Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+6 oy
50 okuma
Lusid kategorisinde Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Son dört gündür uykusuzum. Kesik kesik birer ikişer saat uyuyorum. İlk farkettiğim şey uyanıkken de rüyalar görmeye başlamak. Dikkatin azalması. Gerçeklik algısında hafif değişimler. Daha öncede benzer deneyimler yaşadım. Size tavsiyem uygun bir zaman diliminde bir hafta bunu denemeniz.

3 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Uzun süre uyumamak, beynin uykudayken yapması gereken işleri uyanıkken yapmaya çalışması demektir. Bu da bilgilerin analizi, düzenlenmesi, bilinçaltının ve bilincin düzenlenmesi işlemlerini siz uyanıkken yapar ve siz de kısmi olarak rüyada gibi yaşarsınız. Uyanıkken de rüya görmeye başlarsanız.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (36.4k puan)
Bir ara böyleydim gözümü kapatınca insanlar görüyordum gece yatakta beklerken sesler ve gerçek görüntüler vardı rüyada mıyım yatakta mıyım gerçekliği ile ilgi sorun yaşadım sonra birden uyumaya başladım..  Ara da sırada böyle uykum kaçıyor birkaç net görüntü yaşıyorum..  Geçen haftalarda uyuyamamıştım 2 gün gündüz vakti avm de yürürken tepeden birinin bana ok attığını gördüm..  Sonra sırtımdan bıçaklandığımı..  birden bire 20 adım geride olduğumu anladım herşey geçmişti ama ben 20 adım gerideydim..  Kaç dk kaç sn durmuşum bilmiyorum..  Bu tarz örnekler bende var biliyorsun...
0 oy
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Bu durumu yaşamayalı epey oldu. Bugünlerde ama kısa uykular uyumak zorunda kalıyorum. Yine uygun bir zamanda bu olayı denemeyi düşünüyorum. Yeni üyelerimizden bu konu hakkında bilgisi yorumu olan varsa dinlemek isterim. Neler oluyor uzun süre uykusuz kaldığınızda.

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 22 okuma
5 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 28 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (16k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 22 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (16k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 27 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 38 okuma
21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 138 okuma
20 Ekim 2016 Lusid kategorisinde KayıpRüyacı Rüyazede (163 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
21 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...