Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+6 oy
72 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (186 puan)
Yoldayım yine bir yere gitmeye çalışıyoruz,annem ,teyzem falan var dolambaçlı yolllar ve kayboluyoruz. sonra orman gibi bir yere geliyoruz. uzun bir kuyruk ve hepsi de çingene vatandaşlarımız. Kuyruğun sonundakilere soruyorum bu ne kuyruğu diyorum. festival var diyorlar. eğlenceye gideceğiz diyorlar, huzursuz oluyorum ve ordan bir an önce uzaklaşmaya çalışıyorum. annemi çekiştiriyorum. sonra çingenelerin kullandığı bir arabadayız. bir kadın ve bir çocuk var arabada.onlarla teras gibi bir yerde oturuyoruz ve erkek çocuk ağzından bir şey kaçırıyor. bilmemkime büyük para çıktı diyor. babası çocuğu uyarıyor ama adam çingene değil. Tanıyorum adamı ama içsel olarak bana yabancı geliyor. Çocuk ama doğru dedim diyor mırıldanarak. Babası ise bize bir sır verildi bunu isterse onlar söyler diyor.

Ne para ne başka bir şey beni ilgilendirmiyor. duymamış gibi davranıyorum anneme hadi gidelim diyorum. çok sıkıldım. Çünkü rüyamın içinde rüyamı yorumluyorum. Çingene görmek hastalık bunları nerden gördüm diyorum. yine kim ölecek diyorum..

Çingene rüyaları bana iyi gelmez. Kalabalık çingene topluluğu gördüm. Salgın bir hastalık ve ardından ölümler mi gelecek diye endişe içindeyim.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (16k puan)
Sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız ve bu hiç de onaylamadığınız birileri tarafından sağlanacak. Normalde sevmediğiniz insanlar sizi gereksiz devlet işlemlerinden kurtaracak.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 14 okuma
31 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
1 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 28 okuma
19 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Nuray yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
3 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Bülent yazdı
+4 oy
1 yorum 57 okuma
28 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 21 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 59 okuma
14 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 36 okuma
3 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Efsane yazdı
+3 oy
1 yorum 32 okuma
1 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...