Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+6 oy
86 okuma
Lusid kategorisinde Uzman Yorumcu (32.1k puan)
Birlikte rüya görme, yeni görücülerin keşfidir. Nagual Juan’a göre,  rüya gören bedenin hiç aralıksız, uzun süreler Kartal'ın yayılımlarına gözlerini dikip bakması çok kolaymış ama bunun sonunda onlar tarafından tamamen tüketilmesi de çok kolaymış. Kartal'ın yayılımlarına, rüya gören bedenleri olmadan gözlerini diken görücüler ölmüşler ve rüya gören bedenleriyle gözlerini dikenler de içten gelen bir ateşle yanıp kavrulmuşlar.

Yeni görücüler, bu sorunu “takım halinde görerek” çözmüşler. Bir görücü yayılımlara gözünü dikerken, diğerleri görmeyi bitirmeye hazır beklemişler.

Beraber rüya görmenin belirli bir yolu yoktur. Beraber rüya görürken, içerde bir şey dizginleri ele alır ve birdenbire kişi kendisini diğer rüya görücülerle aynı bakışı paylaşırken bulur. Yani, birleşim noktasının konumu, etrafındaki diğer görücülerinkine uydurulur.  

Kadın savaşçı La Gorda, Nagual Carlos’la “birlikte rüya görmeyi” uygularken, ona şu yönergeleri izletmiştir:

Beraber rüya görmek için, kişiler rüyalarına iki farklı yerden başlarlar.  Bu iki yer birbirinden olabildiğince uzakta olmalıdır. Rüyaya ilk giren diğerini bekler, birbirlerini buldukları an, kolları kenetlerler ve birlikte derinliklere giderler. Kadın savaşçılardan Josefina, bu eyleme 'kapmak' adını veriyordu, çünkü burada birisinin, diğerini kolundan yakalaması gerekmektedir. La Gorda, kapmayı, kendi sol önkolunu Castaneda’nın sağ önkoluna kenetleyerek yapmıştır.

2 Yorum

+2 oy
Karabasan (-4,806 puan)
Bir şey sormak istiyorum, biz arkadaşimla bi sabah uyaninca ruyayi birbirimize anlattigimizda sok olmus sekilde o gece ayni ruyada oldugumuzu fark ettik, ama isteyerek yaomadik, ruyaya iki farkli yerden basladik ama bi yerde bulustuk ve o andan itibaren o kendi gozunden her seyi gordu ben kendi gozumden her seyi ayni gordum, kisileri duruslari renkleri, sonra o sinifa gitti ben ise o sinifta onu bulup tuttum, bu da buna mı giriyor ki?
Uzman Yorumcu (32.1k puan)
Elbette giriyor. Belki kontrolsüz olarak yaptınız bunu fakat kontrollü olarak da yapabilir hale gelebiliyorsunuz. Harika bir deneyim.
Karabasan (-4,806 puan)
Zaten şok olmuştuk çok garipti :D
+1 oy
Rüya Ustası (63.5k puan)
Birlikte rüya görme rüya uygulamalarından en sevdiğim. Ortak bilinçle oluşabiliyor ve deneyimlediğim bir şey. Birlikte rüya gördüğüm kişiler de şaşırmıştı bu duruma. Her ne kadar niyetleri varsa da inançları tam değildi aslında başlangıçta.

Tabi öncelikle lusid dediğimiz farkındalıklı rüyayı geliştirmek gerekiyor.
Sayenizde oluyor herşey ne kadar önemli birisiniz değil mi :)
Rüya Ustası (63.5k puan)
Önemli değil de değerli desek daha doğru. Yoksa hiç birimizin diğerinden daha önemli olduğu bir dünyada yaşamıyoruz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 39 okuma
31 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (4k puan) yazdı
+6 oy
4 yorum 57 okuma
2 Haziran 2017 Lusid kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (32.1k puan) yazdı
+7 oy
4 yorum 53 okuma
+2 oy
1 yorum 33 okuma
+5 oy
1 yorum 34 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Karga Rüya Ustası (63.5k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 25 okuma
15 Nisan Durugörü kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (1.6k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 276 okuma
16 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (32.1k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
11 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (32.1k puan) yazdı
+14 oy
2 yorum 54 okuma
+4 oy
1 yorum 12 okuma
+1 oy
0 yorum 25 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.1k rüya

3.9k yorum

2.2k düş-ünce

1.4k üye

54 Aktif
1 Üye ve 53 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5105
Dün : 34117
Toplam : 8121594
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 278 e
  2. Karga - 191 e
  3. sonsuz - 132 e
  4. Likya - 120 e
  5. Lacivert - 86 e
  6. Laputa - 52 e
  7. Rüya Tabircisi - 40 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...