Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
62 okuma
Rüya kategorisinde
merhabalar dün gece rüyamda ormanlık bir alandayım, fakat bir sürü insanlar var ve bir ölü var, bu cenazeyi tabuta sığdıramıyorlar,ormanın ortasında her kez konuşuyor ve kilime sarıyorlar cenazeyi, taşımaya çalışıyorlar,fakat çok ağır geliyor insanlara,yere bırakıyorlar ve ben taşımak istiyorum.Cenazenin yanına gidip canım oğlum gel annene diyerekten ,bir battaniyeye sarıp kucağıma alıyorum,birden bire o kadar hafifliyor ki ben cenazeyi taşıyorum yürürken de ölünün yüzünü görüyorum.fakat taşıdığım ölüyü oğlum diyerekten taşıyorum.fakat gerçekte benim oğlum yok iki kız annesiyim. cenazede annem yanımda eşimin aradığını ve o günün olduğunu söyledim ne hali varsalar görsünler dediğini söylüyor bana bende diyorum ki bu çocuk onun yüzünden oldu kızlarım da onun yüzünden ölücek.. rüyamda bu şekilde devamlı cenaze kucağımda yürüyorum defnedilecek yeri bulamıyoruz o şekilde de uyandım bana yardımcı olabilirseniz mutluluk duyarım şimdiden teşekkürler...
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Korku filmi gibi olmuş.

1 yorum

0 oy
Rüya Ustası (46.3k puan)
Geçmişte yaşadığınız bir travma, bir acının yansıması gibi görünüyor. Öncelikle hiç kürtaj yaptırdınız mı ya da var olan genç yaşta yakın bir oğlan çocuğu kaybınız oldu mu? Kardeş olabilir ya da yakın akraba.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 6 okuma
9 saat önce Rüya kategorisinde ahmet yazdı
+1 oy
1 yorum 36 okuma
24 Mart Rüya kategorisinde maeglin Rüyazede (202 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
29 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Hülya yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Fatih yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
30 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
4 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Hazal yazdı
+2 oy
0 yorum 40 okuma
22 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 34 okuma
27 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...