Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+7 oy
100 okuma
Lusid kategorisinde Uzman Yorumcu (30.2k puan)
Birlikte rüya görme, yeni görücülerin keşfidir. Nagual Juan’a göre,  rüya gören bedenin hiç aralıksız, uzun süreler Kartal'ın yayılımlarına gözlerini dikip bakması çok kolaymış ama bunun sonunda onlar tarafından tamamen tüketilmesi de çok kolaymış. Kartal'ın yayılımlarına, rüya gören bedenleri olmadan gözlerini diken görücüler ölmüşler ve rüya gören bedenleriyle gözlerini dikenler de içten gelen bir ateşle yanıp kavrulmuşlar.

Yeni görücüler, bu sorunu “takım halinde görerek” çözmüşler. Bir görücü yayılımlara gözünü dikerken, diğerleri görmeyi bitirmeye hazır beklemişler.

Beraber rüya görmenin belirli bir yolu yoktur. Beraber rüya görürken, içerde bir şey dizginleri ele alır ve birdenbire kişi kendisini diğer rüya görücülerle aynı bakışı paylaşırken bulur. Yani, birleşim noktasının konumu, etrafındaki diğer görücülerinkine uydurulur.  

Kadın savaşçı La Gorda, Nagual Carlos’la “birlikte rüya görmeyi” uygularken, ona şu yönergeleri izletmiştir:

Beraber rüya görmek için, kişiler rüyalarına iki farklı yerden başlarlar.  Bu iki yer birbirinden olabildiğince uzakta olmalıdır. Rüyaya ilk giren diğerini bekler, birbirlerini buldukları an, kolları kenetlerler ve birlikte derinliklere giderler. Kadın savaşçılardan Josefina, bu eyleme 'kapmak' adını veriyordu, çünkü burada birisinin, diğerini kolundan yakalaması gerekmektedir. La Gorda, kapmayı, kendi sol önkolunu Castaneda’nın sağ önkoluna kenetleyerek yapmıştır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüyakar (1.2k puan)
Bir şey sormak istiyorum, biz arkadaşimla bi sabah uyaninca ruyayi birbirimize anlattigimizda sok olmus sekilde o gece ayni ruyada oldugumuzu fark ettik, ama isteyerek yaomadik, ruyaya iki farkli yerden basladik ama bi yerde bulustuk ve o andan itibaren o kendi gozunden her seyi gordu ben kendi gozumden her seyi ayni gordum, kisileri duruslari renkleri, sonra o sinifa gitti ben ise o sinifta onu bulup tuttum, bu da buna mı giriyor ki?
Uzman Yorumcu (30.2k puan)
Elbette giriyor. Belki kontrolsüz olarak yaptınız bunu fakat kontrollü olarak da yapabilir hale gelebiliyorsunuz. Harika bir deneyim.
Rüyakar (1.2k puan)
Zaten şok olmuştuk çok garipti :D
+1 oy
Lusid Rüyacı (75.6k puan)
Birlikte rüya görme rüya uygulamalarından en sevdiğim. Ortak bilinçle oluşabiliyor ve deneyimlediğim bir şey. Birlikte rüya gördüğüm kişiler de şaşırmıştı bu duruma. Her ne kadar niyetleri varsa da inançları tam değildi aslında başlangıçta.

Tabi öncelikle lusid dediğimiz farkındalıklı rüyayı geliştirmek gerekiyor.
Sayenizde oluyor herşey ne kadar önemli birisiniz değil mi :)
Lusid Rüyacı (75.6k puan)
Önemli değil de değerli desek daha doğru. Yoksa hiç birimizin diğerinden daha önemli olduğu bir dünyada yaşamıyoruz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 47 okuma
31 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (3.5k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 50 okuma
+8 oy
6 yorum 135 okuma
2 Haziran 2017 Lusid kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (30.2k puan) yazdı
+7 oy
4 yorum 64 okuma
+3 oy
0 yorum 22 okuma
24 Haziran Rüya kategorisinde mustafaharputi Lusid Rüyacı (76.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 38 okuma
+7 oy
2 yorum 53 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Karga Lusid Rüyacı (75.6k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 28 okuma
15 Nisan Durugörü kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (2.5k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 49 okuma
11 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (30.2k puan) yazdı
+14 oy
2 yorum 69 okuma
+7 oy
1 yorum 279 okuma
16 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Uzman Yorumcu (30.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.7k yorum

3.9k düş-ünce

1.6k üye

45 Aktif
3 Üye ve 42 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 989
Dün : 19880
Toplam : 8828805
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 128 e
  2. Rüya Tabircisi - 41 e
  3. sonsuz - 30 e
  4. Liz - 25 e
  5. Asude Makbule Uysal - 17 e
  6. Karga - 14 e
  7. Simge - 12 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...