Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+5 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir yerde kimsenin yanına gitmediği bir kadınla konuştum.kadının gözleri görmüyordu.kuru boyalarının içinde olmadığı vazodan şikayet ettiği için boyalardan birazını elime alıp vazosuna koydum.lilanın birçok tonu denk gelmişti.rengin ne kadar güzel olduğunu düşündüm yerleştirirken.(gerçektede severim) çok üzgündü bu kadın.kimsenin onu görmek istemediğinden insanların ondan korktuğundan dolayı üzülüyordu.cici halamdı sanırım bu kişi.garipti tavırları.anlamsız yere fevri davranıyordu.varlıklı ve yalnız bir hayat sürüyordu.

sonra bir arkadaşımı ziyarete gittim.yazlıktaydım.birsürü hayvan gelmeye başladı.çok korkmuştum. arkadaşım yanımdaydı ama tekerlekli sandalyedeydi ve gözleri görmüyordu. abimi aradım gelip beni alması için.çok kızgındı geldiğinde ve yolda birini arabanın önüne atmıştı! beni sorumlu tutuyordu onu çağırdığım için.eve yürüyüp giderken bunları anlatıyordu bağırarak ve ben geriden bizim gidişimizi izliyordum sanki aynı zamanda.yanında yürüyen ben yinede ondan nefret etmiyordum.ne yaparsa yapsın onu seviyordum ve kendime kızgındım bu yüzden.arkadan bizi izleyen ben bir şey hissetmiyordum

bir önceki rüyamda da denizden korkuyordum. uçsuz bucaksız ve mükemmel görünüyordu ama arkamdaki beyaz duvara dayanmıştım ve düşmekten çok korkuyordum.ayakkabımın topuklarını insanlar düşmemek için duvardan güç alsın diye denge sağlaması açısından duvarla yerdeki betonun kesişim noktasına oyulmuş şerit şeklindeki hafif çukura sıkıştırmıştım.bunu düşünmüş olmaları hoşuma gitmişti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 67 okuma
+4 oy
0 yorum 17 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 61 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
26 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
17 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Heval Rüyazede (207 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 18 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde cinnamon Rüyazede (161 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
0 oy
1 yorum 9 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde melo yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...