Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+4 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Rüyamda liseye gidiyormuşum. Epey uzun zaman geçti üstünden. Giderken bir öğretmeni görüyorum. Selamlaşıp tokalaşıyoruz falan. Bu arada derse geç kalmışım. Lisenin girişi kapalıymış ben de spor salonundan dolaşacaktım.  Spor salonu bölümüne geçiyorum fakat birileri futbol oynuyor. Sahanın ortasından geçiyorum, top gelmesin diye de dikkat ediyorum. Şut çektiklerinde yanımdan geçiyor genelde.

Sahadan geçtikten sonra merdiven yapmışlar ama üst kısmı çok yüksek ve boşlukta duruyor gibi. Bir arkadaş da var yanımda. O da geç kalmış. Çıkıyoruz ama merdivenin üst kısmında sıkışmışlık hissi duyuyorum. Geçemiyorum o bölümü. Tekrar aşağı iniyorum burayı neden böyle yapmışlar geçemiyoruz diyorum.

Okulun kantinine gidiyoruz başka giriş var mı dersliklere diye. Başka bir yol daha vardı ama o da tehlikeliydi onu da yapmıyoruz. Arkadaşıma sen olmasaydın ben oradan geçerdim diyorum. Senin korkuların beni de etkiledi diyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 1 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
27 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Papatyam yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
+2 oy
1 yorum 36 okuma
15 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 57 okuma
7 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
7 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
12 Kasım 2016 Rüya kategorisinde Merve yazdı
+5 oy
0 yorum 33 okuma
+2 oy
1 yorum 32 okuma
10 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
30 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Gül yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...