Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+4 oy
42 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (7.7k puan)
Ruyada ilcemizin araca kapali yolundan arkadasimla yuruyorduk, sozde bir arkadasim ifade vermis, zindanlarin onunden geciyorduk yani parmaklıkların, tarifi tam anlatamadigi icin, o kisiyi degil tam yaninda ona cok benzeyen birini vurdular şaştık kaldık, sonra ben dedim o seni kaslı, uzun, yakışıklı tarif ettiği için vurulmadin dedim, utandı. Sonra kaldırımlara geçtik ve birkaç arkadaşım daha katildi bize, yolda giderken arkadaslarim katiliyordu yeni yeni sonradan, mezun oldugum liseye girdim en ust kata ciktim isimi halledip inerken eski kadin matematik hocama sinav nerden nereye hocam diyip guldu, o da guldu, sonra diger erkek matematik hocam seslendi arkadan, ismimi soyleyerek yaa sen nerdesin hic mi esnemedin o kadar konustik seni dedi, gelemedim hocam dedim ozur dilerim, hocayla yanak yanaga opusup ayrildik, asagi inerken mezun oldugum liseden erkekleri gordum, merdivende elimde kagidi dusurdum alirken birine baktim ozellikle o sasirdi, ben de icimden dedim hemen gidip emreye der simdi diye, sonra ciktim disari elimle kagitla, uyandim

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (97.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sanki birilerine söylemek isteyip de söyleyemediğin şeyler var gibi. Onların yaptıklarıyla ilgili. Bir eleştiri olabilir ya da yaptığı şeyi yapmaması gerektiğini söylemen olabilir. Böyle içinde kalmış bir sorumluluk duygusu hissediliyor.
Rüya Tabircisi (7.7k puan)
Evet aslinda var :")

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 13 okuma
24 Şubat Rüya kategorisinde Muhammet yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
10 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 37 okuma
27 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 17 okuma
16 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 39 okuma
17 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 57 okuma
7 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
7 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 41 okuma
3 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 26 okuma
20 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 133 okuma
11 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
22 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...