Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+16 oy
5.2k okuma
Simge Analiz kategorisinde Rüya Bilgesi (119k puan)  
Bir rüyada yemek yiyememek, uyanık hayatımızda duygusal olarak beslenme fırsatlarının hayal kırıklığına ya da tiksinti duygularına dönüşmesini yansıtır. Duygusal olarak size itici gelmeye başlayan ama zoraki yürüttüğünüz tüm ilişki çeşitleri olabilir.
sonsuz Astral Gezgini (101k puan)  
Siz de rüyada yemek yiyememek gördüyseniz bu başlık altına üye olmadan yazabilir size özel yorumunu okuyabilirsiniz.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+2 oy
Hypnos Rüya Yorumcusu (16k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyade yemek yiyemediğini gören kişi genellikle yemek yediğini görmenin tersi şeklinde yorumlanır. Yani sevdiği bir yemeği yiyemiyorsa başka, sevmediği bir yemeği yiyemiyorsa başka şekilde ele alınmalıdır. Genellikle kaçınma duygusunu veya şartlarının çok sınırlandırılmış olduğu durumlarda görülür.

Rüyada yemek yediğini görmek:
Rüyasında yemek yiyen kişi yediği yemeğin ne olduğuna dikkat ederek rüyasını yorumlamalıdır. Rüyasında yediği yemeğin tadını ya da görüntüsünü beğenen kişi daima hoşuna giden bir şeyle müjdelenir ya da kendine bir şey katar. Fakat yediği yemeğin kötü tatlı ya da görünümlü olduğunu görenin hayatına yeni bir dert girer ve bu dertle uğraşmak zorunda kalır. Böcek ya da tiksindirici bir şey yiyen kişi ya kötü bir olay yaşar, söz işitir ya da sonunda ziyan edeceği bir işe girişir. Kötü tadı olan bir şeyi yiyip kusan kişi bir işe başlar başlamaz bundan zarar göreceğini anlayarak vazgeçer.Rüyada yemek yemek:
Rüyada yemek yemek bazen eksiklerin tamamlanması ve doyuma ulaşmayla ilgili bilgi getirir. Güzel bir şey yiyen aradığını bulur, eksik olan para tamamlanır ya da bir ihtiyaç giderilir. Tadı kötü bir şey yiyen ise tam tersine umduğunu değil ummadığını alır ve bir işten hoşnut kalmaz. Bazen tadı kötü bir şey yemek faydasız meşguliyet ya da sonu zarar olacak bir işe girişmekle ilgilidir.

+6 oy
Karga Rüya Bilgesi (475k puan)  
Rüyada bir şey yemek zaten şamanik rüyalar açısından da zordur. Bu tarz rüyalarda boğaza bir şey düğümlenir. Yemek yenilen rüyalarda genellik açlık hissi baskındır. Fakat yerken tat alma duyuları farklılık gösterebilir. Yemek istemek ama yiyememek ise dediğin gibi duygusal zorluklar, hayal kırıklıkları veya tiksinti gibi gerçek yaşam belirtileri gösterir bu konuda katılıyorum.
+2 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (151k puan)  
Ben karabasana benzetiyorum .çünkü uyku felci geçirirken hissettiklerimi rüyada yemek yiyemiyorken de hissediyorum.
+2 oy
Hypnos Rüya Yorumcusu (16k puan)  
Rüyada yemek görmek:
Rüyada yemek bilinçaltımızın inşa ettiği “kazanımlar, bize sunulanlar, haklarımız ve sahip olduğumuz nimetler” simgesidir. Yemek gördüğümüz rüyalar aynı zamanda farkında olmasak da elimizin altında bize sunulmuş ve tüm nimet ve kaynaklarla ilgili bilgi içeren rüyalardandır. Bu tip rüyaların daha iyi yorumlanabilmesi için yemeğin nasıl göründüğüne, ne kadar çok olduklarına ve tatlarına dikkat etmemiz gerekir.


