Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
77 okuma
Özlem Dalkılıç Rüya kategorisinde Karabasan (498 puan)  
04.06.2017 saat: 23:00 civarları
Daha önce kalmamış olduğumuz bir evde idik. Ailem kardeşlerim vardı. Birde evin içinde bir erkek daha var sorun çıkartıyordu. Tam mevzuları hatırlamıyorum. Aile eşrafı bir gergin halede idi. Ben o ev içinde değilim terasındayım. İlgilenmiyorum da olanlardan.  Kız kardeşimin oğlu Mete 3 yaşında yanımda, 20 yıllık arkadaşımın kızı yanında Delfin Mara 2 Yaşınd. Bir kız çocuğu daha var yanımda ama o kimin olduğunu bilmiyorum. Teastan bakığımızda gök yüzü o kadar hareketli idi ki yıldızlar çok yakın, garip şekiller, Kızılımsı bir renk, Ufo geçişlerini izliyorum Uzay gemileri şekillerini çok net hatırlıyorum. Önce gölge gibi beliriyor yaklaşıyor ve cismi görünür hal alıyor. Erkek kardeşimde gelsede görse diyorum. Özkan nerede diyorum içeri seslenerek. Diğer aile fertlerine bu durumu çaktırmıyorum. Özkan geliyor. Ona da bak diyorum baştan hiçbir şey gösterilmiyor lütfen kendiniz gösterin diyorum. Belirmeye başlıyor her şey. Uzay Gemileri, Ufo lar yıldızlar benim görebildiğim her şeyi oda görüyor. Bak diyorum sana bunları hep anlattım. Sonra gökyüzünde sol tarafımızda belirecek şekilde çizgi film gösteriliyor. Bunlar bizim çocukken izlediğimiz çizgi flimler. Ufaklıklara anlatıyorum bak bu çizgi flim adı Heidi ama diyorum tam oda değil bu başka bi filmdi diyorum. Aman neyse ne işte çizgi film.  Terasa Bir Uzay Gemisi yanaşıyor. Ben baştan Özkan' a yakından göstermek için yaklaşıyor sanıyorum. Ama onlar terasa yanaşıyorlar. O esnada Garip şekilde görünüyor umarım ufaklıklar korkmaz diyorum. Sonra şirin bir kız görünümü oluşuyor. Merhaba diyorum. Hafif bir heyecan var ama Özlem sakince cesurca yaklaş bunlardan zarar gelmez diyorum. Sonra Mete' ye yeğenime Teyzeciğim Merhaba Demek ister misin diyorum oda diyor. o anda fark ediyorum ki bizim dilimizi konuşmak için bizi taradılar. Bizim frekansımıza inmezler göremez konuşamazdık. Neyse konuşmaya çalışıyorum. Gemide ki kız Üstünü değişiyor ekrana yaklaşıyorum. Kız bize Kriptoya gelmeyin orası çok sıkıcı diyor. Nereye gelmeyelim diyorum Kripto mu Öyle bir gezegen mi var ki ? Derken kızın yanında erkeklerde beliriyor ve hepsi üst değişiyor. Anlıyorum ki dünyaya geliyorlar. Daha sonra da Ben buna engel olma istenci duyuyorum. İçimde bir kötü his oluyor. Dışarıda görünen düğmelere bakıyorum kapı açma, pencere vs gibi birde sinyal düğmesi vardı Kapıyı kapalı tut düğmesini bulamıyorum. Özlem bulamazsın tabi dışarıdan neden kapıyı kapama düğmesi olsun olmaz zaten diyorum. Aman diyorum gelen geliyor giden gidiyor buna bir ben engel olacak değilim yapabileceğim şey çok kısıtlı diyorum. Zaten bunlar da eğlenmeye gelmişler dünyaya besbelli diyorum. Yalnız bastığım her düğmede sinyal yollandığını fark ediyorum. Kızıl kırmızı bir akım görüyorum .
Uyandığımda nefes almıyordum nefessizliğime istinaden uyandım...
Bu kadar...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Simge Rüya Bilgesi (122k puan)  
Selamlar, ilginç bir rüya. Öncelikle şunu belirtmeliyim, farkettiğiniz ama etrafınızdakileri bir türlü ikna edemediğiniz bir bilgi ya da duygu yükünün altındasınız. Kendinizi ifade etme çabanız her ne kadar takdire şayan olsa da etrafanızdaki size yakın kişiler özellikle aileniz tarafından algılanamıyor gibi. Onlara basitçe anlatmayı deniyorsunuz ama yine olmuyor bu da siz de yük yapıyor. Sizin için önemsiz şeyler başkaları için nedense önemini yitirmiyor. Umarım sizin gördüklerinizi onlar da görür ve size inanırlar.
 
Teşekkür ederim.
Değişik bir bakış açısı olmuş.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 68 okuma
sonsuz 9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (107k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 28 okuma
Furkan Pulat 13 Haziran Rüya kategorisinde Furkan Pulat Karabasan (273 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 45 okuma
0 oy
7 yorum 16 okuma
+6 oy
1 yorum 33 okuma
Ezg 8 Ocak Rüya kategorisinde Ezg Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+8 oy
0 yorum 29 okuma
Likya 18 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (353k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 45 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (159k puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 21 okuma
Ayşem 30 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ayşem Karabasan (470 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 28 okuma
Liz 21 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Liz Rüya Yorumcusu (19.1k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 37 okuma
kuzgun 17 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde kuzgun Rüya Kurucu (91.3k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 307 okuma
21 Haziran 2019 Rüya kategorisinde sahara   1 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.9k rüya

82.7k yorum

26.5k düş-ünce

4.4k üye

126 Aktif
2 Üye ve 124 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5194
Dün : 28782
Toplam : 17213981
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 904 e
  2. Karga Karga - 27 e
  3. Hypnos Hypnos - 27 e
  4. Sonbahar Sonbahar - 25 e
  5. Kasnak Kasnak - 19 e
  6. Yaren1989 Yaren1989 - 15 e
  7. Adams Adams - 14 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...