Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+5 oy
59 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.7k puan)
İlkokul arkadaşımı ve annesini görüyorum. Pek hoşlanmadığım, biraz kıskandığım biri. Onun evindeydim, etraf simsiyah, karanlık,sokak ışıkları bile yok. Neden evlerinde olduğumu anlamaya çalışıyordum. Onların misafiriydim. Oysa hiç samimiyetimiz yoktu, üstelik taşınmışlardı. Rüyada daha fazla kalamadım başka rüyaya geçtim. Rüyada yarışan insanlar var. Bir tür moda yarışması gibi. Gelinlik deniyorlar. yarışmacılar  Gelinlik giymek için ve moda yarışması için uygun yaşta değiller. Ortam tuhaf, yarışmacılar tuhaf, benim orada olmam tuhaf... Ben yarışmacıları izlerken bir büyücü arkadaşım geliyor. Bana bir şeyler anlatıyor ama hatırlamıyorum. Şaman arkadaşım ile Bir maji yapmışlar. Tam hatırlamıyorum Şans veya bir yarışmayı kazanmak için. Bana orada birkaç şey daha anlatıp beni o rüyadan çıkarıyor. Yukarıda yazdığım şaman arkadaşımın yanına götürüyor. Biraz geride durup onun yanında gitmemi ima ediyor. Bizi ileriden sevgiyle izliyor, şamanın yanına gidiyorum. Denizin kenarında oturmuş büyü yapıyor. Önünde fanus ve birkaç küçük malzeme var. Onun erklerinin çoğu deniz canlıları olduğundan Fanus hemen dikkatimi çekiyor. İçine bakıyorum turuncu bir kedi uyuyor. Fanusu tıklattıyorum kediden tepki alamıyorum. Şamana sesleniyorum, dokunuyorum bana tepki vermiyor. Büyücünün bilinci açık şamaninki değil. Beni duymuyor hissetmiyor, büyüsüne devam ediyor. İçimde ona karşı tarifsiz bir sevgi var. Elini tutuyorum ve onu çok sevdiğimi hep yaında olacağımı veya benzeri şeyler söylüyorum. Rüya burada bitiyor. Bu rüyayı görmeden önceki günlerde şamanın aşk hayatı ile ilgili başka rüyalar gördüm. Rüyayı anlattığımda ise büyücü ile şamanın birlikte çok yakın bir tarihte aşk/ilişkiler ile ilgili çalışma yaptıklarını öğrendim. Yorumlarsanız sevirim, şimdiden teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (184k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
İlginç rüyalar. Birilerinin kişiliklerinde dolaşıyorsun. Üçüncü bir gözden onları izleyebiliyorsun. Sanırım empat yönün yüksek. Fakat şöyle bir durum var bazı girdiğin yerlerde neden orada olduğuna dair bir fikrin ya da isteğin olmuyor. Belki bunu kontrol edebilirsin.  Şamana olan sevgin ise içindeki henüz uyanmamış bilinçsiz enerji yoğunluğunu temsil ediyor gibi hissettim. Aslında büyücü de şaman da sendeki bazı şeyleri temsil ediyor.
Rüya Tabircisi (5.7k puan)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 64 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.7k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
27 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde batuhan2020 Rüyazede (31 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 12 okuma
20 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 60 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.7k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 30 okuma
+19 oy
5 yorum 191 okuma
+4 oy
1 yorum 54 okuma
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.7k puan) yazdı
+10 oy
4 yorum 81 okuma
+8 oy
3 yorum 56 okuma
20 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde İlayda yazdı
+7 oy
3 yorum 61 okuma
18 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Kadir Rüyazede (107 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 43 okuma
15 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.7k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32k yorum

18.8k düş-ünce

3.5k üye

80 Aktif
2 Üye ve 78 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10936
Dün : 28049
Toplam : 14513662
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 550 e
  2. geekone3388 - 14 e
  3. Aysegul27 - 11 e
  4. Farbe - 7 e
  5. Rüyazede - 6 e
  6. desmodus - 5 e
  7. Sakine - 4 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...