Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+5 oy
66 okuma
Lusid kategorisinde Rüya Yorumcusu (19k puan)
Birlikte rüya görme, yeni görücülerin keşfidir. Nagual Juan’a göre,  rüya gören bedenin hiç aralıksız, uzun süreler Kartal'ın yayılımlarına gözlerini dikip bakması çok kolaymış ama bunun sonunda onlar tarafından tamamen tüketilmesi de çok kolaymış. Kartal'ın yayılımlarına, rüya gören bedenleri olmadan gözlerini diken görücüler ölmüşler ve rüya gören bedenleriyle gözlerini dikenler de içten gelen bir ateşle yanıp kavrulmuşlar.

Yeni görücüler, bu sorunu “takım halinde görerek” çözmüşler. Bir görücü yayılımlara gözünü dikerken, diğerleri görmeyi bitirmeye hazır beklemişler.

Beraber rüya görmenin belirli bir yolu yoktur. Beraber rüya görürken, içerde bir şey dizginleri ele alır ve birdenbire kişi kendisini diğer rüya görücülerle aynı bakışı paylaşırken bulur. Yani, birleşim noktasının konumu, etrafındaki diğer görücülerinkine uydurulur.  

Kadın savaşçı La Gorda, Nagual Carlos’la “birlikte rüya görmeyi” uygularken, ona şu yönergeleri izletmiştir:

Beraber rüya görmek için, kişiler rüyalarına iki farklı yerden başlarlar.  Bu iki yer birbirinden olabildiğince uzakta olmalıdır. Rüyaya ilk giren diğerini bekler, birbirlerini buldukları an, kolları kenetlerler ve birlikte derinliklere giderler. Kadın savaşçılardan Josefina, bu eyleme 'kapmak' adını veriyordu, çünkü burada birisinin, diğerini kolundan yakalaması gerekmektedir. La Gorda, kapmayı, kendi sol önkolunu Castaneda’nın sağ önkoluna kenetleyerek yapmıştır.

2 Yorum

+1 oy
Rüya Tabircisi (7.7k puan)
Bir şey sormak istiyorum, biz arkadaşimla bi sabah uyaninca ruyayi birbirimize anlattigimizda sok olmus sekilde o gece ayni ruyada oldugumuzu fark ettik, ama isteyerek yaomadik, ruyaya iki farkli yerden basladik ama bi yerde bulustuk ve o andan itibaren o kendi gozunden her seyi gordu ben kendi gozumden her seyi ayni gordum, kisileri duruslari renkleri, sonra o sinifa gitti ben ise o sinifta onu bulup tuttum, bu da buna mı giriyor ki?
Rüya Yorumcusu (19k puan)
Elbette giriyor. Belki kontrolsüz olarak yaptınız bunu fakat kontrollü olarak da yapabilir hale gelebiliyorsunuz. Harika bir deneyim.
Rüya Tabircisi (7.7k puan)
Zaten şok olmuştuk çok garipti :D
0 oy
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Birlikte rüya görme rüya uygulamalarından en sevdiğim. Ortak bilinçle oluşabiliyor ve deneyimlediğim bir şey. Birlikte rüya gördüğüm kişiler de şaşırmıştı bu duruma. Her ne kadar niyetleri varsa da inançları tam değildi aslında başlangıçta.

Tabi öncelikle lusid dediğimiz farkındalıklı rüyayı geliştirmek gerekiyor.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 33 okuma
31 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+5 oy
4 yorum 52 okuma
2 Haziran 2017 Lusid kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 38 okuma
+2 oy
2 yorum 20 okuma
4 gün önce Durugörü kategorisinde Sibel Atasoy Rüyakar (1.5k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 46 okuma
11 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 272 okuma
16 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
13 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Cns yazdı
+1 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...