Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.4k puan)
düzenledi
Salonda bir kitap buluyorum kitabı elime alır almaz dedem salona geliyor. Kitabı açıp sayfaları bir bir bana öğretiyor. Kitap havass kitabı. Biri salona giriyor kaçıyoruz o kişiye gorunmemek için.Sonra beni bir apartmana götürüyor. Asansör ile çıkıyoruz . Evin olduğu kat "7 ve 8" katı. Eve giriyoruz, girince başka bir boyuta geçmiş oluyoruz. Veya ona benzer bir şey. Bu dünyadaki hiçbir sıfat ile tanımlanmayacak, ifade edilemeyecek bir yerdeyiz. Yer bile değil aslında. Hiçbir şekilde nitelendirdiremiyorum. Sonra evden çıkıyoruz asansöre biniyoruz. Yanımızda görevliler var beyaz veya açık pembe giyinmisler. İnsan görünümündeler fakat birbirlerinden ayrı bilinçleri yok. Birey değiller.  Belirli  bir kata kadar dedem benimle geliyor. Sonra görevlilerden biri uyarıyor daha fazla aynı asansörde ilerleyemezmişiz. Dedem daha aşağı katlara inemezmiş. Asansör duruyor Dedem asansörden çıkıyor yandaki asansör ile yukarı geri gidiyor. Ben ise görevliler ile aşağı iniyorum. Asansörden inince diğer dedemin beni beklediğini görüyorum. koluna giriyorum eve gidiyoruz.yol boyu cocuklarinin ilgilenmemesinden yakınıyor. Beni bekleyen dedem hala yaşıyor olsa bile içimde tarifsiz bir özlem oluyor ona   sımsıkı sarılıyorum ve ağlıyoruz. Uyandığımda da ağlamaya devam ediyorum. Uyumadan önce dedem hakkında aklıma takılan sorular vardı. Bunları öğrenmek için rüya çalışması yapmıştım. Şimdiden teşekkürler...

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada geçtiğin yer üst benliğin. Ev ya da apartmanda üst katlar bunu temsil eder zaten o olmasa bile tariflerine çok uyuyor. Bence dikkatli bakarsan rüyana dedenle ilgili sorularına cevapları bulacaksın. Soruların ne olduğunu sen bildiğinden senin görmen daha kolay olacaktır. Asansör ise algı değişimlerini temsil ediyor. Farklı katlar, farklı algılar.
Rüyakar (2.4k puan)
Dedem ile ilgili aklıma takılan soru onun havass ile ilgilenip ilgilenmemesiydi. Onun hakkında etraftan duyduklarım merakımı artırmıştı. Neyse ki cevaba ulaştım :D bu arada yorumunuz için çok teşekkürler :D
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Rica ederim güzel rüyalar görüyorsun.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 259 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde lola Rüyazede (130 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
+5 oy
1 yorum 29 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 28 okuma
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 42 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 41 okuma
9 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (60 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
15 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Aysel yazdı
+5 oy
1 yorum 11 okuma
12 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (5.5k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 37 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...