Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+3 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Dün gece rüyamda U'nun evine gizlice girdim..İçerideki kanepede biri yüzüstü yatıyordu..Yanına gittiğimde orada yatanın U değil kardeşi H olduğunu farkettim..Uyanıp da beni orda görmesin diye yavaşca kapıya doğru ilerledim ama çıkarken kapıyı çok hızlı çarptığım için merdivenlerden hızlıca aşağıya inerek kapıdan çıkıp duvar kenarından sokağın soluna doğru koşmaya başladım..

Orada bir kahve vardı ve içindekiler kötü gözlerle bana bakmayınca oradan da koşarak başka bir sokağa geçtim ve peşime bisikletli bi genç takıldı..Bana laf atarak sıkıştırmaya çalışınca tekrar U'nun evinin olduğu sokağa koşmaya başladım ve orada bir kadın U'nun evine hırsız girdiğini söyledi..Ben de hırsız değil ben girdim deyince bana parasını almışsın dedi..Ben almadım hem zaten onun evinde para yok ki dedim..O sırada U geldi ve kadına bana söyledikleri için kızdın..U'nun yüzü çok değişikti yaşlanmıştı ve gözleri masmaviydi..Orda bi çeşme vardı ve yüzünü yıkamak için eğildiğince aşağıya H'nin geldiğini görünce hızlıca oradan uzaklaştım..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 21 okuma
9 Temmuz Rüya kategorisinde Fearless Rüyazede (321 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 32 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.5k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
26 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 83 okuma
21 Ekim 2016 Rüya kategorisinde zuvery53 Rüyazede (379 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
1 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde duygut Rüyazede (58 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.9k yorum

12.3k düş-ünce

2.4k üye

74 Aktif
1 Üye ve 73 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15913
Dün : 19605
Toplam : 11224854
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 734 e
  2. kuzgun - 33 e
  3. Karga - 32 e
  4. Yaren1989 - 22 e
  5. Likya - 20 e
  6. Rüya Tabircisi - 19 e
  7. Merve3434 - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...