Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
127 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.2k puan)
Mutfağa giriyorum. Buzdolabında yiyecek bir şeyler arıyorum. 3 tane hayvan geliyor. Mutfağa bir tane Golden Retriever cinsi köpek ve  bir tane beyaz at geliyor, at ışıldıyor neredeyse o kadar beyaz ve 3 tane boynuzu var. Boynuzları geyik boynuzları gibi. İki boynuzu kafasının yan taraflarından, 3. Boynuzu da alnının tam ortasından çıkıyor. bir de ilk şamanik yolculuklarımda gördüğüm rehber dişi karaca var, o da geliyor. Karaca her rüyamda biraz daha büyüyordu, ilk gördüğümde küçüktü, bu rüyada yetişkin olmuştu. Ben buzdolabında yiyecek ararken süreklı yanıma gelip ayağıma dolanıyorlardı. Beni bunaltmalarından rahatsız olmuştum. Ben rahatsız olunca at mutfaktan çıktı gitti. Köpek halının üzerine uzandı, karaca da beni rahatsız etmeyi bırakmıştı. Dolaptan bir parça karnabahar aldım ve karacaya yedirdim. Köpek ile karaca odama gittiler. Onların peşinden gittim ikisi yere yatmışlardı. Köpek ile iletişimim olmadı.köpeğin benimle hiç alakası yok gibiydi.  Karacaya nasılsın diye sordum. Karnı ağrıyormuş gibi bir ifadesi vardı. Hasta olduğunu anlaşılıyordu. Mutfaktayken hasta değildi. Soruma yanıt olarak "Alarm veriyorum" dedi. Rüyanın sonlarına geldiğimi anlamıştım. Bedenim odanın tavanına doğru çekiliyordu. Rüyada kalmak için yatağa tutundum ve defalarca erk hayvanım olup olmadığını sordum. Bana cevap vermedi. Yukarı çekiliyordum daha fazla tutunamadım. Ellerimi bırakınca uyandım. Bu rüyadan sonra bir daha karacayı görmedim. At ve köpeği de ilk ve son görüşüm oldu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (154k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Erk hayvanlarınız değiller zaten. Mutfak dobalından bir şeyler aramanız enerji arayışı ile ilgili. Gördüğünüz hayvanlar da sizin kişilik özelliklerinizle ilgili. At muhtemelen hızı ve gücü, köpek sadakati, karaca ise nezaketi ve özgürlüğü temsil ediyor olabilir.  (Veya anlamlarını siz bulun) Böyle düşündüğünüzde hız ve gücünüz sizi çabuk bırakabilir enerji bulduğunuzda, sadakat duygusunu önemsizleştirebilir ve nezaket veya özgürlük durumlarında küçük rahatsızlıklar yaşabilirsiniz.

Hayvanlara ne anlamlar yüklediğinizi düşünüp benzer şekilde yorumlayabilirsiniz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+10 oy
4 yorum 82 okuma
+13 oy
9 yorum 208 okuma
19 Haziran Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+10 oy
9 yorum 141 okuma
+5 oy
2 yorum 27 okuma
12 Temmuz Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 61 okuma
16 Eylül Rüya kategorisinde Selinnnn Karabasan (-32 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 22 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (-15 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 65 okuma
12 Temmuz Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 14 okuma
6 Haziran Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

83 Aktif
2 Üye ve 81 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16361
Dün : 18802
Toplam : 11612856
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 201 e
  2. Likya - 77 e
  3. Ruyaninmeali - 47 e
  4. Karga - 43 e
  5. yok - 31 e
  6. Su gürcan - 23 e
  7. Lacivert - 20 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...