Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+10 oy
40 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (18k puan)
Rüyamda okula gidiyorum sene sonu çok iyi derece almışım ama 1,5 puana daha ihtiyacım var..  Kimya dersinin öğretmeni amcam gidip rica ediyorum beni tekrar sınava alması için. 3 4 öğrenci daha var hepimizi birlikte yapalım diyor o zaman..  Sınav günü 4 öğrenci yanyana orman gibi bir yerdeyiz ilerde birşeyler dikkatimizi çekiyor gidip bakalım diyoruz..  Adımı orda öğreniyorum bana Agatha diyorlar   zayıf cılız küt saçlı uzun bir kızım..  Merak ettiğimiz şeye yaklaşıyoruz..  Kocaman suya benzeyen şeffaf dalgalanan sanırım gökyüzünde biten bir duvar önümüzde var..  Herkes önce korkuyor ben direk içinden geçiyorum..  Geçtiğim yerde duvarın diğer tarafı görünüyor onlara gelmelerini söylüyorum geçiyorlar..  Etrafımızda sayısız sudan duvarlar var bu defa sadece geçtiğimizin arkası göründüğü için içim rahatlıyor yolumuzu bulabiliriz..  Birden üstümüze etimizi deler gibi yağmur yağıyor..  Kaçmaya çalışıyoruz yağmur etrafa değil sadece üzerimize yağıyor onu anlıyorum rastgele başka bir duvardan geçmek için ileri koşuyorum arkadaşlarım geliyor ve atlayarak geçiyoruz.. Yeşillik bir alana düşüyoruz..  Bir sürü insan var..  Toplantı yapılıyor sıralar halinde oturmuşlar... Bir kadın ayakta ve birşeyler anlatıyor. Bir gariplik var önce kadın tanıdığım birine benziyor ama insanlar da çok garip..  Yaklaşıyorum, arkadaşlarım çekiniyorlar ama beni çeken birşey var kadın beni görüyor konuşmasına devam ediyor..  İki insanlık diyor birden insanlara bakıyorum o kelime ile..  Kadın devam ediyor..  Soyları doğum ile devam edenler ve soyları yaratılanlar diyor..  insanları şimdi çözüyorum şekil yapıları normal ama bir kısmı saçsız ve Kafa bölgeleri bir nebze daha büyük ve bir et parçası var alınlarının üstünde göze çarpan ama sırıtmayan.  Yapıları çok iyi kötü değil bunu anlayınca kadına bakıyorum kadın bana hafif gülümsüyor..  Birden onu neden tanıdığımı anlıyorum, O BENİM...  

Hemen uyandım elim yatağımın kenarına asılı olan çantamın kulbunda çıkartmaya çalışırken buldum kendimi..  Kendime gelmem dakikalar aldı..  Soracak olursanız uzun zamandır bilim kurgu filmi izlemiyorum  ..  Yorum yapacak nadide insanların yazacaklarını sabırsızlıkla bekliyorum..  Saygılar

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Ustası (58.1k puan)
Geçmişte yaptığın fakat eksik kalan bir şey var gibi. Onu tamamlamaya çalışıyorsun. Rüyanın ilk kısmında başka birinin bilincine girmişsin gibi hissettim. Ortak kollektif bilince açılmışsın sanki. Tarif ettiğin kız bana Amelie diye bir film var oradaki kızı hatırlattı. Sularla olan maceran biliç değişimi, başka bir bilinç durumuna geçişin gibi. Orada gördüklerin de yüksek bilincinle ilgili. Yüksek bilincin sanki diğerlerinde de üçüncü göz bölgesinde etler görmüşsün sanki. Unicorn boynuzu da olabilir tabi.

Bunlar belli başlı dikkat ettiklerim. Genel olarak içindeki yüksek bilincine ulaşmışsın ve onu kısa bir süre olsa dinlemişsin gibi. Burada yapman gereken şey onun sana söylemek istediği şifreli mesajı çözmek.

İlgili rüyalar

+12 oy
2 yorum 84 okuma
31 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (177k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 69 okuma
4 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
0 yorum 322 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (4.4k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 55 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (58.1k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 30 okuma
27 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Oğuz Rüyazede (96 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 26 okuma
27 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Hikari Karabasan (-210 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 23 okuma
+3 oy
52 yorum 130 okuma
22 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+3 oy
100 yorum 100 okuma
21 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+6 oy
87 yorum 473 okuma
26 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.3m puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 27 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

155 Aktif
2 Üye ve 153 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4353
Dün : 24263
Toplam : 13428131
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 208 e
  2. Likya - 44 e
  3. Karga - 42 e
  4. Rüya Tabircisi - 40 e
  5. Ruya.ci - 17 e
  6. sonsuz - 16 e
  7. Simge - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...