Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+5 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.9k puan)
Kocaman turuncu bir balık.Balık birinin kucağındaydı ve kundaktaydı yüzü susuzluktan korkunç haldeydi ve upuzun dişleri vardı kafası kadar uzun dişler... rüya başlar başlamaz balığı bana getirdiler. Balık sudan 34 dk ayrı kalmış onu götürüp tatlı suya bırakmam gerekiyormuş. metal ve porselen eşyalar satan karanlık bir dükkanın içinden geçip okulun olduğu yere gidiyorum suya bırakıyorum. Daha önceki şamanik yolculuklarımda gördüğüm kedi de etrafimda dolanıyor(erk hayvanım değil)
Bıraktıktan sonra birden evimde buluyorum kendimi, terastayım. Teras simsiyah ve normal boyutundan çok geniş her yer demir veya benzer şeyler ile kaplı, zemin ıslak, etraf harabe gibi. Orada da bir şeyler yapıyorum görevim var. Tüm rüya boyu görevim vardı. Sonra terasın ucuna doğru gidiyorum. Orada sohbet eden kişiler var. Oradakilerin hepsi sprituel yolda ilerleyen kişiler. Yıldızlar hakkında konuşuyorlardı.
tarla dedemin bahçesinden başlıyor,hasata başlamadan önce kuş gibi havada uçup tuhaf bitkili uçsuz bucaksız tarlaya bakıyordum. Tarlanın başladığını yer dedemin bahçesi, bittiği yer ise evimin yakınındaki çay. Yukarıdan izledikten sonra tarlaya indim babam oradaydı bana neler yapmam gerektiğini öğretti sonra çekildi.şaman bir arkadaşım ise beni denetliyor müdahale etmiyor, ufak çaplı bir sınavda veya eğitimde gibiyim. . uzun bir bitki var elimde bicak ile onu hasat ediyorum. Bıçak Siyah saplı görünümü athame gibi. Terastakilerden birkaç kişi ben bitirirken köprünün orada sohbet ediyorlar. sohbet yıldızlar ile ilgili. sadece ben çalışıyorum.ben sonlarına kadar geliyorum hasatın, hasatı babamın öğrettiği gibi dogru yapıyorum. Yorgunluk veya bıkkınlık yok.  Terastakilerin toplandığı yere kadar geliyorum. Çayın üzerindeki köprünün yanında toplanmışlar. oraya gelince uyanıyorum
. Uyanmadan hemen önce bitkiye bakıyorum.Hasat ettiğim Bitkinin mor taneleri var taneler çiçek yaprakları gibi dizilmiş bitkinin üst kısmına, ilk bakışta çiçek gibi gozukuyor ama uzerinde buğday tanesi şeklinde taneler var mor renkte.Bitki sararmisken değil tazeyken hasat ediliyor ve bitki uzun ,omuzlarima kadar geliyor. boru şeklinde ici boş gövdesi var. Uyanınca bitkiyi çizip gösterdim bilen olmadı.

3 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Balık burcu bir arkadaşınız olabilir ya da öyle olmasa bile sizin ilginize ihtiyacı olan , bir süredir de sıkıntı çeken bir arkadaşınız da olabilir. Sizden yardım bekliyor, istiyor. Belki bilinçli olarak farketmediniz ama bilinçaltınız durumu farketmiştir.

Sonraki kısımlar benim ilgi alanımı aşıyor, xenix, sonsuz falan ilgileniyor o konularla.
+1 oy
Rüya Yorumcusu (16k puan)
Okudukça değişik duygular hissettim. Ama şunu söyleyebilirim gerçekten güzel şeyler, güzel bilgiler ve harika işaretler var rüyanda.
+1 oy
Rüya Yorumcusu (19k puan)
Rüyana dışardan müdahale edilmiş. Bir grup büyücünün dikkatini çekmişsin. Parıltına gelmişler muhtemelen gelmeye de devam edecekler. Görevler vermeye de devam edeceklerdir. Anlaşmalarını dikkatli yap sadece.
Rüya Tabircisi (5.9k puan)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Evet  terasta gördüğüm kişiler bir zamanlar her rüyamda vizyonumda alakalı alakasız bulunuyorlardı. Uzun bir süre hiç şüphelenmedim. Birkaç ay önce onlardan birinin kendi evimde öğrencisi ile birlikte beni izlediklerini gördüm. Kırmızı ışıklar saçan  metal bir küreden izliyorlardı. O rüyadan sonra bir daha onları görmedim.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 2 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+5 oy
0 yorum 134 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Tubi yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 18 okuma
11 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Yorumcusu (14.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Seyyah yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde xlxlxl Rüyazede (271 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...