Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+7 oy
62 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden etikenlendirildi
Vefat çoçukluk arkadaşım , vefat etmeden önce küstük konuşmuyorduk ama arada bir sebeb yoktu vefat etmeden önce yanımıza gelirdi yine , vefat etmeden gecesi yanımıza geldi oturduk sabahında vefat etti , benim rüyam ise ölen cocukluk arkadaşımı bir sebebten dolayı hatırlamıyorum kavga ediyorduk boynundan tutup yere yatırdım o ara öldü kollarımda .gerisini hatırlamıyorum , eğer borcunuz var ise çoçukluk arkadaşım para aldığımda oldu beraber yediğimiz içtiğimzde oldıu ?? Helallik istersem kimden isteyeceğim  hakkını helal etmiştir arkadaşım , ama beraber yediğimiz içtiğimiz şeyler onların parasını mı vermem gerekiyor ?

2 Yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (19k puan)
Bence o helal etmiştir ama siz vicdanen kendinizi suçlu hissediyor olabilirsiniz. Bunun için de mezarını ziyaret edip rüyanızı ona da anlatın, sonra tekrar onunla helalleşin diye öneririm. Veya yine kendi vicdanınızı rahatlamak için onun yakınlarından birine de küçük de olsa hediye alabilirsiniz.

Bunlar arkadaşınızla ilgili kısım. Belki rüyanız başka anlamlara geliyordur. Bunu da diğer yorumcu arkadaşlara bırakıyorum.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (36.4k puan)
Dünyevi olarak yenilen içilen şeylerin karşılığı yoktur..  Siz bir yoksulu doyurun ama yine de alacağınız dua hayırlı olur sizin için.. Sonsuz arkadaşa katılıyorum mezarını ziyaret edin..  Rüya da ise bilinçaltı gibi geliyor hayırlısını düşünün..

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 8 okuma
27 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Cansuu yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
15 Aralık 2018 Rüya kategorisinde eda yazdı
+3 oy
0 yorum 11 okuma
2 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Tuğba Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 31 okuma
+2 oy
0 yorum 4 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Ilayda yazdı
+3 oy
0 yorum 36 okuma
+3 oy
1 yorum 63 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Eda yazdı
+6 oy
1 yorum 3.1k okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...