Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+6 oy
37 okuma
Lusid kategorisinde Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Rüyamda trene bindik babam da vardı. Sanırım yine ruhsal bir yolculuk yapıyordum. Karakterlerim insana dönüştüler ve kendilerini tanıttılar trende arkada oturuyorlardı. Sonra ben dedim ki şuan rüyadayım aman tanrım. Sonra karakterlerime döndüm ve dedim ki rüyadayız şuan dedim. Evet dedi bir tanesi şuan rüyadasın. Bunu derken gözü parladı geri söndü. Sonra siz inorganik varlıklar mısınız dedim. Bana hayır biz senin bilinçaltınız dedi. Sonra bana enerji verin dedim. Enerjiyi alıp napacaksın dedi. Sonra kıskançlığın kapıdan gireceğini hissettim. Kıskançlık geldi. Küçük kızıl saçlı bir kız çocuğuydu. Ağlamaya başladı. Treni birbirine katıyordu.  Çık dışarı diye bağırdım. Çıktı dışarıya gitti. Sonra bilinçaltımdaki beni oluşturan karakter dedi ki sen napıyorsun? Onu sakinleştirmen gerekiyordu.. Dışarı atman değil, onu kabullenmen gerekiyor dedi.    Sonra başka bir kısma geçtim rüya farkındalığım yoktu bu kısımda, altımda araba vardı arabayı kullanıyordum ama biri uzaktan da kontrol ediyordu. Sonra dedim ki bırak kontrol etme artık ben kullanacağım. Ama camımı göremedim. Boyum kısaydı. Öne ittirdim bu sefer de sıkışıyormuş gibi hissettim. En sonunda aracı kullanana kadar aracı sağa çekmeye çalıştım. Frene asıldım yine de durmadı ve hafifçe duvara vurdum

2 Yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (42.7k puan)
Kişilik bölünmesi başlamış. Artık geri dönülemez bir duruma geldiğini umarım farkedersin. Bütün kişiliklerin sensin aynı zamanda hiç biri sen değilsin. Kuantum dolanıklık gibi.

Araba ile ilgili kısım da henüz olduğun yolu bilmemen , kontrol edememen anlamına geliyor. Hakim olmak istiyorsun fakat sürükleniyorsun yolda. Fren yapamıyorsun, kontrol sende değil. Bunu almak için uğraşıyorsun ama.

Güzel bir rüya. İşaret rüyası.
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Biraz daha açabilir misiniz acaba? Bu kişilik bölünmesinden kastınız nedir? Kötü bir şey midir? Bu kişilikleri yönetebiliyor muyuz?
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Geri dönülemez durum derken neyi kastettiniz?
Rüya Görüşmecisi (42.7k puan)
Sıradan insanlar için kişilik bölünmesi kötü sonuçlar doğurabilir çünkü oluşan kişilikleri üzerinde kontrolleri yoktur. Ama büyücüler ve şamanlar için bu durum kaçınılmazdır. Gücünüzü toplamayı öğrenin ve kontrol sağlamayı.

O yüzden kötü ya da iyi diyemiyorum. Olması gereken şey.
+1 oy
Rüya Görüşmecisi (42.7k puan)
Evet yönetebilirsiniz. Düşünce olarak ekledim ama buradan da yazabilirim bir şeyler isterseniz. Biz kendimizi bir kişilik ile sabitleriz. O kişi olmadığımızı anlamaya başladığımızda onlar da bölünmeye başlar. Sıradan insan için ya da enerjisi düşük insan bu felaketle sonuçlanabilir. Ama şaman veya büyücüler bunu avantaj olarak kullanabilir.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 142 okuma
+5 oy
0 yorum 29 okuma
16 Temmuz 2017 Lusid kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 27 okuma
+4 oy
0 yorum 38 okuma
+5 oy
4 yorum 55 okuma
2 Haziran 2017 Lusid kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
9 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (42.7k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 27 okuma
30 Nisan 2016 Lusid kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 49 okuma
30 Nisan 2016 Lusid kategorisinde SİMON petrus Rüyazede (130 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 373 okuma
10 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.9k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
14 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.9k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 69 okuma
16 Mayıs 2016 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (17.9k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...