Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde
Rüya içinde rüya görmek derler ya öyle bir rüya gördüm. Rüyamda yaşlı bir adama gördüğüm bir rüyayı anlatıyordum. Şöyle ki: rüyamda bir kaç kız arkadaşımla birlikte bir tatile çıkmıştık. Tatilimiz bitmiş ve dönmeye hazırlanıyoduk. Otelimizin önünden banliyö ya da tranvay benzeri bir vasıta geçiyo. Ben de arkadaşlarıma bundan sonraki tranvaya binelim ve gidelim diyorum. Sonra hep birlikte tranvaya biniyoruz. arkamızdan da otomobiller ve diğer araçlar geliyor. Kısa bir süre sonra arkamızda kalan araçların sular altında kaldığını ve suyun bize doğru geldiğini görüyorum. Ama su bize gelmeden tranvay alev topuna dönüyor. Yanıyoruz..(acı hissetmedim bu arada). Bu rüyamı yine rüyamdaki yaşlı adama anlatıyordum. Yaşlı adamla günün ağarmaya başladığı bir zamanda ve bir bahçede konuşuyoruz. ama bahçede yetişen ürünlerde anormallikler var. Yaşlı adam beni dinliyor ve şöyle diyo: "gördüğün rüya kıyametin yaklaştığını gösteriyor, bak burdaki üzümlere.. üzümler ot gibi yerden çıkmış ve simsiyah..artık yeşil üzüm yok ve olmayacak. bu da kıyametin alametlerinden.yakında kıyamet kopacak".

rüyamı perşembeyi cumaya bağlayan gece gördüm..kendi hayatımla ilgili bir şeyler olacak galiba ama yorumlayamıyorum. benim için yorumlarsanız çok sevinirim.

Teşekkür ederim..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Yorumcusu (14k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili evangel,

Geçmişte kalan bazı olaylar hala içinizde ve sizi rahatsız ediyorsa, bunlardan kurtulma vakti gelmiştir. Kesinlikle imkansız dediğiniz şeylerden ümit kesmeyiniz.

Herşey bir şekilde biter ve yepyeni başlangıçlar beliriverir. Hayat; biz onu nasıl algılarsak, o yüzünü bize gösteriyor bazen. Ciddi bir yenilenmeye ihtiyacınız var. Sevgiyle..

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 28 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (4.1k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
31 Mayıs Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Rüyazede (47 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 29 okuma
15 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
2 yorum 26 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde halidbinwelid Rüyazede (82 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 34 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde lazydrummer yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (4.1k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 66 okuma
3 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 19 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde fleerfelis Rüyazede (16 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 20 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Salih yazdı
+9 oy
2 yorum 39 okuma
12 Ağustos Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (547k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.7k rüya

15.4k yorum

9.6k düş-ünce

2.2k üye

57 Aktif
3 Üye ve 54 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9251
Dün : 16139
Toplam : 10527170
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 308 e
  2. kuzgun - 49 e
  3. Merve3434 - 17 e
  4. Eyja - 16 e
  5. Ela - 15 e
  6. Hope - 15 e
  7. Likya - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...