Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde
bir gece önce rüyamda fransada yaşayan halamı gördüm hep beni okul çıkışı almaya geliyordu. normal hayatta babamla halam 5 sene önce küsmüşlerdi bu sene barıştılar ve halamla aramızda anne kız gibi bir bağ vardır onun ismini taşıyorum zaten. gördüğüm rüyanın anlamını çok merak ediyorum halamın beni hep okuldan gelip alışı nasıl bir anlam taşıyor acaba. aynı gün gündüz 14.00 ile 17.00 arasında uyudum ve yine bir rüya gördüm bu defa okulda bir kavga çıkıyor ve gençler kavga ederken bir tanesinin başı kopuyordu ben sakin olmalarını söylüyorum ambulansı arıyorum çok kan aktığını ve kapan kafayı baska birinin kuçagında yüzüne kadar net görüyorum daha sonra cocugu hastaneye kaldırıyolar ve bizde bir yerde bekliyoruz sonra aniden babamı göryorum babam antalyada çalısıyor normalde biz gaziantepde yaşıyoruz babama burda ne işin var diyorum bayram için geldim diyor pazar gecesi gellecektin diyorum size süpriz yaptım diyor nolur bişeler yazın bu rüyalar nedir babam ve halam ikisi de canım kanım onları neden rüyamda gördüm bu arada ben pek rüya görmem gördüğüm zamanda güzel şeyler olmaz babam hala antalyada ve halam hala fransada acaba neden böle rüyalar gördüm cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

1 yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (14.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili misafir,
Kan görmek, rüyayı temizler derler. Sakin olun lütfen. İçinizde baba ve halanızla ilgili endişeler var. Her ikisini de çok seviyor ve küs olmalarından hoşlanmıyorsunuz. Şimdi barışmışlar fakat siz bilinçaltında ''ya yeniden ters bir şeyler olursa'' endişelerini taşımaktasınız. Belki de bu bayram, tüm ailenin bir araya geleceği çok huzurlu bir bayram olacak ve ilerisi için de sağlam temeller atılacaktır. Rüyanız hayrolsun dilerim. Sevgiyle...

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 39 okuma
2 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Can drnc yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
30 Haziran 2017 Tabir kategorisinde ali yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
20 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 29 okuma
25 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+4 oy
1 yorum 139 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...