Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+4 oy
59 okuma
Rüya kategorisinde
merhaba rüyamda annemle bi evin önündeki sedirde oturuyoruz eski sevgilimn kendi evine gidebilmesi için bizim evin önünden geçmesi gerekiyormuş o bir motorsikletle annesi arkasında oturuyor geçerken ben ona çok kızgın olduğum için hiç umursamıyorum ve annemle sohbete devam ediyoruz oda çok sinirleniyo buna ve benim kucağımda bir ip vardı çamaşır iplerinden bi ucuda ondaydı üzerimde şort vardı benm bu ona bakmadım diye sinirlenip tam oradan geçerken ipi öyle bi çekiyoki ip benim bacağımın birinin derisini kaldırıyor annem bu duruma çok sinirenip arkasından söylenmeye çalııyor ben engel oluyorum boşver diye daha sonra annem beni alıp sağlık ocağına götürüyor rüya bu ya işte oraya gidebilmemeiz içinde onların evin önünden geçmemiz gerekiyormş yolda karşılaşıyoruz oda büyükannesini götürüyormuş sağlıkocağına annesiyle birlikte bzimde gitttiğimiz görünce hadi ya okadar ciddimi masrafları ben karşılayabilirim diyo alaylı alaylı sanki bişey yokmuşda biz abartmışız gibi annem gerek yok hallettik diyo bende senle ilgisi yok benim cildim hassas oyüzden oldu diyorum sonra dönerken yine onların evin önünden geçiyoruz ve annesi annemle beni evlerine sokuyo bi odada herkes bana yengeleri teyzeleri var gelinim muamelesi yapıyor saffette öyle geziniyo ortalıkta umursamaz ve kızgın tavırlarla sonra bz annemle çıkıyoruz annesi salonda annemi tutuyo gel oturalım biz onlarda az konuşsnlar diyo ve beni saffetin olduğu odaya sokuyo ben sürekli onu bişeylere inandırmaya çalışıyorum yalvarıyorum yakarıyorum sonra o oda bianda bi yokuşa dönüyo onun arkadaşları benm kızkardeşim var ben hala uğraşıyorum bişeyler kanıtlamak için budefa oda geliyo ve sadece yalanlarımı bulmak için uğraşıyo uğraşıyo uğraşıyo....
sonra uyandım anlamını çok merak ediyorm ilginiz için şimdiden teşekkürederim...

2 Yorum

+1 oy
Rüyakar (1.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba topraksuneşem

- rüyada annelerin ve diğer aile kadınlarının bu kadar ortada olması evlilik bağlantısını düşündüğünüzü
- yaranızın onun tarafından açıldığını kabul etmemeniz, gururlu olduğunuzu
- tekrar tekrar karşılaşmanız, bu ilişkiyle ve bitmesiyle ilgili, içinize sinmeyen birşeylerin olduğu (belki bitmesini istemiyordunuz, belki böyle bitmesini istemiyordunuz)
- onu inandırmaya çalışmanız, iletişimle ilgili büyük aksaklıkların olduğu, birbirinize net ve açık olmadığınızı,
- odanın yokuşa dönmesi bu işin sizi çok zorlayacağını kardeşinizi ve onun arkadaşlarını bu süreçte yardımcı olarak gördüğünüzü,
- onun tavrını hiç değiştirmemesi ise, ilişkinin yükünün tamamen sizin omuzlarınızda olduğunu gösteriyor bence, belki büyük bir hata yaptınız, güveni kaybettiniz?
- bu sorunu aşarsanız evlenebilirmişsiniz gibi bir düşünceniz var sanırım, bunca uğraşıya değer mi?
+1 oy
Uzman Yorumcu (25k puan)
Sevgili topraksuneşem,
Eskilere bir özlem var içinizde. Fakat bu özlem size bir şey kazandırmıyor, aksine zarar veriyor zaman zaman. Ve bu zararın karşılanmasında ruhunuz epey bir enerji sarfediyor.
Kimseden yardım almadan herşeyi halledebileceğinizi düşünüyorsunuz. Fakat öyle bir an geliyor ki herşeyin, tüm çabalarınızın boş olduğunu hissedebiliyorsunuz. Hem birilerinden zarar görüp hem de zararların tüm onarımını kendiniz üstlenmeyin. Paylaşın ve hafifleyin. Sevgiyle...

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 11 okuma
22 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
22 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+3 oy
0 yorum 36 okuma
+4 oy
0 yorum 14 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
+3 oy
3 yorum 62 okuma
13 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...