Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+5 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (14.4k puan)
Küçük bir dipnot olarak şuraya iliştireyim yukardan beri okuyunca belirtmek iztedim. "Sanirim 1 sene olmadi birden fazla ruyayi ic ice gorum yanlis hatirlamiyirsam 6 tane kadar. Ama uyanmadan once anladim. Hic iyi seyler degildi gordugum sib ruyada. Bir pariltiyla i ruya bitti ve uyandim. 5.ruyada farkli bir oda çok gelişmiş bir teknolojiyle doluydu oda burasi gerçek olamaz dedim ve 5. Ruyada bitti 4. Uyandigim yerde ayniydi ama etrafimda insanlar vardi. Bunun akabinde 3. Ruya daha az teknolojikti gunumuzun cok az ilerisiydi. Tanidik cihazlar vardi odada(teknolojik olarak daha guncel). 2. Ruyada odamda uyandim ama rsyalarin yeri degisikti ve camdan farkli bir manzara gorunuyordu mavi sis dolu orman. Son ruya uyanisimda tamamn odamdaydim hersey yerli yerindeydi. Zaten bu ruyada yataktan ayaklarimi asagiya indirebildim. Ziplayarak yataktan inerken yer ayaklarimin altindan cekikdi ve gercek hayata dondum. Bu ruya gecisleri hepa ani isik parlamalariyla oluyordu. Odamdaki ruyaya gecene kadar sadece yattigim yerden dogrulabiliyordum. En son yataktan inince de zaten normal hayata dondum ama yatak terden sirilsiklam olmustu. Bu olanlari unutmadan not almistin ordan yazdim.

1 yorum

0 oy
Rüya Yorumcusu (19k puan)
Bu kadar iç içe rüyadan uyanmak oldukça zor bir deneyimdir. Planları olarak rüya içinde rüyaya yatarak da deneyebilirsin. Ama tabi yavaş yavaş, önce 2 , 3 rüya olabilir.

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 12 okuma
29 Ocak 2017 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
15 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Aysel yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 50 okuma
30 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Yorumcusu (14.4k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 36 okuma
28 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Yorumcusu (14.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
+1 oy
0 yorum 16 okuma
7 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Serhat yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...