Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
71 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Ustası (46.1k puan)
Rüyada görülen bir otomobil, ortak semboldür ve "hayatımızın yönü" ilgili önemli ipuçları sağlar. Günlük hayatta her yerde bulunması nedeniyle uçaklar, trenler ve gemilerden (daha büyük endişeleri ve geçişleri belirten) daha ani değişimleri gösteren bir simgedir. Fren yapamama rüyaları veya direksiyon kontrolünü kaybettiğiniz rüyalar, gerçek hayatımızdaki duygusal olarak kontrolden çıkma durumları için yaygın kullanılan metaforlardır.

"Ileride yol görmek" geleceğe dair zorluğu ve belirsizliği belirtir. Rüyada sürücü yerine ön ya da arka koltukta bir yolcu olmak, bir başkasının ya da başka bir şeyin "yönlendirilmesi" ya da hayatınızın onun kontrolü altında olması şeklinde olayları gösterir. (Etkiyi tanımlayabiliyor musunuz kontrol edin lütfen?)

Rüyada görülen yeni otomobiller yeni işler, yeni ilişki statüsü (evlilik, hamilelik, anne olarak yeni rol, baba) ve yeni projeler ile ilişkilendirilir.

Rüyada mekanik sorunları olan otomobiller, benzinin bittiği, durduğu ya da patlak bir lastiğe sahip olması güçsüzlük, düşük öz saygı veya depresyon duygularını yansıtır. Gerçek hayatta umut ettiğiniz varış noktasına varabilecek misiniz bunun tedirginliğidir.

Aracınız bir rüyada çalınırsa, gerçek hayatınızda dikkatinizi veya kontrolünüzü kimin veya hangi durumun çalmış olabileceğini kendinize sorun. Muhtemelen rüyanızdan ipuçları bulacaksınız.

Araba kazalarıyla ilgili görülen rüyalar, kural olarak, kelimenin tam anlamıyla birebir aynı olarak düşünülmemelidir. Bununla birlikte, duygusal "kontrol kaybı" nın yansımalarıdır, bu da uyanık yaşamınızda aşırı davranışlara ve düzensiz kararlara neden olur.

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (46.1k puan)
Rüyanızda bir bebek araba koltuğunu görmek, başkasının yönünü veya yaşamdaki kaderini kontrol ettiğiniz anlamına gelir. Alternatif olarak rüya, yaşam yolculuğunuzun başlangıç ​​aşamalarını ifade eder. Sadece önemli bir yolda yeniden başlıyorsunuz denebilir.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 14 okuma
24 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
4 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Cansu yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
11 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Büşra yazdı
+6 oy
1 yorum 142 okuma
+5 oy
1 yorum 2.4k okuma
14 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde Deniz yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
20 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
+5 oy
1 yorum 72 okuma
9 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
+4 oy
0 yorum 15 okuma
+4 oy
0 yorum 57 okuma
6 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...