Yemek gördüğümüz rüyalar bazen yaşamın bize sunduğu kaynaklar hakkında bilgi sunar. Güzel yemeklerin bol olması aradığımız her kaynağın aslında elimizin altında olduğunu bize haber veren rüyadır. Bunun tam tersine tadı ya da görünümü kötü olan her yemek yaşam yolculuğumuzda istemeden de olsa halletmemiz gereken sorunların ya da angarya işlerin habercisidir. Bir sofrada nefis görünen yemekleri rüyada görmemiz güzel haberlerin, yaşamımıza girecek bolluk bereketin ve yeni iş tekliflerinin müjdecisi de olabilir. Sofrada sevmediğimiz ya da tiksinti duyduğumuz her yemek ise isteksiz de olsa halletmemiz gereken angarya bir işi temsil eder.


Rüyada görülen yemekler aynı zamanda yaşamımıza giren tüm rızık ve kazanımlar, ihtiyaçların karşılanması, eksiklerin giderilmesi ile ilgilidir. Bazıları için rüyada görülen yemekler ihtiyaç duyulan para ya da kaynakları elde etmeyle ilgilidir. Çok güzel yemekler görene çok güzel bir teklif, fırsat ya da para sunulur. Yemeklerin fazla miktarda olması sunulan teklif ya da paranın fazla olması, çok az ya da yetersiz olması kaynak ya da para eksikliğine işaret eder. Rüyada gördüğümüz yemekler kendimize kattığımız, kazandıklarımız ve elde ettiklerimizi temsil eder.


Rüyada görülen yemekler bazen hasret duyduklarımız, istek ve arzularımız ya da giderilmesi gereken ihtiyaçları temsil eder. Çok güzel kurulmuş bir sofraya bakmak fakat bu yemeklerden yiyememek hala amaçlarımıza ulaşacak seviyeye gelmediğimizi bize hatırlatır. Masanın yakınında olup yemeklerden yiyemeyen fakat yemeyi isteyen kişi arzularına çok yakındır fakat bir sebepten dolayı arzusuna kavuşamamaktadır. Uzakta güzel kurulmuş bir masa gören kişinin hayallerinin gerçekleşmesine hala zaman vardır.


Rüyada yemek görmek refah ve servet arttırma ya da kendimize dahil ettiğimiz her şeyin temsilcisi olabilir. Yemek yiyen kişi bazen parasal anlamda nasiplenir ya da bir şeyden fayda görür fakat bu nasiplenme her zaman paranın artmasıyla ilgili değildir. Bazen bir eğitime başlama ya da kursa giderek bilgiyi arttırma ve bu bilgi sayesinde parasal fayda sağlamanın işareti de olabilir. Kısacası, rüyasında yemek yiyen kendine mutlaka bir şeyler katar ve kendine kattığının faydasını ileriki zamanlarda görür.


+1 oy
Ebru Rüyakar (2.3k puan)  
Riyada yemek yiyememek bir sıkıntının habercisi olabilir sonuna kadar gelinen bir işten sonuç alınamayacağı anlamını taşıyabilir. Böyle bir rüya gören kişinin çok dikkatli olması gerekir nitekim uyarıcı rüyalar katagorisinde bulunur.

İlgili rüyalar

+11 oy
0 yorum 105 okuma
Simge 7 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (119k puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 100 okuma
Simge 18 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (119k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 153 okuma
Simge 17 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (119k puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 3.8k okuma
Simge 15 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (119k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 56 okuma
Simge 10 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (119k puan)   yazdı
+6 oy
0 yorum 93 okuma
Simge 12 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (119k puan)   yazdı
+7 oy
0 yorum 64 okuma
Simge 23 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (119k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 40 okuma
Süreyyaa1 14 Mayıs Rüya kategorisinde Süreyyaa1 Rüyazede (612 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 34 okuma
Eyja 1 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja (-1,251 puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 41 okuma
15 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde nagehan   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.9k rüya

82.9k yorum

26.5k düş-ünce

4.4k üye

96 Aktif
2 Üye ve 94 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 543
Dün : 38567
Toplam : 17247881
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 1392 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 246 e
  3. Karga Karga - 127 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 51 e
  5. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 48 e
  6. Yaren1989 Yaren1989 - 30 e
  7. Hypnos Hypnos - 27 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...