Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+5 oy
15 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (7.7k puan)
düzenledi
Ruyamda kendi evimdeydim annemle ben vardik annem pazardan geliyordu, elinde bir gazete vardi, gazeteyi verdi bana bunu sana bir cocuk verdi dedi, aldim elime gazeteyi mavi tukenmez kalemle bir seyler yaziyordu ama hatirlamiyorum ama galiba benim hakkimda yazmisti ben anlamaya calisiyordum, sonra bunun eski sevdigim cocuktan oldugunu anliyorum, sok oluyorum cunku bana neden ulassin diyordum, Sonra diyorumki cevabi buldum, cevap ise bir dizinin son bolumunde finalindeydi, ama eve komsular gelmistk gergindim beni bunaltti komsular torunu kucuk cocuklari vardi, en son odama gelince bagirdim hepsine beni rahat birakin diye, annem de gergin biraz dedi, komsular guldu, ben hemen bilgisayari acip diziyi actim sanki aski memnunun finali gibi gozukuyordu uzaktan, yine gazetedeki cumlelere bakip dusunuyordum sonra uyandim
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Bugünlerde dizilerde sezon finalleri oluyor hep. Ben seyretmiyorum da seyredenlerden twitterdan falan görüyorum hep.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sana ulaşmak isteyen, sana bir şekilde kendini belli etmeye çalışan biri var. Bu hoşlandığın kişi de olabilir başka biri de. Sen farkedemiyorsun ama bilinçaltın bir şekilde gelen verileri değerlendirip farkediyor. Bu kişi belki annenin çevresinden veya annenin bir arkadaşının oğlu gibi ya da bir komşu gibi biri olabilir. Bilinçaltını dinle bakalım ne çıkacak altından ben de merak ettim.
Rüya Tabircisi (7.7k puan)
Yemin ediyorum icim rahatladi ya o yorum neydi baskasinin dedigi cok saol gercekten :D

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 192 okuma
24 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 20 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 39 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
+1 oy
0 yorum 96 okuma
22 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
+3 oy
1 yorum 57 okuma
9 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...