde, iki yolun arasında masada hayvan yağlarıyla uğraşıyorum :D... Şaman yanıma uğruyor. Beni denetliyor. Pek çok rüyamda bir iş ile uğraşdığımda hep onu görürüm, her seferinde yaptığım şeyi denetler veya bana yol gösterir.Yaptığım işi değerlendiriyor beğeniyor ve gidiyor. Hayvan kır kurdu veya tilki, ayırt edemiyorum. Tilkiye daha çok benziyor  olarak ama sırtındaki koyu renkli  izler kafamı karıştırıyor. ikisine de çok benziyor. hayvanın  kemik parçalarına tılsım cizmeyi düşünüyorum. Hayvanın etini vs hepsini ayırmışım sonra kocaman bir kesenin içine yağlarını doldurmuşum. Etrafta dolaşıyorum elimde kocaman bir kese dolusu yağ ile. Yağ dolu Keseyi AVM de bile gezdiriyorum. Yürürken bir yandan da bu malzemeleri nasıl kullanırım diye fikir üretiyorum. Kolumda da bazı kemikleri kol bacak kemiklerini bir poşete koymuşum onlar.var. Sonra evime dönüyorum lavaboyu temizliyorum lavabonun icinden sürekli taze kabak çekirdeği çıkıyor. Rüyanın sonlarına doğru mekanlar birbirine karışıyor. Tekrar masanın başında oluyorum, eski sevgilim de oraya geliyor."Bir karşılık beklenmeden bir çıkar gözetilmeden sevilmek çok farklı bir şeymiş" veya buna çok  benzer bir şey diyor, sonra uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Ustası (47.8k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Annen sanırım senin bu tür eğilimlerini pek kabul etmiyor ve istemiyor. Bu yüzden ailene böyle konulardan rahat bahsedemiyorsun. Ayıkladığın hayvanın ise özelliklerini iyi düşün çünkü yanında gezdiriyorsun. Tilki mesela sende ne anlamlara geliyor? Kurnazlık mı veya şirinlik mi... Her özelliğini değil ama seçtiğin bazı özellikleri taşıyor gibisin. Sonuçta ayıklama ve bir kısmını taşıma bu şekilde yorumlanabilir.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 38 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
27 Mayıs Rüya kategorisinde batuhan2020 Rüyazede (90 puan) yazdı
+17 oy
5 yorum 124 okuma
+6 oy
1 yorum 48 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.4k puan) yazdı
+6 oy
4 yorum 47 okuma
+5 oy
3 yorum 37 okuma
20 Mayıs Rüya kategorisinde İlayda yazdı
+5 oy
3 yorum 46 okuma
18 Mayıs Tabir kategorisinde Kadir Rüyazede (148 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 19 okuma
+2 oy
3 yorum 26 okuma
7 Ağustos Durugörü kategorisinde Zeynep_gl Rüyazede (150 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
4 Ağustos Rüya kategorisinde Önay Akın Rüyakar (1.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.2k düş-ünce

1.8k üye

58 Aktif
1 Üye ve 57 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15008
Dün : 19264
Toplam : 9432618
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 457 e
  2. Rüya Tabircisi - 338 e
  3. Karga - 279 e
  4. Likya - 217 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 115 e
  7. sonsuz - 87 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...