Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
632 okuma
Durugörü kategorisinde Rüya Tabircisi (10k puan)
Geleceği görme yeteneğine sahip olan bilinçaltı için, zamanın bilinçli akıla olduğu kadar gerçek bir değeri yoktur. Rüya gören onları değiştirmek için iradesini kullanana kadar, bilinçaltı gerçekte olduğu haliyle, sonsuzluk içinde görür nesneleri. O halde geleceği belirten bir sembol yoktur, çünkü gelecek düşüncesi bilinçaltına yabancıdır.

Geleceğe bakmanın bir başka yolu da, geleceğin sorunlarını barındıran geçmişe göz atmaktan geçer. İnsan geçmişe derinlemesine baktığında, geleceği de görebilir.

Sayılar insan ruhunun eski aşina sembolleri ve geleceği senaryolaştırmanın doğal yoludur. Bir sayı ya da sayılar, bir çok şeyi başka bir şeye indirebilir, aynı bir rüyada bir yüzün bir çok şey ifade etmesi gibi...

Zaman ve mekan bilinçaltı tarafından, bilinçten daha farklı algılanır. Ama gerektiğinde, tam tarihi bile verebilir.
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Rüyamda ne zaman sayıyla ilgili bir şeyler görsem hemen sayısal loto sonuçlarına bakıyorum. Acaba onları mı gördüm diye. Tutturamadım şimdiye kadar.

1 yorum

+2 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Yine bolca okunan bir konu. Rüyalarımızda geleceği görebilir miyiz gerçekten, işaretler var mıdır? Evet vardır. İnsan zihni deterministtir, yani zaman kavramı geçmiş şimdi ve gelecek şeklinde çalışır. Oysa rüyalar söz konusu olduğunda zaman farklı çalışır. Bazen gelecek geçmiş, geçmiş ise gelecek olacaktır. Bu yüzden gelecekle ilgili şeyler görülebilir. Sezgi denilen henüz tam açıklanamamış bir yapısı var bilincin. Bu yüzden rüyalara oldukça önem vermeli ve bize anlatmak istediklerini çözmemiz gerekir.

Eh zaten rüya sitesinin kurulma sebeplerinden biri de buydu sanırsam.
Rüya Tabircisi (10k puan)
Evet çok haklısın.

İlgili rüyalar

+5 oy
3 yorum 69 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde şule Karabasan (-318 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
3 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Pelin yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
8 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Coco yazdı
+3 oy
0 yorum 31 okuma
+6 oy
1 yorum 31 okuma
0 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 15 okuma
5 gün önce Bilgi kategorisinde Daphne Rüya Yorumcusu (20.1k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
15 Mayıs Bilgi kategorisinde Daphne Rüya Yorumcusu (20.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...