Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+7 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde
Önümde bir bebek vardı ve ben öldüm anne dedi bu bebek eski kız arkadaşımdanmış gibi geliyordu rüyamda ama tamda emin değilim. Teşekkürler.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Eski kız arkadaşınız ile hayalleriniz varmış ve başlamadan bitmişler. Doğmadan ölmüşler. Bunun da farkındasınız.  Bu durum başka bir kız arkadaşınızla da olabilir. Eski kız arkadaşınız olması şart değil. Onu andıran daha eski bir kız arkadaş ya da bir proje, fikir gibi bir şey de olabilir. Yürümeden, devam etmeden bittiği kesin ama.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 64 okuma
8 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Sibel yazdı
+5 oy
1 yorum 23 okuma
22 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde YAsemin bulut yazdı
+1 oy
0 yorum 92 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde Yağmur Damla yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
7 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Taha yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 31 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...