Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+5 oy
36 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (3.9k puan)
Bitki topluyordum. Yanıma iki kişi geldi birini tanıyorum diğerini tanımıyorum. Davranışları​ konuşmaları beni rahatsız etti, onlardan kaçtım. Tanımadığım peşimden geldi diğeri gitti. Yanıma gelmemesi için eve girdim kapıyı kapattım ama engel olamadım beni taciz etti.Evden çıkıp okuluma gittim kutlama gibi bir şey vardı. Hepsi sarı renkte elbise giymişlerdi. Orada sarı renkte giyinmeyen sadece bendim. Ben pembe giyinmiştim. Birlikte dans ediyorlardı. birbirlerinden farkları yoktu birey gibi davranmıyorlardı..Olanlara anlam vermeye çalışırken saçlarım dikkatimi çekti, hoşuma gitmedi ve oradan kaçtım. Yolda koşarken  arkadaşıma rastladım saçlarımı düzeltti. Yolun kenarında birsürü ölü baykuş vardı. Baykuşların başında sincaplar bekliyordu ileride çalıların dibinde gezinen turuncu bir sansar vardı. Hayvanları görünce aklıma bir şey takıldı ve bunu şaman arkadaşıma sormak için o yolda devam ettim. Arkadaşa ulaşır ulaşmaz uyandım.sonraki günlerde de renk temalı pembeli beyazlı rüyalar gördüm.

3 Yorum

+1 oy
Lusid Rüyacı (66.8k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Herkesin sarı renkte giyinip senin farklı giyinmen, uyuyan insanlar arasında farkındalığının yüksek olduğunu ve onların aslında robot gibi uykuda olduklarını farketmenle ilgili. Rüyada ölü baykuşlar da benzer açıdan yorumlanabilir. Yolun dışında kalan ölüler. Yolda olan senin ise saçının düzeltilmesi. Belki birisi bu konuda sana yardım etmiş ya da ediyor olabilir.
Rüya Tabircisi (3.9k puan)
Yorum için teşekkürler :)
+1 oy
Rüya Ustası (51.3k puan)
İçinizdeki farkılıklardan dolayı çekiniyorsunuz ve bunları çoğu arkadaşınıza anlatamıyorsunuz bile. Belki ailenize ya da yakın akrabalarınıza bile. Fakat bu farklılık en azından bilinçaltınızın kontrolünde duruyor.

Rüyanın hayvanlarla ilgili olan kısmı için yardım etmeniz gerekiyor. Baykuş sizde ne gibi anlamlara sahip neyi ifade ediyor bunu öğrenmeliyim.
Rüya Tabircisi (3.9k puan)
Baykuş benim için yol gösterici, yanlışlıkları düzeltici bir hayvan.
+1 oy
Lusid Rüyacı (66.8k puan)
Ben rüyanızın şamanik öğelerle dolu olduğunu düşünüyorum. Şu an tam ne hissettiğimi yazamam ama takipe alıyorum rüyalarınızı.
Rüya Tabircisi (3.9k puan)
O yolda ilerliyorum. Teşekkür ederim
Lusid Rüyacı (66.8k puan)
Rica ederim. Hoşgeldiniz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 20 okuma
29 Ekim 2017 Rüya kategorisinde gizem yazdı
0 oy
0 yorum 49 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (35.4k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 15 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde cilek Rüyazede (320 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
26 Mayıs Rüya kategorisinde ahmet yazdı
+4 oy
3 yorum 23 okuma
19 Mayıs Rüya kategorisinde İlhan Küçükali yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Fatih yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Ersan yazdı
+1 oy
1 yorum 31 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (858 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
12 Nisan Rüya kategorisinde Leyla yazdı
+2 oy
1 yorum 46 okuma
24 Mart Rüya kategorisinde maeglin Rüyazede (94 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
4 Mart Rüya kategorisinde Çimen yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.2k rüya

4.2k yorum

2.5k düş-ünce

1.5k üye

66 Aktif
4 Üye ve 62 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15871
Dün : 24587
Toplam : 8256490
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 174 e
  2. Likya - 169 e
  3. Karga - 119 e
  4. Simge - 56 e
  5. ahnet - 42 e
  6. sonsuz - 38 e
  7. Liz - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...