Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde
ben rüyamda bakkala gidiyorum ve bakkalın önünde bi kaç kişi oturuyor.. tam bişeyler alacakken korkunç bi ses duyuyorum bakıyorum kötü korkunç görünüşlü bi adam birini öldürüyor cok kötü bi şekilde. kafasından tutunca kopuyo kafası bağırsakları dökülüo. bunları görünce korkudan ne yapacağımı bilemiyorum ve o anda bi arkadası görüyorum ama hiç alakam da yoktur çocukla nişanlımın arkadası yani ben öyle tanıyorum sadece. her neyse onu görünce seviniyorum ama önce sallamıyo beni lütfen falan die yalvardığımı hatırlıyorum...sonra arabasına alıo beni ve çok hız geçio o adamın yanından çarpıo ona kan falan oluo her yer herkes başına toplanıo adamın ölmüş falan diolar.. adamın benim peşimde olup olmadığını bilmiyorum ben sadece korkudan saklanıp kaçıorum öyle..teşekkürler

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili ela21,
Boşvermiş havası veren görüntünüzün altında imdat çığlıkları var sanki. Bazı sıkıntılarınız var ve bunlar hakkında, birileri bir el atsa, bir yardımcı olsa der gibi içiniz. Fakat kime güvenebileceğinizi de bilmiyorsunuz. Sıkıntılarınızı yakınlarınızdan birileriyle paylaşın lütfen. Sevgiyle...

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 4 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Uzerr yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
15 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 90 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
+3 oy
3 yorum 45 okuma
20 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
10 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (15.5k puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 21 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Mgka71 Rüyazede (130 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 57 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde tatilci yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...