Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
60 okuma
asiya Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (29.6k puan)  
Sırasız olarak annemin 1. rüyası bu;

rüyasında annem hepimizin yani bütün çocuklarının ve kendisini dereye girdiğimizi görüyordu ama babam yokmuş orada. derede korkusuzmuşuz rahatmışız annemde bize bakıp ben de yüzmeyi öğreneyim deyip kulaç atmaya başlamış.normalde ise annem yüzmeyi biliyor biz bilmiyoruz.
Annemin 2. rüyası;

rüyasında bebek düşürür gibi içinde canlı bebek olan yumurta şeklinde cenin düşürdüğünü görmüş temizmiş ceninin kalp atışlarını hareketliliğini farketmiş. canlıyken gömmek yanlış olur demiş doktor abime göstermiş birşey yapar diye hem dini hemde tıbbi bakar diye. abimde eline alıp öpmüş.   bu kadar rüyası yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+8 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (144k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Birinci rüya bir annenin evlatlarının hepsinin  hayat mücadelesinde,hayatın akışında ön test olarak girdikleri çalışma ortamlarında başarılı olduklarını bunu kendi gözleri ile gördüğünü(https://www.atasozlerimiz.com/deyimler/muruvvetini-gormek/) artık bu seviyeden sonra daha da ilerleyip derenin bir sonra ki merhalesi olan,akarsuya,nehire en sonunda da kendi denizlerine doğru gideceklerini görüp rahatlamış.Sanırım tüm evlatları kendi ayakları üzerinde durabiliyor artık.Burada önemli olan annenizin sizi gördüğü özellikle ekonomik bağımsızlık olarak hepinizin rahat duruşunuun kendisinde olmaması.Yani aynı durum malesef kendisi için geçerli değil.kendisinin ekonomik durumu "babanıza" bağlı ve dikkat ederseniz rüyada babanız yok.Tüm evlatlar babadan ekonomik bağımsızlığı kazanmışlar.Annenizde aynı duyguyu yaşamak istiyor.Bu durum kendisinin maddi bir beklenti içinde olmasından değil,maddi bağımsızlığın getireceği manevi haz ve psikolojik rahatlıktan dolayı.Kendisinin sanırım bu konuda küçük girişimleri de bulunmakta.

İkinci rüya ise birinci rüyanın sonunda belirttiğim o küçük girişimin şekil bulmuş hali.o girişim her ne ise,belki babanız müsade etmemiş belki başka bir neden var ama istemeyerek de olsa bu küçük girişimi sonlandırmak zorunda kalmış.Yumurta içinde cenin görmesi annenizin bu başladığı işi,babanızın dikkatinden ve görüş alanından saklamak için şekil değiştirerek korumasından dolayı.Aslında kalp atışlarını hissetmesi,bu iş ile ilgili ilk noktayı da geçtiği anlamına gelir.Yani kendisine müsade edilse hani ilk rüyadaki kulaçları atması gibi  arkasını getirip yüzebilecek yani iş dünyasında başarılı olabiliecek birisi.Yumurtanın canlı gömülmesi işte bu başarılı olabilecekken kapatılmak zorunda kalınması,abinize sorulması ise bu işe yatırılan işe göre minik ama annenize göre orta ölçekli ama büyüklük küçüklükten daha çok "israf" edilmesini istemediği başlangıç sermayesinin heba edilmemesi  isteğindne dolayı.Anneniz en azından bu ufak yatırımı abinizin devam ettirmesini istemiş abinizde öperek kabul ettiğini belirtmiş.

DAB,
Selamlar.
asiya Uzman Yorumcu (29.6k puan)  
çok teşekkür ederim
0 oy
asiya Uzman Yorumcu (29.6k puan)  
çok teşekkür ederim yorumunuz için annem adına. Ama ben  henüz ekonomik özgürlüğümü sağlamadım bu rüya benimde sağlayacağım anlamına mı geliyor.
0 oy
Ruyadede Rüya Bilgesi (144k puan)  
Evet,anneniz tüm çocuklarının kendini ekonomik olarak kurtarabileceğine ikna olmuş.Dediğim gibi herkes şu an derede.Dere,nehre,nehir denize doğru ilerler hepiniz eninde sonunda kendi ayaklarınız üzerinde durursunuz inşallah.

İlgili rüyalar

+14 oy
2 yorum 85 okuma
+18 oy
7 yorum 111 okuma
+9 oy
2 yorum 68 okuma
Likya 27 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (353k puan)   yazdı
+13 oy
3 yorum 59 okuma
Adams 12 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (17.6k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 74 okuma
Tiberinus 21 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Tiberinus Karabasan (469 puan)   yazdı
+15 oy
6 yorum 131 okuma
+7 oy
3 yorum 88 okuma
+10 oy
7 yorum 152 okuma
Likya 20 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (353k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 69 okuma
Likya 31 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (353k puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 78 okuma
Likya 25 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (353k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...