Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+6 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde
Daha önceki sevgilimi rüyamda gördüm yaklaşık 3 yıldır birlikteliğimiz olmuştu. Rüyamda karne günündeydik ve şuan birlikte olduğum sevgilimin yanında oturuyordum. yüzü aynı eski sevgilime benziyodu ve bunun için ona yaklaşmak istemiyodum bile. Acele acele evden gelmiştim ikizimle ve yanımda hiçbir eşyam yoktu hepsini unutmuştum. Diğer kız arkadaşlarım dışarı yemek yemeğe çıkıcaklardı. Biz sınıftaydık ve eşyalarımı unuttuğumu söyledim. İkizim bana evin yedek anahtarını verip eve gidip eşyalarımı alıp sonra onların yanıma gelmemi söyledi. Ben hala sevgilim gibi olan ama sevgilime benzemeyen adamın yanındaydım. Ve sonra gelirim dedim. sevgilimle yalnız kaldığımda duvar kenarına oturduk ve beni dilini çıkararak öpmek istedi ben korktum ve kafamı çektim sınıf sanki bi eve benziyodu kapısından girmeden önce annemin sesini duydum annem daha önce geliceğini söylemişti.başımı çekerken sesi duyar duymaz annem geliyo gitmem lazım diyerek kapıya hızlıca koştum anneme eve gideceğimi söyledim. Sonra geri dönüp sevgilimin ordan anahtarı aldım ve yüzüne bakarak dedim ki sen sezer (şuanki sevgilimin adı) değilsin beni kandırmaya çalışıyosun. Ve çıktım rüyanın devamında müdür yardımcısının bahçesi devasa bir kütüpaneydi ve ben bu bölüme tepeden bakıyodum sanki annem selamlaşırken üç görevlinin kitapları dizmeye çalıştığını gördüm. Yaklaşık 100 metre boyunda dikdörtgen prizma bi kütüphaneydi. Yüksekten baktığım için düşmekten korkuyordum o kadar yüksekti ki... 30 metre yüksekliğinde devasa tabureler vardı görevliler küçük bir insan boyutunda olup bu sandalyeleri, üzerine çıkıp kitap yerleştirmek için kullanıyorlardı. Müdür yardımcısı balkonunundan diğer kenara giden rafa doğru yürüdü  ve düşecekmiş gibi çok korkmuş olan görevli bağırdı...

Benim için rüyamın en hatırladığım ve en önemli kısmı bu. rüyamda bu sevgili kısmından çok korktum sanki onu öpseydim şuanki sevgilimi aldatmış gibi hissedeceğimi fark ettim . Kötü bir rüyaydı .

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (57.5k puan)
Geçmişte yapmayı istemediğiniz fakat yapmanız gereken bir işi atlamışsınız. Bilinçaltınız bunu hatırlatıyor size. Ne kadar yapmak istemeseniz de yüzleşecek gibisiniz bu durumla. Bu işi, çözümü ya da olayı yapmayı unutmak istiyorsunuz fakat bunu istemeye istemeye yapmak durumundasınız. Sizi iğrendiren bedelleri olsa bile.

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 8 okuma
27 Mart Rüya kategorisinde erol senkurt Rüyazede (140 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 38 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 8 okuma
29 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (33.2k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 13 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Emre Dere Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Süheyla yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
16 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...