Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
21 okuma
Rüya kategorisinde
Birileri vardı karşımda tanıyorum onları bana bişeyler yapmamı söylediler yaparsam birşeyler kazanacaktım önümde ağzına kadar dolu bi çuval neyle dolu olduğunu bilmiyorum buğdaya benziyodu sonra ben o çuvalın ağzının kenarlarını belli bir düzene göre katladım ve başardın felan dediler güldüm ben orda işte böyle böyle yapsanız daha zor olur felan dedim soruyu soran kişide üzgün gibiydi. Oradan çıktık yanımda tanımadığım biri var yürüyoruz bizim binanın arkadaki yolda kazandığımız telefona bakiyim dedim direk çıkardık kutudan baktık sonra o telefon çaldı açtım ben birisi bağırıyordu sanki bana ama anlamıyorum tabi karışık geliyo sesler anlam vermeye çalışıyorum senmisin görmemiz lazım degismismisin tarzında şeyler duydum diye hatırlıyorum sonra telefonu kapattim galiba önemli bişey olduğunu düşündüğüm ve tam anlamadığım için içimde korkuya benzer bi duygu oluştu merak var tabi aynı zamanda rüyam burda bitti. Şimdiden teşekkürler Allah'a emanet olun :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (65.9k puan)
Son zamanlar yaptığınız işlere yeteri kadar onay alamamışsınız. İnsanların bunu görmesini istiyorsunuz fakat bir yandan da sizden şüphe ettiklerini hissediyorsunuz. Onlara elinizden gelenin en iyisini yaptığınıza inandırmaya çalışıyorsunuz fakat kendinizle de ilgili endişeleriniz var. Gerçekten elinizden geleni yaptınız mı yoksa biraz oluruna bırakıp saldınız mı bazı şeyleri?

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 11 okuma
8 Haziran Rüya kategorisinde Burchina yazdı
+1 oy
0 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.5k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 29 okuma
15 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 59 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.5k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 16 okuma
1 Temmuz Tabir kategorisinde Zeynep yazdı
+1 oy
1 yorum 27 okuma
18 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
+3 oy
1 yorum 21 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Damla yazdı
+4 oy
0 yorum 15 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde yok Rüyazede (68 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 19 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde Aynur Altay Rüyazede (192 puan) yazdı
+11 oy
4 yorum 37 okuma
12 Eylül Rüya kategorisinde jeandark34 Rüyazede (66 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.3k rüya

11.1k yorum

8k düş-ünce

2k üye

63 Aktif
2 Üye ve 61 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14026
Dün : 16200
Toplam : 10065223
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1171 e
  2. Mirac - 304 e
  3. Karga - 130 e
  4. seli - 86 e
  5. blmdmr - 49 e
  6. Eyja - 41 e
  7. Rossess - 36 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...