Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+6 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Rüyamda bir arkadaşıma büyü yapıldığını öğreniyorum ve o büyü ile ilgili bir kaç bir şey öğreniyorum. Büyü olduğunu söyleyen bir adam var, arkadaşımın üzerinde. Onu söylediği anda arkadaşım uçuyor ve ağzından yeşil bir ışık çıkıyor.Para var, üzerinde gay bir şey yazıyordu şuan hatırlamıyorum, küçük kalemler vardı. Sonra ben uyanıyorum rüyada dolanmaya devam ediyorum. Paraları görüyorum rüyamın 2. Katmanındaki paraları elliyorum hepsini alacam ama adam taşınıyormuş eşyaları falan da var dışarıda halılar değişik kıyafetler falan sadece 2-3 tane parasını alıyorum ,büyünün kaynağını öğrenmek için. Sonra evime gidiyorum resimlerini çekicem bir türlü çekemiyorum. Paralarla çok uğraştım. Sonra gidiyorum iade etmem lazım paraları, gezinirken bulamıyorum tabi paraları aldığım yeri. İlerlerken bir çocuk görüyorum çok karizmatik , ailesi beni beğeniyor beraber dışarı çıkalım diyor. Aslında beğeniyorum çocuğu ama yobazlarmış gibi geliyor arap tipi var çünkü, nerelisin diyorum sırpım diyor, ben de allah allah sırplar sarışın olmaz mı diyorum. Böyle bitiyor.

2 Yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
Rüya içinde rüya konusunda artık master yapmaya başladın. Bir kaç tane de bilinçaltı mesajı var. Para ve kişilere karşı olan önyargılarla ilgili. Onlara da dikkat etmek lazım.
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
çok teşekkür ederim. ama biraz ilginç geldi halı falan da gördüm, halılar eski döneme aitlerdi
+1 oy
Rüya Yorumcusu (15.5k puan)
İki katlı rüya ilgimi çekti görmek için ekstra denediğin birşey var mı?
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Lucid rüya ile uğraşıyorum, temel düzeydeyim henüz. Rüyada olduğumu farkettim bir kaç kere ve onu yönlendirmeye çalıştım.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 8 okuma
+3 oy
2 yorum 22 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Svdamm Karabasan (-34 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 29 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
26 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Şükriye yazdı
+1 oy
0 yorum 28 okuma
16 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Şeyma yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
23 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Selen yazdı
+5 oy
1 yorum 42 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...