Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+5 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (7.7k puan)
rüyamda antika gibi bir mekandı herkes oradaydı annemler geldi ve bazı kişilerin anneside, biz çıktık annem ardımdan hangi boyaları kullandı acaba diye baktı galiba, ya da hangi eşyaları, ama ben sadece oturmuştum galiba emin değilim ondan, oradan çıktım telefonumda ilanı aşk mesajı vardı, okudum ama ona inanmadığımı söyledim, beni işletme dedim, kim olduğunu bilmiyordum, okula gittim eski sevdiğim çocuk dönmüştü bulunduğum ortama, eve dönmeden bir kız arkadaşıma bu mesaj olayını sordum evet bana da geldi dedi ama bana seni sevdiğini söyledi dedi, duyunca işte o zaman inanmaya başladım gerçek mi acaba diye, eve geldim üstüme güzel bir şeyler giydim, dudağımda pembemsi kırmızı arası bir ruj vardı anneme taşmış mı diyordum, çıktım okula gittim yine eski sevdiğim çocuğu gördüm ve uyandım

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (39.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Antika dolu mekan muhtemelen içindeki geçmişinle ilgili ya da ailenden gelen kültür, görenek, gelenekleri temsil ediyor. Yani içindeki tutucu kısmı. Mesajlar ve hazırlıklar da gençliğin getirdiği heyecan ve tutkuyu temsil ediyor. Ama en önemlisi ara mesaj. Çünkü güvenmek istiyorsun güvenemiyorsun. Aldatılmaktan, kandırılmaktan korkup çekiniyorsun. Tüm bunlar kötü mü? Elbette değil ama bilinçaltın her zaman sana durumları net bir şekilde aktarır sen de ona göre dikkat edip seçimler yaparsın.
Rüya Tabircisi (7.7k puan)
Tesekkur ederim yorumun icin :")

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 51 okuma
30 Ocak 2017 Rüya kategorisinde leyla17 Rüyazede (136 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 42 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 51 okuma
13 Eylül 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
15 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
+4 oy
1 yorum 44 okuma
7 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
9 Şubat Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 59 okuma
14 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 25 okuma
7 Nisan Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...