Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde
merhabalar..
arkadasim memleketinden bize gelmis kapi aciyorum elinde bavul içeri giriyor yaninda sarisin bir bayan var..fakat bayan iceri girmiyor ve bayanin yüzünü görmedim sadece arkadan sari saclarini toplamis sekilde görüyorum arkadasinida al iceri diyorum ama gelmiyor kadin..ama ev bizim evimiz degil..ben ve bir arkadasimla mutfaktaymisiz..ben gelen arkadasi görünce sasiriyorum..neden geldin yeni gitmedin mi diye soruyorum fakat geldim diyor..bu arada..onun geldigini görmelerini istemiyorum..sözde bayram mis et pisiriyoruz..ona ve arkadasina pişmiş et tabakta veriyorum..sari sacli bayanada veriyorum..fakat bayan tabagi tam bitirmemiş şekilde geri veriyor biz bu tabagi yoldan gelen arkadasimla beraber yiyoruz..ve onlara cay ikram ediyorum..

kisa bir rüya daha ..yorumlamanizi rica edicem....kisi görmedim gayipten bir ses..bana ben ev tutucam ve sen geleceksin diyor..

yorumlarsaniz sevinirim simdiden tesekür ederim..

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (14.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili mavi,
Hayatınız epey karışık bir döneme girebilir. Çok uğraşacağınız ve ciddi kararsızlıklar yaşayacağınız gelişmeler kapıda gibi. Köklü bir değişim bu. Zaman zaman sıkıntıdan patlama noktasına gelebilirsiniz ama önemli olan ışığa inanmaktır. Işık, bugün yoksa da yarın mutlaka olacaktır. Tüm sorunları başarı ile geride bırakacağınızı düşünüyorum. Sevgiyle..

İlgili rüyalar

+1 oy
2 yorum 17 okuma
19 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-30 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 90 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 114 okuma
23 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Artemiss Rüyazede (176 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
12 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 120 okuma
19 Kasım 2017 Rüya kategorisinde SelinNaz yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...