Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (190 puan)
Merhaba
Karlı ve dar yolda yürüyorum ve bahçe kapısından içeri giriyorum. Bahcede kar yok bahar var. orda bir düğün varmış, kızkardeşim evleniyormuş. Aklım şaşkın merdivenleri çıkıyorum 3 katlı bir bina.En üst katta kızkardeşim gelinliklerle telaş içinde ne oluyor diyorum. eski nişanlısınla evleniyormuş. Kocan nerde diyorum evde diyor .çocuklar diyorum eşinle evde olduklarını söylüyor. bu nasıl olur sen zaten evlisin diyorum. sonra alt katta eşim, oğlum ve kızkardeşimin eski nişanlısı kanepe de oturuyorlar.Eşim bir şeyler anlatıyor ona ama eski nişanlı damatlıkla olduğu halde sıkıntılı.ikinizde evlisiniz nasıl oluyor bu diyorum benim eşim bir sene önce trafik kazasında öldü diyor.Ama kardeşim evli bu düğün nasıl olacak diyorum. bahce kalabalık,katlar kalabalık.

Düğün oluyor ama ikisini hiç bir arada görmüyorum.Sonra bahçede oturuyoruz ya bu kadar masrafa ne gerek vardı, bu işin sonu yok diyorum. 10.000 tlye çıkmış düğün. masaya meyveler ve dondurmalar geliyor. Ben düğünü organize edenlere teşk etmek için masadan kalkıyorum. Eşim dolambaçlı bir yol tarif ettiği için vazgeciyorum. Giderken teşk ederim diyorum.

şimdiden teşekkürler:)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 29 okuma
26 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Armağan yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde Gökhan Bakraç yazdı
+4 oy
0 yorum 16 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+2 oy
0 yorum 14 okuma
18 Aralık 2017 Rüya kategorisinde emre yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
+4 oy
1 yorum 17 okuma
+4 oy
0 yorum 35 okuma
+1 oy
1 yorum 16 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...