Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
65 okuma
Lusid kategorisinde Rüya Tabircisi (4.6k puan)
Rüyamda trene bindik babam da vardı. Sanırım yine ruhsal bir yolculuk yapıyordum. Karakterlerim insana dönüştüler ve kendilerini tanıttılar trende arkada oturuyorlardı. Sonra ben dedim ki şuan rüyadayım aman tanrım. Sonra karakterlerime döndüm ve dedim ki rüyadayız şuan dedim. Evet dedi bir tanesi şuan rüyadasın. Bunu derken gözü parladı geri söndü. Sonra siz inorganik varlıklar mısınız dedim. Bana hayır biz senin bilinçaltınız dedi. Sonra bana enerji verin dedim. Enerjiyi alıp napacaksın dedi. Sonra kıskançlığın kapıdan gireceğini hissettim. Kıskançlık geldi. Küçük kızıl saçlı bir kız çocuğuydu. Ağlamaya başladı. Treni birbirine katıyordu.  Çık dışarı diye bağırdım. Çıktı dışarıya gitti. Sonra bilinçaltımdaki beni oluşturan karakter dedi ki sen napıyorsun? Onu sakinleştirmen gerekiyordu.. Dışarı atman değil, onu kabullenmen gerekiyor dedi.    Sonra başka bir kısma geçtim rüya farkındalığım yoktu bu kısımda, altımda araba vardı arabayı kullanıyordum ama biri uzaktan da kontrol ediyordu. Sonra dedim ki bırak kontrol etme artık ben kullanacağım. Ama camımı göremedim. Boyum kısaydı. Öne ittirdim bu sefer de sıkışıyormuş gibi hissettim. En sonunda aracı kullanana kadar aracı sağa çekmeye çalıştım. Frene asıldım yine de durmadı ve hafifçe duvara vurdum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (120k puan)
Kişilik bölünmesi başlamış. Artık geri dönülemez bir duruma geldiğini umarım farkedersin. Bütün kişiliklerin sensin aynı zamanda hiç biri sen değilsin. Kuantum dolanıklık gibi.

Araba ile ilgili kısım da henüz olduğun yolu bilmemen , kontrol edememen anlamına geliyor. Hakim olmak istiyorsun fakat sürükleniyorsun yolda. Fren yapamıyorsun, kontrol sende değil. Bunu almak için uğraşıyorsun ama.

Güzel bir rüya. İşaret rüyası.
Rüya Tabircisi (4.6k puan)
Biraz daha açabilir misiniz acaba? Bu kişilik bölünmesinden kastınız nedir? Kötü bir şey midir? Bu kişilikleri yönetebiliyor muyuz?
Rüya Tabircisi (4.6k puan)
Geri dönülemez durum derken neyi kastettiniz?
Rüya Bilgesi (120k puan)
Sıradan insanlar için kişilik bölünmesi kötü sonuçlar doğurabilir çünkü oluşan kişilikleri üzerinde kontrolleri yoktur. Ama büyücüler ve şamanlar için bu durum kaçınılmazdır. Gücünüzü toplamayı öğrenin ve kontrol sağlamayı.

O yüzden kötü ya da iyi diyemiyorum. Olması gereken şey.
+4 oy
Rüya Bilgesi (120k puan)
Evet yönetebilirsiniz. Düşünce olarak ekledim ama buradan da yazabilirim bir şeyler isterseniz. Biz kendimizi bir kişilik ile sabitleriz. O kişi olmadığımızı anlamaya başladığımızda onlar da bölünmeye başlar. Sıradan insan için ya da enerjisi düşük insan bu felaketle sonuçlanabilir. Ama şaman veya büyücüler bunu avantaj olarak kullanabilir.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 160 okuma
20 Ekim 2016 Lusid kategorisinde KayıpRüyacı Rüyazede (122 puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 84 okuma
+4 oy
0 yorum 43 okuma
16 Temmuz 2017 Lusid kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (6.3k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 61 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (6.3k puan) yazdı
+9 oy
4 yorum 67 okuma
+10 oy
6 yorum 154 okuma
2 Haziran 2017 Lusid kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (50.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
+6 oy
1 yorum 27 okuma
4 Ağustos Lusid kategorisinde yok Rüyazede (440 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.9k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

99 Aktif
8 Üye ve 91 misafir
Bugün : 15182
Dün : 19792
Toplam : 9493944
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...