Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+4 oy
46 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (6.9k puan)
Rüyamda buz dağının üstündeyim. Ders çalışıyorum. Sonra denizde erk hayvanlarım olan yunus ve balinayı görüyorum. Biri var benden önce boylu geniş omuzlu biri. O suya düşüyor onu parçalıyorlar. Ben diyorum ki bana bir şey olmaz düşsem bile bana zarar vermezler.. Neyse sonra düşecek gibi oluyorum, normalde yükseklik korkum var böyle kenarlardan çok korkarım düşmekten; ama bu sefer cesaretli davranıyorum ve yukarıya kendimi çekiyorum.

1 yorum

+1 oy
Rüya Ustası (57.5k puan)
Buz dağı bana her zaman bilinç ve bilinçaltını çağrıştırır. Deniz ise toplumsal bilinç. Erk hayvanları sizi korumak oradalar ve görevlerini yapıyor. Bi ara bilinçaltına kayar gibi olmuşsun.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 5 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 16 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Yasemin yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 45 okuma
14 Nisan Rüya kategorisinde Burcu yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 6 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Ismail yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde Salih yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...