Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
29 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.4k puan)
İlkokul arkadaşımı ve annesini görüyorum. Pek hoşlanmadığım, biraz kıskandığım biri. Onun evindeydim, etraf simsiyah, karanlık,sokak ışıkları bile yok. Neden evlerinde olduğumu anlamaya çalışıyordum. Onların misafiriydim. Oysa hiç samimiyetimiz yoktu, üstelik taşınmışlardı. Rüyada daha fazla kalamadım başka rüyaya geçtim. Rüyada yarışan insanlar var. Bir tür moda yarışması gibi. Gelinlik deniyorlar. yarışmacılar  Gelinlik giymek için ve moda yarışması için uygun yaşta değiller. Ortam tuhaf, yarışmacılar tuhaf, benim orada olmam tuhaf... Ben yarışmacıları izlerken bir büyücü arkadaşım geliyor. Bana bir şeyler anlatıyor ama hatırlamıyorum. Şaman arkadaşım ile Bir maji yapmışlar. Tam hatırlamıyorum Şans veya bir yarışmayı kazanmak için. Bana orada birkaç şey daha anlatıp beni o rüyadan çıkarıyor. Yukarıda yazdığım şaman arkadaşımın yanına götürüyor. Biraz geride durup onun yanında gitmemi ima ediyor. Bizi ileriden sevgiyle izliyor, şamanın yanına gidiyorum. Denizin kenarında oturmuş büyü yapıyor. Önünde fanus ve birkaç küçük malzeme var. Onun erklerinin çoğu deniz canlıları olduğundan Fanus hemen dikkatimi çekiyor. İçine bakıyorum turuncu bir kedi uyuyor. Fanusu tıklattıyorum kediden tepki alamıyorum. Şamana sesleniyorum, dokunuyorum bana tepki vermiyor. Büyücünün bilinci açık şamaninki değil. Beni duymuyor hissetmiyor, büyüsüne devam ediyor. İçimde ona karşı tarifsiz bir sevgi var. Elini tutuyorum ve onu çok sevdiğimi hep yaında olacağımı veya benzeri şeyler söylüyorum. Rüya burada bitiyor. Bu rüyayı görmeden önceki günlerde şamanın aşk hayatı ile ilgili başka rüyalar gördüm. Rüyayı anlattığımda ise büyücü ile şamanın birlikte çok yakın bir tarihte aşk/ilişkiler ile ilgili çalışma yaptıklarını öğrendim. Yorumlarsanız sevirim, şimdiden teşekkürler

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (42.1k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
İlginç rüyalar. Birilerinin kişiliklerinde dolaşıyorsun. Üçüncü bir gözden onları izleyebiliyorsun. Sanırım empat yönün yüksek. Fakat şöyle bir durum var bazı girdiğin yerlerde neden orada olduğuna dair bir fikrin ya da isteğin olmuyor. Belki bunu kontrol edebilirsin.  Şamana olan sevgin ise içindeki henüz uyanmamış bilinçsiz enerji yoğunluğunu temsil ediyor gibi hissettim. Aslında büyücü de şaman da sendeki bazı şeyleri temsil ediyor.
Rüyakar (2.4k puan)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 42 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
+5 oy
1 yorum 33 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 23 okuma
+4 oy
3 yorum 23 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde İlayda yazdı
+3 oy
2 yorum 29 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde Kadir Rüyazede (134 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 28 okuma
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 30 okuma
15 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 22 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Svdamm Karabasan (-34 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...