Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+6 oy
22 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (207 puan)
Birkaç gün oluyor, yine uyuku problemi yaşadığım günlerden biri. Ne yaptıysam uyku girmedi gözüme. Biraz kitap okudum, insanlığın başlangıcını anlatan bir kitap. Ardından uyumaya çalıştım fakat uyuyup uyumama arasında garip bir şey oldu. Odamda 3 milyon insan birbirini kılıçtan geçiriyordu. Korkunç bir kabus gördüm ama uyanık olduğumu düşünüyordum. Bilinçaltımda neler yatıyormuş öyle..

Odamın içi uzay boşluğuydu. Uykudan uyandığımda (veya uyandığımı sandığımda) başımın üstünde meteor taşları vardı. Titreşimlerini ve kuvvetlerini hissediyordum. Ama vücudum felç olduğu için hareket edemiyordum. Bağırdım sesim çıkmadı.  Çok ağır bir şeydi. Bu normalde mümkün değil ama uyuyor muydum yoksa uyanık mıydım, hâlâ kavrayamamıştım. 3 milyon insan ( bilincim öyle hatırlıyor rakamı ) odamda birbirini katlediyordu. Çalışma masamın altından, giysi dolabımdan insanlar çıkıyordu. Lambamın üzerinden kitaplarıma zıplıyorlardı. Kalemliğimi siper ediyorlardı kendilerine. Birbirleriyle savaşıyorlardı, her tarafa kan sıçrıyordu ve dehşet vericiydi.

Bu insanlar ilkel giyimli, ellerinde kılıç ve ok tarzı aletlerle saldırıyorlardı birbirlerine. Çok canlı duruyorlardı, elimi uzatsam dokunacakmışım gibi. "Durun" diye bağırmak istedim, sesim çıkmadı. Biraz daha hareket etmeye çalıştım, zorladım kendimi ve sonra ellerimin/ayaklarımın bağlı olduğunu gördüm. Aynı anda ağzım da kapalıydı, telaşla çevreme bakındım ve bu sefer odamın balkonundaydım. Gökyüzünden meteor taşları yağıyordu. Sonra biri tam evimize düşecekti ki sıçrayarak uyandım.

2 Yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sık sık böyle rüyalar gören biri olarak diyebilirim ki astral başlangıcı yapmaya adaysınız. Uzay boşluğu gibi yerçekimsiz ortamlar bunun için hazırlayıcı unsurlardır.  Zaten çevredeki nesnelerin enerjilerini hissedişinizden de belli rüyanızın sıradan bir rüya olmadığı. İnsanların savaşı ve bu durum karşısındaki çaresizliğiniz de muhtemelen bilinçaltınızın yansıması. Etrafınızda olup bitenler, ortadoğu savaşları gibi şeylere bir türlü müdahale edemeyişinizin çaresizliği gibi.
+2 oy

düzenledi
Çok ilginç ve bilinç altınızın bir yansıması sanırım. Bu kadar gerçekçi görmeniz de ilginç geldi bana.. Bu tip olaylar çok etkiliyor belli ki

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 22 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
28 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
25 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Yusuf yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
14 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Baran yazdı
+2 oy
2 yorum 23 okuma
7 Nisan Rüya kategorisinde Fırat yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
4 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde talya87 Rüyazede (156 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde iBoy yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...