Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+5 oy
35 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (3.5k puan)
İlkokul arkadaşımı ve annesini görüyorum. Pek hoşlanmadığım, biraz kıskandığım biri. Onun evindeydim, etraf simsiyah, karanlık,sokak ışıkları bile yok. Neden evlerinde olduğumu anlamaya çalışıyordum. Onların misafiriydim. Oysa hiç samimiyetimiz yoktu, üstelik taşınmışlardı. Rüyada daha fazla kalamadım başka rüyaya geçtim. Rüyada yarışan insanlar var. Bir tür moda yarışması gibi. Gelinlik deniyorlar. yarışmacılar  Gelinlik giymek için ve moda yarışması için uygun yaşta değiller. Ortam tuhaf, yarışmacılar tuhaf, benim orada olmam tuhaf... Ben yarışmacıları izlerken bir büyücü arkadaşım geliyor. Bana bir şeyler anlatıyor ama hatırlamıyorum. Şaman arkadaşım ile Bir maji yapmışlar. Tam hatırlamıyorum Şans veya bir yarışmayı kazanmak için. Bana orada birkaç şey daha anlatıp beni o rüyadan çıkarıyor. Yukarıda yazdığım şaman arkadaşımın yanına götürüyor. Biraz geride durup onun yanında gitmemi ima ediyor. Bizi ileriden sevgiyle izliyor, şamanın yanına gidiyorum. Denizin kenarında oturmuş büyü yapıyor. Önünde fanus ve birkaç küçük malzeme var. Onun erklerinin çoğu deniz canlıları olduğundan Fanus hemen dikkatimi çekiyor. İçine bakıyorum turuncu bir kedi uyuyor. Fanusu tıklattıyorum kediden tepki alamıyorum. Şamana sesleniyorum, dokunuyorum bana tepki vermiyor. Büyücünün bilinci açık şamaninki değil. Beni duymuyor hissetmiyor, büyüsüne devam ediyor. İçimde ona karşı tarifsiz bir sevgi var. Elini tutuyorum ve onu çok sevdiğimi hep yaında olacağımı veya benzeri şeyler söylüyorum. Rüya burada bitiyor. Bu rüyayı görmeden önceki günlerde şamanın aşk hayatı ile ilgili başka rüyalar gördüm. Rüyayı anlattığımda ise büyücü ile şamanın birlikte çok yakın bir tarihte aşk/ilişkiler ile ilgili çalışma yaptıklarını öğrendim. Yorumlarsanız sevirim, şimdiden teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (77.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
İlginç rüyalar. Birilerinin kişiliklerinde dolaşıyorsun. Üçüncü bir gözden onları izleyebiliyorsun. Sanırım empat yönün yüksek. Fakat şöyle bir durum var bazı girdiğin yerlerde neden orada olduğuna dair bir fikrin ya da isteğin olmuyor. Belki bunu kontrol edebilirsin.  Şamana olan sevgin ise içindeki henüz uyanmamış bilinçsiz enerji yoğunluğunu temsil ediyor gibi hissettim. Aslında büyücü de şaman da sendeki bazı şeyleri temsil ediyor.
Rüya Tabircisi (3.5k puan)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 50 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (3.5k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
27 Mayıs Rüya kategorisinde batuhan2020 Rüyazede (140 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 44 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (3.5k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 14 okuma
+14 oy
2 yorum 69 okuma
+3 oy
1 yorum 43 okuma
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (3.5k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 35 okuma
20 Mayıs Rüya kategorisinde İlayda yazdı
+4 oy
3 yorum 40 okuma
18 Mayıs Tabir kategorisinde Kadir Rüyazede (172 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 34 okuma
15 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (3.5k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
+3 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Yorumcusu (15.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

57 Aktif
5 Üye ve 52 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15080
Dün : 19880
Toplam : 8842894
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 183 e
  2. Karga - 113 e
  3. Likya - 68 e
  4. Rüya Tabircisi - 60 e
  5. sonsuz - 33 e
  6. Liz - 28 e
  7. Asude Makbule Uysal - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...