Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+7 oy
67 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (135 puan)
04.06.2017 saat: 23:00 civarları
Daha önce kalmamış olduğumuz bir evde idik. Ailem kardeşlerim vardı. Birde evin içinde bir erkek daha var sorun çıkartıyordu. Tam mevzuları hatırlamıyorum. Aile eşrafı bir gergin halede idi. Ben o ev içinde değilim terasındayım. İlgilenmiyorum da olanlardan.  Kız kardeşimin oğlu Mete 3 yaşında yanımda, 20 yıllık arkadaşımın kızı yanında Delfin Mara 2 Yaşınd. Bir kız çocuğu daha var yanımda ama o kimin olduğunu bilmiyorum. Teastan bakığımızda gök yüzü o kadar hareketli idi ki yıldızlar çok yakın, garip şekiller, Kızılımsı bir renk, Ufo geçişlerini izliyorum Uzay gemileri şekillerini çok net hatırlıyorum. Önce gölge gibi beliriyor yaklaşıyor ve cismi görünür hal alıyor. Erkek kardeşimde gelsede görse diyorum. Özkan nerede diyorum içeri seslenerek. Diğer aile fertlerine bu durumu çaktırmıyorum. Özkan geliyor. Ona da bak diyorum baştan hiçbir şey gösterilmiyor lütfen kendiniz gösterin diyorum. Belirmeye başlıyor her şey. Uzay Gemileri, Ufo lar yıldızlar benim görebildiğim her şeyi oda görüyor. Bak diyorum sana bunları hep anlattım. Sonra gökyüzünde sol tarafımızda belirecek şekilde çizgi film gösteriliyor. Bunlar bizim çocukken izlediğimiz çizgi flimler. Ufaklıklara anlatıyorum bak bu çizgi flim adı Heidi ama diyorum tam oda değil bu başka bi filmdi diyorum. Aman neyse ne işte çizgi film.  Terasa Bir Uzay Gemisi yanaşıyor. Ben baştan Özkan' a yakından göstermek için yaklaşıyor sanıyorum. Ama onlar terasa yanaşıyorlar. O esnada Garip şekilde görünüyor umarım ufaklıklar korkmaz diyorum. Sonra şirin bir kız görünümü oluşuyor. Merhaba diyorum. Hafif bir heyecan var ama Özlem sakince cesurca yaklaş bunlardan zarar gelmez diyorum. Sonra Mete' ye yeğenime Teyzeciğim Merhaba Demek ister misin diyorum oda diyor. o anda fark ediyorum ki bizim dilimizi konuşmak için bizi taradılar. Bizim frekansımıza inmezler göremez konuşamazdık. Neyse konuşmaya çalışıyorum. Gemide ki kız Üstünü değişiyor ekrana yaklaşıyorum. Kız bize Kriptoya gelmeyin orası çok sıkıcı diyor. Nereye gelmeyelim diyorum Kripto mu Öyle bir gezegen mi var ki ? Derken kızın yanında erkeklerde beliriyor ve hepsi üst değişiyor. Anlıyorum ki dünyaya geliyorlar. Daha sonra da Ben buna engel olma istenci duyuyorum. İçimde bir kötü his oluyor. Dışarıda görünen düğmelere bakıyorum kapı açma, pencere vs gibi birde sinyal düğmesi vardı Kapıyı kapalı tut düğmesini bulamıyorum. Özlem bulamazsın tabi dışarıdan neden kapıyı kapama düğmesi olsun olmaz zaten diyorum. Aman diyorum gelen geliyor giden gidiyor buna bir ben engel olacak değilim yapabileceğim şey çok kısıtlı diyorum. Zaten bunlar da eğlenmeye gelmişler dünyaya besbelli diyorum. Yalnız bastığım her düğmede sinyal yollandığını fark ediyorum. Kızıl kırmızı bir akım görüyorum .
Uyandığımda nefes almıyordum nefessizliğime istinaden uyandım...
Bu kadar...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Rüya Kurucu (86.3k puan)
Selamlar, ilginç bir rüya. Öncelikle şunu belirtmeliyim, farkettiğiniz ama etrafınızdakileri bir türlü ikna edemediğiniz bir bilgi ya da duygu yükünün altındasınız. Kendinizi ifade etme çabanız her ne kadar takdire şayan olsa da etrafanızdaki size yakın kişiler özellikle aileniz tarafından algılanamıyor gibi. Onlara basitçe anlatmayı deniyorsunuz ama yine olmuyor bu da siz de yük yapıyor. Sizin için önemsiz şeyler başkaları için nedense önemini yitirmiyor. Umarım sizin gördüklerinizi onlar da görür ve size inanırlar.
Teşekkür ederim.
Değişik bir bakış açısı olmuş.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 10 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Rüyakolik Rüyazede (58 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 54 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (57.6k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 37 okuma
+6 oy
1 yorum 22 okuma
9 Ocak Rüya kategorisinde Ezg Karabasan (-169 puan) yazdı
+8 oy
0 yorum 24 okuma
18 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (167k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 44 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (67.8k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
18 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Hayırla Karabasan (-208 puan) yazdı
+12 oy
2 yorum 84 okuma
31 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (177k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 30 okuma
27 Eylül 2019 Tabir kategorisinde Oğuz Rüyazede (96 puan) yazdı
+7 oy
3 yorum 61 okuma
9 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Kimbilir yazdı
+9 oy
1 yorum 39 okuma
17 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (18k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

96 Aktif
0 Üye ve 96 misafir
Bugün : 5271
Dün : 19647
Toplam : 13383260
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...